• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
katka, no len ked si mrknes 10-12DC hlien a krcok, na 12DC ma aj dost v podbrusku bolelo, tak som bola v tom, ze na 12DC bola ovu. Kedze aj teplotka hned na druhy den o 2 desatiny stupla...
Ovu mavam bezne 11-14 DC, akurat posledny cyklus bol anovulak... Normalne az bojim, aby ma to zas nechytilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ako, ked by mala ovu meskat, to mi nevadi, len nech, prosim :sweat_smile:, MS nedojde, by ma hodilo o zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (aj ked z grafu sa skorsia MS vycitat neda :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
14. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, mavam zvacsa 26-29 dnove, tento posledny 15-dnovy bola vynimka, aj ked som taky podobny mala koncom min. roka.
14. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria - ak by si teoreticky vcera merala a bola teplota hore-tak ovulka asi bola ten 12ty den

druha varianta - ak by bola vcera dole - tak este len ovulka pride alebo tretia moznost-telo sa o ovulku snazilo-ale chyba mu progesteron na udrzanie sa hore..z coho mi vychazda ze nepracuje (alebo precuje zle) zlte teliesko - ale nie som odbornik..ale viac moznosti tam nevidim... :sweat_smile: :pensive:
14. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, vdaka za komentar. Moze to byt hocico. No skoda, ze som vcera nemerala :frowning2:
14. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidis zajtra..ak od zajtra bude teplota hore - tak vcera asi tiez bola,a dnesok je vynikmna a bola... ak nebude-tak sa az najlblizsie dni ukaze ako to asi je...ci sa telo pokusi znova o ovulku... vies.. :pensive: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidime, inac, zase ma tak divne v podbrusku boli, skusala som krcok, dost makky. No bud je to teda ovu alebo daco horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to som si myslela, ze uz mam celkom prehlad o tele. A prd :angry:
14. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teoreticky,ak zajtra stupne a udrzi sa-ovula je dnes... ale musi poriadne stupnut..a udrzat sa... ja tiez si myslim,ze ako sa uz poznam a furt ma telo vie prekvapit..ja od zaciatku merania nemam ani jeden graf rovnaky ako iny... kazdy je iny...
14. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja si teraz vravim, ze kym nespinim, je dobre :grinning: Inak mi posuny ovu nevadia :wink:
14. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mna dnes potesila teplota a zaroven cerveny krizik v grafe :slight_smile:, Lauri mala si pred par dnami pravdu, presne si urcila ovu :wink:, darmo, odbornicka :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
14. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka :slight_smile: :wink:
14. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka :dizzy_face: a tento mesiac neberiem nic, len kvapky FEMI :slight_smile:, som sa bala, ci vobec ovu bude...tento mesiac sme sa vlastne ani nesnazili, kedze nas skolila choroba a brali sme atb, ale buduci mesiac bude "zeleny", tak som sa rozhodla :grinning:
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... ja zacinam byt velky pesimista....dnes je to 5 tyzdov od a ja stale nemam mrchu :frowning2:
14. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretulka veirm, ze sa vam coskoro podari.

cukrus a teploty? ved merias nie ? :confused:
14. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit.... nemeriam to len 2 dni som merala....nervy mam ...
14. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrus, to nic, ona mrcha moze dorazit kludne aj na siesty :pensive: (vlastna skusenost) ak ani potom, tak skoc k Dr.
14. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ale bay ma pravdu, niekedy sa caka dlhsie po kyrete, skoda, ze si nemerala, takto by si vedela na com si :pensive:
14. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay...ale to je ako naschval.... lebo cakam na nu aby som mohla zavolat ohladom vysetreni tak naschval teraz nepride....nic mi nevychadza :angry:
14. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To poznam :angry: Ja som tak cakala na ms poprvom kyrete. presne na 6. tyzden sme sli s mm na predlzeny vikend do Pariza. Kedy myslis, ze dorazila? Ano na letisku smer Pariz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
14. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby aspon viem ako si ju privolat...ale pri mojom stasti este aj ta sprosta mrcha nechodi..... vzdy ked nieco chcem tak sa deje pravi opak :rolling_eyes:

laurit... nebavi ma to merat ked som nemerala cely cyklus....zacnem od zaciatku ked dostanem
14. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus ak ti za tyzden nedorazi. tak chod na uzv, tam uvidi sliznicu. ze ako si na tom.
14. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked si predstavim ze taketo nervy budem mat este par dni tak ma asi picne.
Mam zimnicu od rana, dufam ze nebudem chora. Som naobliekana a furt ma klepe. Idem si asi lahnut alebo co :rolling_eyes:

Cukrus na mna vzdy horuca vana zabera a sex..... :grinning:
14. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim na privolanie mrchy
14. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrus, skus ist na kolotoce :sweat_smile: To mi poradila jedna baba, len som to vtedy nestihla skusit. :sweat_smile: :zipper_mouth:
U mna vtedy ani vino pite na litre nepomohlo, horuci kupel sa nedal a dalsie metody mi teraz nenapadaju :sweat_smile:
14. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni..ja sexovat nemozem :frowning2:

bay... a kde ich zoberiem :grinning: bola som pred 3 tyznami ale to bolo na kramy este skoro
14. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate TV DOMA? mi ju nevieme naladit :fearful:
14. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru tak potom jedine ta horuca vana, inak ma nic nenapada. Alebo sa nestresovat a pride sama, alebo ist na vyvolavacku...... neviem no
ja by som chcela byt chlap :grinning:
14. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni....ja teda nie... chlapi su sprosti :grinning:
14. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus my mame, ale o nic si neprisla, same telenovely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem zas tu... něco nového?
14. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dakujem pekne za tu DOMA - mame to miesto Primy, a tu neviem naladit, som mala nervy ze az :grinning:
14. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek