• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@st2 pokial viem , tak si citila aj v mojom novembrovom cykle , urobila som test a horko som zaplakala , som sa pobavila teraz :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dobre tak uz som ticho :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 vykrik do tmy nebude a ani vreskot 3 ani 4 a ani 5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a tu mate priklad, ze FF je len program a ovulaciu nemusi vzdy oznacit presne, treba sa spolahnut na vlastne pocity :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
11. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj laurit...ako sa mas? ako pokracujes?? uz by si sa mohla presunut do inych tem... :frowning2:
11. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukruska1920 :grinning: tvrdnem tu dlho nie ? :wink: no snazime sa a dufame. :sweat_smile:
a vy ako ?? planujete aj druhe ???
11. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka vypila som asi deci portskeho takze neviem ci to moze ovplyvnit...a este som vecer nadskakovala u kamosky pri x-boxe kinect a aj som sa spotila...takze vcera som mala 2 treningy :sweat_smile: moze to ovplyvnit??? asi ano, mozno je to ozaj haluz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronja aj ja tak, pri malej som mala ovu na 31DC....zazaky sa deju :wink: no a teraz chceme druhy zazrak ale uvidime ako to pojde... mozno ta moja dnesna teplota je len haluz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi viem ze sa to da riesit dr. navrhovala laparoskopiu ale nechame to az na jesen :pensive: a mavala som aj minulosti gyn. problemy a aj zapaly.
11. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no uvidime zajtra, mne napriklad 2deci vinka teplotu neskresli, ale liter uz rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to nadskakovanie hmmm.. to by nemalo. ale co zase testiky.. ty si nemala ani silnejsiu ciarocku. nejak mi to nesedi.
11. únor 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka videla som tvoj graf, ale zatial je to len prerusovanou ciarou,takza ani graf si nie je isty!a podla teba kedy bola..
11. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 urcite by som sa posnazila kazdy den v tychto dnoch..
11. únor 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem, ale tak vynimka sa moze stat alebo zajtra zas klesnem a bude to anovulak ako vysity :wink:
11. únor 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 moja snazime sa kazdy den okrem vcerajska lebo sme boli unaveni ale inaj sexujeme tento cyklus skoro stale :sweat_smile: moja ja to beriem tak ze od noveho cyklu idem na fytosoju a gynex a dufam,ze to zaberie :wink:
11. únor 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka akurat ma napadlo ze aj pred tyzdnom som pila 3 miesane koktaily a neovplyvnilo mi to teplotu...tak si myslim ze to jedno deci vcera to nemohlo ovplyvnit...uvidime zajtra, ked klesnem tak bude anovulak :wink:
11. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ukaz graf , co nove ?
11. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved prave...ze uz si tu dlho... stale sledujem ci nemas tt pri nicku a stale nic... mam depky normalne z toho.... druhe??? hej ale az neskor... jeden cert mi zatial staci, druheho by som nezvladla momentalne :sunglasses:
11. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/3ae75b
tento graf ukazuje 6 den po ovulke, a uzivatelka má dnes krasny pozitivny testik? co ty na to? kto klame? test alebo graf?
11. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ten posledny graf s pozitivnym testom . to je ovulacny test a nie vzdy ukaze ovu test skustocne tehotenstvo... ale na ten graf ani nepozeraj, kto klame... :wink: radsej hladaj ine :wink:
11. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cukruska1920 no ja som vecna snazilka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 mala ?? videla si fotku ?? :confused:
11. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ to preto tie zrasty :unamused: zalezi aj od percentualnej priechodnost vajecnikou...niekedy sa aj cez to vsetko podari otehotniet...stastna zhoda nahod :wink: ale snazilkovat sa mozete dalej :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 aha uz som nasla. len u nej je to zvlastne, ona ma ako keby viac vrcholov LH..
mala silny test aj na 12 dc, potom na 17 dc a teraz tiez..
takze si myslim, zeje tov hormonoch, neviem ci by teda tehotenstvo ukazalo ovulacnym takto skoro, to by uz musela mat pozitivny aj tehu test.

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambula27/album/testujeme/
@riana12 kuk.zvlastne, ze ?
11. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak napriek tej zvyšenej teplote, dnes na ovu testiku, už jasne viditelna čiaročka, no slabšia ako testovacia. hmmmm. čo si o tom mysliš?
11. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je test
11. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula no zaujimave a nemohla byt dnesna teplota niecim ovplyvnena ???
11. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek