• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@janie80 no prave to PCO je problem,ten sposobuje tie anovulaky :unamused: :angry:
13. únor 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi tiez ma chytila ta depkovita nalada... :cry: asi aj to prve tehu bola len nahoda... PCO sa nespusti len tak samo od seba...
13. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi a co sa ti porobilo?ved si bola ok?ci slaba chvilka? :frowning2:
13. únor 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 a pytala si sa dr.,co je pricinou PCO? ja mam tiez pocit ,ze moje tehu bolo len nahoda, na rozdiel od teba s vydarenym koncom...ze sa stastie unavilo a sadlo na mna... :frowning2: a teraz uz na mna uplne zabudlo :frowning2: :unamused:
13. únor 2012 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka som si spravila len tak ovu test, ze co ukaze a pozri,to co znamena?
13. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 vsak to su tie veci....jednoducho som zlyhala v jednej situacie...musim na sebe popracovat
13. únor 2012 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi neboj, aj my prideme raz na rad... urcite... :cry: neviem, co je pricinou... este idem na jedno vysetrenie a opytam sa... moja doki mi to nevie povedat, tak som sa nastastie dostala k doktorkam, co sa venuju len tomu, tak hadam budu vediet... :unamused: :confounded: preco myslis, ze tvoje tehu bola nahoda? :confused:
13. únor 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 ahoj jAni. Soom kukala tvoj album a ty maš zrejme pernamentne zvyšeny ten LH hormon... Ja mavam uplne biele testiky mimo stredu cyklu
13. únor 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 hovori sa,ze nic nie je nahoda...jednodocho, ked sa dlho nedari,tak sa to odrazi aj na psychike ...obdivujem zeny,ktore si mozu planovat otehotnenie a dari sa im v tom,mne zial nie.. :frowning2: mala som dnes velmi zly den,ale je uz nastastie za mnou...vdaka pomoci skvelych ludi... :slight_smile:
13. únor 2012 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula asi to tak bude, ja som vzdy mala aj tu druhu ciarocku, kazdy den :confused:
13. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi aaaale prosim ta si isto super mamina a zienka tak sa nedepkuj...ved nie kazdy den je nedela,ja som zivy priklad,prve tehu a hned potrat a rok cakam na ms,dockala som sa,neboj isto to vyjde aj nam,len nemozmr chciet vsetko naraz a hned,pomaly dalej zajdes....o chvilu tu bude jar leto jiuuj strasne tesim vylety,vecerne sedenie na terase,dovolenka,prechadzky,kupka juuuj
13. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi neboj, uz je po nom... o chvilu spat a zajtra novy den, urcite lepsi ako ten dnesny... :wink: veru, asi nic nie je nahoda... len preco nas ten osud tak skusa???
13. únor 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 ale tušim je to normalne, že niektore ženy maju zvyšenu tu hladinu... LEn potom to myli :confounded: aku maš dnes teplotku, grafik?
13. únor 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 ja som tie zvedava ,preco take PCO vznika,daj mi potom prosim info :slight_smile:
13. únor 2012 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ked mi budu vediet odpovedat, tak napisem... :wink:
13. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 ty si hotova studnica pozitivnej energie... :wink: sa mi to paci :slight_smile:
13. únor 2012 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 nic.. to je v pohode, ja mavam dokonca dost tmavy pred MS niekedy.. :slight_smile:
13. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi troska sa spojenie prerusilo....tukam,klik nervacik a potom mi vyhodilo hlasku xi
No co mi ine ostava???rok cakam ms tak som zvedava kolko budem cakat na tehu
Jaj chlapi,smrkam a priatel,ze daj si kvapky do nosa,ja nie,a furt dokola tak som si dala a ide mi noooos vybuchnut a ako ma stiiipe???dorazim ho
;)
13. únor 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 uz si choroba aj mna nasla :unamused: tiez mam plny nos a boli ma hlava...tak sa nalievam cajickami .ja pouzivam mar nosny spray..ten je vynikajuci...aj ako preventivne..
13. únor 2012 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 nieco som si vyguglila...ak sa mozem opytat....mas problem so zvysenou hmotnostou?
13. únor 2012 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi mam... a nejde dole... od novembra cvicim 2-3x tyzdenne a nejde dole... ani deko... :pensive: je to jeden z priznakov... :pensive:
13. únor 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi sak sa ani necudujem,kazdy kycha,smrka,popripade crevna viroza,no ako dobre,ze som doma,zajtra idem gynekolog som zvedava ako sa zatvari
Ja mam sprej na alergiu a tabl.kazde rano ale ten nasivin ma normal zabil
13. únor 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 vraj ano,vysoka hmotnost sposobuje zvysenu hladinu testoteronu v tele u zieny..a to ma za nasledok tie cysty...pri liecba sa okrem liekov doporucuje zmena zivotneho stylu...ale bez upravy stravy ti cvicenie nepomoze..
13. únor 2012 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nasivin je svina,ten by som nepouzivala aj kvoli tvojej alergii,,zhorsi ti stav :confounded:
13. únor 2012 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja mam vysoky prolaktin a vysoky testosteron... a aj hmotnost nie je idealna... treba upravu stravy, co sa uz stalo, ale musime znizit aj tie hormony, aby uprava stravy mala nejaky vyznam... a to bez liekov nepojde... jedine, ze by sa stal zazrak, ovula dosla teraz a som otehu... ale uz neverim... po tych vsetkych nadejach a dufaniach uz jednoducho neverim... bolo mi to vysvetlene tak, ze jedno sposobuje druhe a tak dokolecka... cvicenim som si pomohla k nizsej vahe na svadbe... ale to bolo vidno vysledky po mesiaci... a teraz nevidno ani po troch... cize sa tocim dokolecka...
13. únor 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 a na ten prolaktin nieco beries?lebo ja som mala tiez podozrenie na zvyseny prolaktin ,ale nastastie je to v poriadku, aj ten zastavuje dozrievanie vajicka vo folikule..ziadne dobre spravy pre teba :confounded: :unamused:
13. únor 2012 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi to vsetko ovladam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len liecbu este nenasadili... cakaju na komplexne vysledky... prolaktin kolise hore dole... raz je hore a potom v normale... :stuck_out_tongue_closed_eyes: cakam na to vysetrenie, ale kym nedojde ovula, tak budem cakat este dlllllho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 nasadia sa spravne lieky ,ty sa tiez budes snazit dat do poriadku a budu aj vysledky...tak aspon vies kde je problem,len ho treba zacat riesit
13. únor 2012 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja sa sice zlostim, ze po lekaroch beham uz pol roka... ale keby som to nechala na statnych, tak este len cakam na prve odborne vysetrenie... a ja uz toho kopec mam za sebou... asi som velmi nedockava... ale to sme asi kazda... :confounded: :sweat_smile:
13. únor 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no ja si ho vobec nedavam,len teraz,vidis raz chlapa posluchnem a takto to dopadne ;)
Inak citam vasu temu o vahe,ja som tiez par kg pribrala cca 4-6 ale tak nejak postupne,nie jednorazovo,mozem mat aj ja kvoli tomu ten testosteron taky vyssi?ci ked by som viac este pribrala
13. únor 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek