• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kukucg jj.to je fakt. stupne to asi velmi rychlo. a klesne tiez- ved dnes uz skoro nic :confused:

na tych predtym to bolo viditelnejsie viac dni, ale boli viac citlive. tie co si mala ty.
9. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 nie ja hlienik nemavam :( .. napatlala som narychlo lubrikacny gel na spermie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lilienlilly vrchol je cca 48 hodin pred ovulaciu.. cize je bud dnes alebo zajtra.. este mam trochu bolesti. uvidime, kedy stupnem.
9. únor 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ani predvcerom... :confounded: ja som chcela den, dva pauzu, aby mal usetrene kvalitnejsie.. :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No veru, aspon mne teda rychlo stupne a rychlo klesne, aj ked tie dni okolo ich mavam dost tmave, no tvoj dnesny je takmer biely :confused: :confused: :confused: :confused: pani, to by som necakala :sweat_smile:
inak ja som mala tie zelene a nestacili tak som kupila narychlo pepino v dm, to su tie zlte, aj ked na pepino kazdy nadava, mne prisli dobre, maju citlivot 20, aj tehu testy ich byvali 25 a uz su 10

no tak dajte sexik este dnes aj zajtra, sup sup, ved kym nestupne teplota tak trebaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg pepino maju uz 10kove ?? jeej . no tieto su 30ka citlivost ovulacne. tak mozno aj preto.
9. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Hej, pred tym som ich moc nekupovala lebo bolu ovu 30kove a tehu 25 aleteraz su ovu 20 a tehu 10, ale mavaju ich pomixovane tak treba kukat :slight_smile: tie nove citlivejsie maju hore taky zeleny pruzok :slight_smile:
No mozno preto, a uz prosim ta utekaj sexikovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi nedala som ich lebo som ich nebrala ako 100pro pozit. ale asi ich pridam.
9. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg nemozem, mm nie je doma. :pensive:
9. únor 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg tak len zase ked su citlivejsie, tak vychadza ta druha silnejsia dlhodobejsie.. neviem co je lepsie teda.. :rolling_eyes:

inac tehu one stepy vyzeraju presne ako pepino, tiez 10kove.
9. únor 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi teplotu som merala rano ako uz ritual...heh no klok som pred hodkou no snazim sa ale fakt des....tak ma napina z toho
9. únor 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ach do kelu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
no pre mna su teda lepsie citlivejsie asi, lebo viem ze sa to blizi tak testnem viackrat denne potom... i ked obcas mam zase traumu ze ci uz ho brat ako pozitiv alebo nie :unamused: :unamused: no neviem...
inak som predsvedcena ze tento mesiac mrcha pride, tak asi budem potrebovat :sweat_smile: :sweat_smile: budes mat nejake?? :sweat_smile:
9. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg este nehovor hop :sweat_smile: ano jasne, budem. tehu mam 10ky. :wink: ak by si chcela- -
9. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja som asi otrlejsia :grinning: mne to uz nic nerobi...chce to len zvyk a nacvik..tak si urob tu sladku cibulovo medovu stavicku...ak mas na med alergiu tak moze byt aj cukor...ak to posobi aj na tvojho mm rovnako,tak musi na mna nadavat :angry: zajra sup sup pre ten acylpyrin..
9. únor 2012 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nikdy jsem neměla OVU test, který by měl čárku silnější, než kontrolní :frowning2: Ale doufám, že i tak jsou pozitivní :angry:
BT stoupla
9. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka No neverim ze by som s tym vysokym prolaktinom a pofidernou ovulkou nieco dosiahla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak pockam na mrchu a potom ti pisnem :wink: :wink:
9. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukina27 no pozeram ze mas o desiatej a potom o siestej, ja mavam pozitivny okolo druehej, tretej poobede napriklad, tak skus iny cas nabuduce :wink: ale ked teplota stupla, to je hlavne :wink: :wink:
9. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 toho 6.2 sa mi zda naj... a teplota ti dnes stupla, co je super. takze ovu prevdepodobne prebehla vcera.
9. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Já právě mám takový pocit, jestli nebyla předevčírem. Kolem 6té večer jsem měla křeče v břiše. Kdyby byla teprve včera- stačilo by snažení z předevčerejška? :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 urcite. ale ano mohla byt aj predvcerom, alebo v noci. a teplota este vcera rano nazareagovala.
9. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to je právě to, na co jsem se ptala včera :slight_smile: Měřím vždy ráno v 8. Ale ve 5:30 mě vzbudila potřeba na malou a to jsem naměřila 36.5. Kdežto v 8 už 36.7.
Takže jsem nevěděla, jakou BT napsat. Ale OVU test byl pozitivní ještě ten den
9. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 jj rozumiem. moze teda byt, ze uz zacala stupat.. :slight_smile: opreto sa tam berie stale ten jeden den s rezervou, kedze meriame len raz za den.
9. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi heh nenadava,sa smial ze to ti z konika poradili se radsej keby slivovicu hehe.jaj som v soku svokra mi vynadala ze ako sa spravam,aka som furt zduta a vriskla na mna jak na male decko tak som zvysila aj ja hlas.sak.som sa k slovu nedostala.som v soku este.nechapem.to co je?jaj ujdem ja niekam na koniec sveta
9. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3a4d19
co vravite na tento graf, a dnes su boloesti podbruska, ako ked prichadza mrcha.....moze to byz uz na 7DPO?
9. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 myslím, že na MS je ještě brzo! Ani žádný pokles tam není
9. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no som zvedava-)
9. únor 2012 ve 21:04  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dve otazocky k ff mam:
nad grafom je taky kalendar.
Otazka 1. preco je tam isty datum v ruzovom ramceku?
Otazka 2. preco je tam jeden datum na takom ako keby schodiku?
:sweat_smile:
9. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ ahoj, ruzovy ramcek je predpokladany zaciatok ms, biely na schodiku je odporucany den na robenie tehu testu
9. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konkretne v mojom kalnedari myslim toho 21 a 25teho. dakujem :slight_smile:
9. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka akurat som to fotila lebo som myslela ze ma nikto nepochopi ako som to vysvetlila :sweat_smile: :slight_smile: ale dakujem :slight_smile:
9. únor 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek