• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mima01 ja vrchol nemavam a ked tak malo....ale pi malej som mala sa mi zda... no a testujem a meriam poriadne tento prvy cyklus ale zatial to nevyzera nijako na ovu...asi ani nebude....ale ja este odsavam mliecko tak ideme ododnes znizovat davky.... :wink:
@lauritka ja viem, ze moj graf je o nicom....
6. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 mne práveže doteraz vždy pekne vyšiel pozitívny ovu test, až na nejaké 2 alebo tri cykly. A teraz meriam a robím testy 12ty cyklus. Každopádne, treba vytrvať, na začiatku to vyzerá nezmyselne, ale urobíš dva tri a už to budeš poznať :wink: Držím palce :slight_smile:
6. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 dufam, ze ked odstavim malu uplne tak sa vajecniky trochu spamataju a bude to lepsie :wink:
6. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ja uz nekojim mesiac, ale sa to akosi stale neustalilo.....niekdy kojenie v tomto pripade nemusi zohravat ulohu.a nebola si u dr na prehliadke?
6. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 ja mam PCO, bola som 3 tyzdne do zadu u dr. a on aj sam povedal, ze u mna je to zvyseny prolaktin... ja budem potrebovat homonalnu liecbu ale chcem som skusit aj s prirodnymi prostriedkami najprv...
6. únor 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 tak len nech tam krásne spinká...a rastie do krásy... :slight_smile:))
6. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 ja som mala pred prvym otehu tiez zvyseny prolaktin, brala som lieky ale nie dlho, pomohli mi , hned sa to upravilo, tak mozno aj ja mam este zvyseny a tam je pes zakopany, uvidm v stredu idem k dr.
6. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 a ake lieky si brala???
6. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 volali sa Norprolac.
6. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 aha, dakujem za info :wink:
6. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pripajam svoj dnesny graf, chcem sa vas spytat - pri uhniezdeni BT stupa alebo klesa? A ktory den je to od ovulky. Lebo vsade som citala inak. Dakujem
http://www.fertilityfriend.com/home/370629
6. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iknom No ja som sice mala pokles, ale po divnej noci. Malo som spala, budila som sa. takze podmienky neboli rovnake dnes som merala a teplota bola uz zasa hore. tak dufam, ze aj hore ostane.
6. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 ahoj,oplodnene vajko alebo embrio sa uhniezduje v sliznici maternice medzi 7 az 10DPO a vtedy sa to moze prejavit znizenym BT..nie je to vsak pravidlom...
6. únor 2012 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi Dakujem, tak uvidim ako to dopadne tento mesiac :slight_smile:
6. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 a niekedy pri tom uhniezdovani sa moze porusi nejaka mala cievka v sliznici maternice a prejavi sa to par kvapkami krvi na spodnek bielizni...a ake dlhe cykly mavas?
6. únor 2012 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Priemer je 29 dni, takze okolo 11.2. by som mala dostat mrchu. I ked dufam, áko kazdy mesiac ze tentokrat sa to podarilo :slight_smile:
6. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 skoda ,ze si si nemerala skor BT ,ked ti skoncila MS ,z toho grafu by sa dalo viac vycitat...tak ti drzim palceky ,aby ti to vyslo :slight_smile:
6. únor 2012 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Dakujem :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby neviete na anesteziolog.vysetrenie musim ist nalacno a co tam robia?
6. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ides na operaciu? ja som bola tiez na operacii, ale to bola ortopedicka zalezitost...nebudu ti brat ziadnu krv,to sa robi v ramci predoperaceho vysetrenia u obvodneho lekara..na anesteziologii vyplnis len taky dotaznik ohladom tvojho zdrav.stavu....a u dr.absolvujes este taky pohovor..zaujima ich hlavne tvoj zivotny styl a pripadne alergie..
6. únor 2012 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem docela zmatená z teplot tento měsíc. Předchozí teploty, hlen i čípek v minulých měsících byly přímo ukázkové, ale tento. No prostě nechápu. Ještě pro upřesnění 23.1 a 24.1 se o mě pokoušela nemoc(proto ty vysoké teploty). Prosím co si o tom myslíte? Děkuji jste zlaté

:wink: :slight_smile:
6. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten grafík je nějaký malý. :frowning2: Skusím ho zde vložit ještě jednou. Snad se zadaří
6. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi aha takze mozem papat rano.hej idem na hysteroskopiu vo stvrtok rok nemam ms po potrate,dr ze to sa stava,krasa.ze mi kuk dnu takou mini kamerou,ci tam nemam zrasty a ak hej tak ich rozrusia.meriam prvy mesiac poriadne bt,od 28.1 sa mi drzi hore tak ale u nas by to bol zazrak.zajtra skusim test ale pochybujem.sex bol 29.1 tak uvidime rano,to by dr asi porazilo.xi.dva mesiace cakam na ten zakrok ;)
6. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 myslim,ze na testik je skoro,ale mozes vyskusat v ramci "co keby?"predoperacne uz mas urobene,predpokladam...hodis graf?...a na tu operaciu ides do sukromneho centra alebo do statnej nemocnice
6. únor 2012 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Nejedz. Na kazdy zakrok (a to som bola na troch) musis byt nalacno kvoli narkoze. Raz som sa rano najedla a ked som im to povedala, chceli ma poslat domov. Nakoniec som ich ukecala, ale zakrok robili az takmer na obed a to som mala ist hned rano.
6. únor 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ale @kacena85 ide na zakrok az vo stvrtok..toto bude len anesteziologicke konzilium :wink:
6. únor 2012 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Ja som pochopila pred zakrokom. Moja vina.
6. únor 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva inak mas svätu pravdu ,pred zakrokom sa nesmie ani jest ani pit
6. únor 2012 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek