• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka no sak mne to @majkushka poradila,ze by bolo dobre si merat to vdaka nej inak by som to ani nemerala :unamused: Cize to este vyzera nadejne,myslis ??? a ked zacne klesat tak asik uz pride mrcha ,ze ??? :angry:
12. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja uz by som chcela zacat odznova, ale neviem kedy to pride, test aj ovu aj teho stale pozitivny.............teplota kolise http://www.fertilityfriend.com/home/2133c2
Dufam, ze to odide samo a nebudem musiet na cistenie,.........................nezazila ste to niektora?
12. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bosorkajarka jeej ty si bola na IUI.. tak pozeram, ze aj tebe robili IUI pred vyskokom teploty.. :angry:
to len mne to dodrbali.. fasa.. :angry:

no popravde 13 dpo by mal byt uz aspon dusik hmmmm a dnes si nezmerala teplotu ?? ci si klesla ?
12. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica nejde. lebo si este malo dni po ovulke. mozno mas menej progesteronu tento cyklus aj to sa moze stat.
12. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tim ze beru utrogestan tak teplota neni smerodatna, protoze mi ji drzi progesteron. ja se ptam prave proto jestli uz muzu vysadit utros a cekam na ms, protoze mi z neho neni buhvi jak dobre.
Jo jsem koukala ze ti delali iui az po ovulaci, no oni dr som fakt "experti" :angry:
12. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bosorkajarka ja by som uz vysadila. ono aj keby si bola nahodou tehu, jeho ucicnky, este v tele den, dva zostanu.

no a trikrat sa zopakoval ten isty scenar :angry: :angry: :angry: vies kedy mi pichali pregnyl?? foliky som mala uz cez 20mm
a kazal pichnut az o dva dni a potom o 4 dni IUI.
ze vraj to pregnyl nacasuje. houbeles. take velke napriek pregnylu podla mna uz nevydrzali. :angry:
samozrejme BT neuznavaju, takze s tym sa ohanat nemoze.
uz tam nepojdem.
12. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som teraz 7DPO . . .a mam dostat 16.2 tak dovtedy vydrzim a netestnem sa :slight_smile: aj tak si myslim,ze dovtedy by mi aj tak nic neukazalo :wink:
12. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica drzim palce aby si vydrzala.. inac v pohode uz ukazuje niektorym okolo 9 dpo :grinning:
12. únor 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka fakt experti jo pregnyl to nacasuje ale jenom v takovem pripade jak jsem ja kdy folici sami neprasknou a ne u tebe kde je ovu i sama grrr ja bych nekdy ty doktori hnala :angry:
a nepremyslela si ze by si zmenila car, protoze to je skoda penez casu a nervu
12. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby , nemate niektora MAGIO TV na opticej k siete ?? neblbne vam ???
12. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bosorkajarka jo urcite uz pojdem do ineho, asi na jar. tam uz sa nevratim, nemam vobec doveru k nemu. :unamused:
12. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope myslim si, ze tvoja BT je v poriadku, podstatne je, ze sa drzi...
12. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka se ti nedivim ja uz bych tam taky nesla.
No ja prave taky premyslim co dal, nejak stracim energii neco resit, moje telo vubec neposloucha a nereaguje jak by melo. Ani si nejsem jista jestli vubec folici praskli, bo vajecniky me cele dva tydny boli jak kdyby mi je nekdo vytrhaval z bricha :(
12. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hehehe nno sak za 4 dni ma prist ms tak dam mozno den pred ms testik :wink: :wink: ale moc sa na to tento cyklus nespolieham bo mam tie pocity ,ze to neni ono :grinning: sak ak pride skocime na to opat :grinning: :grinning:
12. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bosorkajarka ja som prave preto odlozila lekarov, chceme dat dokopy obyvacku, vymalovat. trosku ine veci riesit ... hoci ovulku samozrejme sledujem, ale aj tak to vzdy nevyjde ako by malo.. :grinning:
12. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ano snazilkovat mozme ale je toho na mna nejak vela chce to trochu oddychu, potom v jeseni pojdem pravdepodobne na laparoskopiu kedze dr povedala ze je to najlepsie riesenie, a potom ak bude vhodna chvila zacneme snazilkvoat opat.
12. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem a aj som citila vajecniky, aj teraz citim ale testy su blede a aj hlien mam...ale viem ze hlien moze byt a ovu nie :wink: uvidime....
12. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ked je po ovu ake byvaju teploty??? a pri anovulaku???
12. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no som sama zvedava. ze co sa zo toho vykluje u teba. :slight_smile:
12. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no po ovu musia byt vyssie aspon o 0,2 stupna a vyssie a drzat sa hore, ako predovulacne.
anovulaky.. tam to viac skave.. povacsine..
12. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a moze to byt aj tak ze raz je ovu na jednej strane a druhy cyklus zas anovulak na druhom vajecniku, nie???
12. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@irsina83
@janusa_
@kessica
http://www.fertilityfriend.com/home/38998a
Baby ja uz fakt neviem.....mne sa tento cyklus pohybuju teploty bud 36,6 alebo 36,4:slight_smile:
12. únor 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no neviem, nie je to pravidlo, ze sa to musi striedat. tazko povedat. to by si musela chodit kazdy mesiac na folikulometriu, kde to rastie.

@manamani1 no mas predovulacne teploty. :zipper_mouth:
12. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 a tou ovu si si ista?
12. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ viem , ze ta ta ciara myli, ale ovulka tam nebola.. FF je len program :wink:
12. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@manamani1 kuk mne sa umudril a ovu prehodil :grinning: po dnesnej teplote. http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka
12. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ahoooj :wink: mne na toto baby pisali ked mi poklesla teplota,ze to moze byt uhniezdenie vajicka :wink: :wink: :wink: a @lauritka pise ze predovulacne ??? nechapem sak graf jej ovu vyznacil :unamused:
12. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ uz po dnešnej teplote nie!
12. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze ty si si uz svojim grafom ista?
12. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica aj uhniezdenie som mala na mysli, pretoze som sa zobudila na bolesti podbruska,tak uvidime zajtra!
12. únor 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek