• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@zardia A kedy by si mala dostat mrchu?
9. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora21 v pondelok :slight_smile: no som sama zvedava co z toho bude.. ale snazim sa nemysliet na to, ze by cosi mohlo byt... prsia prestali boliet a ms bolesti tiez ustali... jedine co zostava je take drobne pichanie v podbrusku...
9. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zardia Ja mam dostat v nedelu. Ja necitim uz vobec nic a uz som aj tak trosku rezignovala, ale nadaj umiera posledna.
9. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85
nic som nevarila,moja mama sa obetovala a uvarila-fasirky a varene zemiacky..ja som neschopna teraz nicoho,akurat tak tukat do klavesnice a o maleho sa starat...a @spalka myslela vyplach nosa slanou vodou...to je des :stuck_out_tongue_closed_eyes: som rada,ze je vam uz lepsie..ak sa to podchyti v zaciatkoch choroby,tak sa to da krasne rychlo do poriadku :wink:
9. únor 2012 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ok, jasne :wink:
9. únor 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@spalka nech neklesne prosim..to som si aj ja myslela a v plnej parade mi napriek tomu dosla mrcha...je to nevyspytatelne....ale ja som sa aj citila na mrchu..krize ma boleli...tak nech ti to vyjde na //ciarocky :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cristi mnaam fasirky luuubim.jaj odkedy som pn nic ine neriesim len kedy idem k dr a co navarim.a to som pn od decembra ;) ale tak nastastie ma varenie a pecenie kolacikov bavi.neviem si predstavit ako sa zabehnem do prac,zivota po pn.tajne som dufala,ze sa nam zadari a aj pn ostanem.co uz.nevadi.
No priatel ma uz antibiotika,ale tak ja som inak ok klop klop len to hrdlo.
9. únor 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 clovek mieni osud meni..neboj ,vsetko bude, aj babo ...pride v ten pravy cas :wink: priatel nech berie s ATB aj nejake probiotika...bude rychlejsie fit.
9. únor 2012 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cristi to uz viem davno,bude ako ma byt.co uz narobime.jemine usiel nam hafan ovciacka a zadrhla tulaveho psa,juj chudacik.berie to co ja k tomu a take homeo na cumlanie a sirup.od boiron
9. únor 2012 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 to koho lutujes,vasho hafana alebo toho tulaciska... :cry: ozaj aka bola dnes teplota?
9. únor 2012 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
9. únor 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janusa_ ahoj,ty si mala ukazkovy,priam ucebnicovy vyskok po ovulke...tak len cakat na dve //ciarky :slight_smile:
9. únor 2012 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cristi uvidime co z toho vznikne tento mesiac je pre nas novy taky zvlastny ale snad bude aj vitazny! :slight_smile:
9. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janusa_ vidim na grafe,ze si si robila aj ovu testik,a pozitivny ti vysiel presne v den ovu? vraj az po 1 az 2 dnoch by mala nastat ovulka....co ty na to @lauritka?
9. únor 2012 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cristi ten testik mam aj v albume sfoteny a bol pozitivny presne v ten den, ktory mam zaznaceny.
9. únor 2012 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janusa_ boze ten je krasny...aj ja chcem..lebo mne sa taky vobec neukazal..testovala som prvykrat uz minuly cyklus,zial..som 2DC... a o kolkej si testovala, na obed alebo az vecer?
9. únor 2012 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
9. únor 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janusa_ aku znacku ovutestikou pouzivas?
9. únor 2012 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cristi do 48 hodin, zalezi aj od velkosti folikulu a vysky LH. preto sa odporuca uz v den testu a este aj dva dni po :wink: aby bolo poistene. Mne stupa teplota az cca o dva dni po pozitivnom. kuk gafiky v albume. Ale nie je to pravidlo.
9. únor 2012 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@iinka ahoj,ty si mala mat uz tehutest za sebou..robila si?pekne sa ti teploty drzia hore :wink:
9. únor 2012 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cristi testovala som niekedy vecer o 5-6? asi tak nejako :slight_smile: ja som doteraz nemala nikdy pozitivny ovu test az teraz :slight_smile: mozno preto ze som brala clostilbegyt a mala som krasne velke folikuly, a teda malo co prasknut.
9. únor 2012 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@iinka myslim, ze ovu mohla byt aj 15 dc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka cize aj pozitivny test v den ovu je ok? ked som mala folikuly dva jeden 19mm a druhy 24.
9. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka a je mozne mat ovu aj v den pozit.testu ako mala @janusa_?
9. únor 2012 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka na jednej diskusii som už písala že ovul som mala pravdepodobne 27-30.1. lebo som doteraz nemávala ovul, a teraz som ju prvýkrát cítila, teda dr mi povedala že je to pravdepodobne ovul, lebo som mala krvavý výtok a bolesti brucha ako pri mrche...predtým som takéto nič nemala...
9. únor 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@cristi nepamatam aku znacku som mala kupoval ich drahy :sweat_smile:
@cristi toho tulaka chuda.....dnes budem len cibulu citit ;) dnes teplota s digi teplomerom 37,1
@cristi ved to že bojím sa ho spraviť, aby som zas sklamaná nezostala:frowning2:
@janusa_ samozrejme, ten 24mm uz bol dost velky. den pred ovu si mala tiez silny testik ??
9. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka a 26.1 som bola na ultrazvuk a videla v lavom vaječníku jeden folikul na prasknutie.tak uvidím
9. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek