• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@barbora21 a podla toho grafu si mohla mat ovulku aj 16dc,vtedy bol najvyraznejsi pokles a potom si len stupala...hlienik nesledujes alebo ovutesty nerobis?
8. únor 2012 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi kuuup veru a ked nedojde testni, budem rano na teba myslet ked budem aj ja testovat :wink: , no sak to ze ja som taky sniilek vecny...nadej umiera posledna
8. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahoj,predpovedala som to...teploty to naznacovali...aj ked ta tá mrcha poriadne natahovala.....svinucha jedna.... :angry: tak zacinas od znova...a svita dalsia nadej na fazulku :wink:
8. únor 2012 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 si moja krv.skupina, ja tiez len vecne snivam a potom sa dlho spamätavam z tych tvrdych padov do reality....ale aspon viem za zijem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2012 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi tak to hej ake si znamenie?ja tiez do poslednej chvile verim ze co ak predsa...ale tak raz ta druha ciarka nabehne a to bude pocit juuuj
8. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak moj dnesny graf teplota sa drzi a ja sa pomaly balim do nemocnice na zajtrajsi prijem na hysteroskopiu :frowning2: take tlaky mam dnes v podbrusku ach jaj

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/grafy?c=634622688000000000
8. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi tak vedela som že dorazí...inak by asi neklesla :slight_smile: nevadí...ide sa ďalej...a ty ako pokračuješ?
8. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Ryby,vsak uz obe vieme, aky to je pocit mat tam dve ciarky//,ale vtedy som bola v soku,lebo som to ani necakala...
8. únor 2012 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 drzim palce v dalsom snazeni :wink:
8. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ahoj, a testovala si?...
8. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja som na prelome panna vaha, ale rybu mam segru :wink: .no veru je to krasny pocit, ja som tiez neverila, ze sa nam zadari na prvy sup najprv bola taka slabunka ciarka a potom krasna.skoda, ze to tak skoncila som mohla mat uz 5mesacne babo :frowning2: .ach jaj nemyslim na to radsej.co sa ma stat sa stane, a vsetko sa ma svoj vyznam aj ked sa to prave v tom momente nezda
8. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi Na to najhorsie je vzdy pripravena asi kazda z nas - to patri k tomu a potom to sklamanie aspon nie je az take velke... Ale ved to vsetky pozname. A ako vzdy zostava len cakat... :unamused:
8. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja zatial prichadzam na krizovatku,svieti zelena,ale kazdu chvilu moze naskocit aj cervena...tak dufam,ze tu cervenu sa mi tentokrat podari predbehnut...a dalsich 9 mesiacov budem ficat na zelenej....
8. únor 2012 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja nemam rok od potratu ms takze testujem a stale nic...testovala som vcera zial negativny :angry:
8. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja dufam,ze sa ten semafor "pokazi" a bude leeen zelena uz :grinning:
8. únor 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Hlien somn teraz nesledovala a ovu testy som robievala ale potom som mala pocit, ze sa na to moc zameriavam - hlien, teplota, ovu testy, vitaminy a pod. a pekne mi z toho sibalo. Tak som si dala na mesiac pauzu, minimalne som chodila sem a zacala som sa venovat sebe a vymysliet si aktivity, aby som na to nemyslela. To sa mi podarilo - zalozila som curlingovy team a teraz pekne trenujeme, aby sme mohli buducu sezonu sutazit :slight_smile: a tym padom ma to maximalne zamestnalo a to, ze som zacala znovu merat bolo len tak - zvedavost ale nechcem tomu zasa prepadnut...Takze som zostala teraz pri merani a vitaminoch :slight_smile: a pravdaze ako hovori moj muz "u kona" - teda tu v modrom konikovi :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 sklamana som vzdy,ten prvy den ale potom sa otrasiem a idem s dalsou nadejou do dalsieho sanzenia sa...aj to ma svoje caro :wink:
8. únor 2012 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi Hej, hej, to je jasne u mna je to tak isto. U nas to vsetko sleduje aj moj muz, takze v tomto mam velku oporu a kolkokrat spolu chvilku smutime ale potom vzdy zahlasi, ze nevadi, ze aspon dalsi mesiac ma zaruceny sex kazdy druhy den :grinning: takze to ma vzdy dostane a uz sa smejem kade tade :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora samozrejme, chapem..teplotu merat staci,aj ta ti vela napovie...a ze sa venujes aj inym aktivitam a ludom je velmi dobre na odreagovanie sa a uvolnenie... :slight_smile: super
8. únor 2012 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi takže to kľudne môže byť aj tým... :slight_smile: skús ten mamatest, ten ti určite povie viac.. :slight_smile: verím, že ti to vyšlo... :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalinda88 v to dufam, dakujem,lebo ani ovu testy mi neukazli ziadnu pozitivitu,tiez ich mam z MMB
8. únor 2012 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 no mozno len vykyv, alebo ovulka este nebola.... :confused: uvidime, ci zajtra zase stuones,, mne uz testik zosilnel dnes, zajtra cakam pozitivny.
8. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@irsina83 len testuj, pred dvoma dnami si videla, ze tam bolo skoro nic. a dnes toto :wink:
8. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ake ovu testiky si mala ?
8. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka objednala som ich MMB a volaju sa One Step Ovulation( LH) Test Strip..poznas ich?
8. únor 2012 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ovulka u teba určite bola, teplotky sa držia pekne hore a to by neboli, keby ovulka neprebehla..
na testy sa vykašli.... , vidíš, že im nemôžeš veriť... śkús ten mamatest, ale ja si myslím, že // budú... :wink:
8. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka o kolkwj robievas test? A robis aj viac krat denne?
8. únor 2012 v 11:45  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jasne, ved take mam :grinning: a nevies aku maju citlivost?? vzadu by to malo byt napisane. anevysiel ti vobec pozitivny ?? ani silnejsi ???

ano ovulka u teba prbehla, teploty mas pekne, mozno si nevychytila vrchol hmm :confused:
8. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly tak okolo obeda zvyknem, len raz denne.
8. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek