• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@st2 však hej,mám do mrchy 6-8 dní a povedal že to vidí podľa sliznice :confused: :confused: myslíš že mi ten folík ešte môže dorásť? :confused: :confounded:
14. únor 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe urcite moze :wink: vela kociek je takych ze maju ovu aj na 30-ty den
14. únor 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja som tak mala v decembri....ale normálne to tak nemávam :frowning2: ja tomu nerozumien :pensive: a ak by dorástol,tak kedy asi? ja som počítala že ak,tak okolo víkendu by mohla byť ovu :confused: :confused:
14. únor 2012 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no pocitaj ze 1-2mm za den vie podrast a praska ca okolo 24mm
14. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aha....no to som teda zvedavá....radšej by som bola,keby prišla mrchaňa a začal sa nový cyklus :frowning2: :frowning2: doki mi včera povedal že u mňa nevidí problém,že mám dať vyšetriť drahého a keď som mu to včera povedala tak sa mi vzoprel,že on si nenechá omakávať vajcá :frowning2: :frowning2: že ak,tak že spravíme odber doma a že nech to ja vezmem k urológovi :frowning2: :frowning2: sme sa dobre na tom pohádali a dnes sme sa tiež len tak nijako bavili,takže úžasný valentín :frowning2: :frowning2:
14. únor 2012 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 AHOJKY...no my sme nemuseli nejako extra dlho cakat..dva cykly sme skusili s c.lostilom a pregnylom prirodzene..no kedze sa nepodarilo tak drahy bol na SPG..a kedze mal menej bojovníkov tak sa ma Dr. spytal ci chceme skusit IUI..a tak sme skusili...akurat som v tom case bola nastimulovana clostilkom..mala som tri pekne vajka..tak sa islo hned na vec.. :wink: robil mi to Dr...v ordinacii...tu v TN..a platila som 50 euri za IUI.. :wink:
14. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe to su typicky chlapi, oni si tazko priznaju ze moze byt u nich praveze problem, skus sa ho na to pytat castejsie ci by fakt na to vysetrenie nesiel (aj mu vysvetli ze to len odovzda vzorku a nikto mu na nic sahat nebude) a snad po case povoli ak bude vidiet ze si smutna ze sa vam nedari, proste my si musime vytrpiet ovela viac a on si musi len urobit dobre, i ked sam
14. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ďakujem :wink: ja mám stimuláciu od novembra tiež, clostil, pregnyl aj utrogestan, a tiež zatiaľ nič.... pred 3 týždňami na spg zistili, že máme pomalých bojovníkov a ani ich koncentrácia nie je práve najlepšia, no mm bol vtedy nachladnutý, tak neviem,či to nemohlo ovplyvniť výsledky.... ale snažíme sa už asi rok, takže niečo nie je v poriadku... skúsim sa po ďalšom cykle poradiť s mojim dokim :wink: a držím ti palce, aby to dobre dopadlo :grinning:
14. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 dakujeem moja.uvidime ci sa zdarilo.. :dizzy_face: :dizzy_face: .moj drahy mal SPG na druhy krat omnoho lepsí... :wink: Dr. mi vravel ze prve dva sa nemaju az tak nejako moc brat...ale ze potom ten opakovaný je vzdy lepsí a lepsí.. :wink: :wink:
14. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No tak mna uz svrbeli ruky a som testla, aj ked viem, ze moze byt skoro, aaaale mam na testiku uplne slabulilinky tienik, a vidi ho aj mm, a to uz je co povedat,dala by som foto, ale na foto to nevidiet.testnem o dva dni ak teplotka bude hore. @manamani1
14. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@januliatko1985 jeeej pekny grafík..a to si preco este netestila??? :fearful: :dizzy_face:
14. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 je mi z toho nanič,aj som si poplakala :cry: nechápem,nejprv že jasné pôjdeme a teraz že on tam nejde :pensive: môj chlap je strašný tvrdohlavec a keď som sa aj snažila nahodiť tému dieťa tak mi povedal neboj sa budeme mať...ale už sa snažíme rok a nič :frowning2: tak dokedy mám čakať....viem že aj on chce miminko,aj o tom hovorí že chce...ale keď poviem že vyšetrenia tak sa naježí :frowning2: :frowning2:
14. únor 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi pozri prispevok vyssie :sweat_smile:
14. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi @kacena85 nemusi to byt stale na utz... mne to skontrolovala zenska a povedala, ze PCO to nie je... tak som si na diabeto isla len potvrdit, ze toto mam ok... a ona na mna vybehla s tym, ze su tam tri skupiny priznakov a tie, co vidno na utz su len jednym z nich... ale dve dalsie mam, tak to PCO urcite je... :pensive:
14. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalinda88 dobre ranecko...ako dnes?
14. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: @januliatko1985 jeeej ano..som si všimla už... :grinning: moja gratulujemm..a nech čiaročka silnieee.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@elebe tak mu povedz ved ze uz rok sa snazite a nic tak asi bude niekde problem, neviem ci si ty uz absolvovala vysetrenia ale predpokladam ze ano, tak by mal aj on, ved na to tiez musia byt dvaja a nie ze iba jeden beha po doktoroch, a na druhej strane aj rocky predsa len utekaju
@januliatko1985 jeeee supis, tak nech len pekne silnie, ale kedze ju s mm vidite obaja tak je to jasne
14. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no môj chlap si myslí že keď už splodil jedného syna,tak splodí aj druhé v pohode....ale jeho syn má už 14 rokov a to je dlhá doba :unamused: a ja mám už 31 rokov,žiadna mladica :frowning2: skúsim s ním dnes podebatovať,uvidím či sa zase pohádame :pensive:
14. únor 2012 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dneska mu daj s tym volno skus tak znova o dva tri dni, a v tomto mas pravdu to ze splodil syna pred 14rokmi je uz veeeelmi dlha doba
14. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@januliatko1985 jeeej. skoda ze nevies hodit foto :slight_smile: ja by som ti to upravila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe myslim, ze folik este narast moze..
14. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no... aj u teba sa este mohla ovu viac posunut.. ale verim, ze uz mas na to nervy. tak nech uz skonci tento cyklus zacnes novy s peknou ovulkou :zipper_mouth:
14. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivana2301 este nic nemusis ocakavat, si stale hore. :wink:
14. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aj by som dala,len teraz má trošku v práci veget,tak som to chcela do konca týždňa vybaviť....potom má zase fofry,tak už duplom nič :frowning2:
@lauritka ja si myslím že mám pravú stranu spomalenú,lebo keď ovulujem na ľavej strane tak v poho a v decembri bola ovula na pravej strane a cyklus bol stokilometrový :frowning2:
14. únor 2012 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janie80 myslela som tie cysticky na vajecnikoch,tie sa urcite diagmostikuje dr.na uzv...takze aj su PCO tak nemusia byt cysty?staci mat dalsie priznaky..zvyseny testosteron? nadvaha,hirzutizmus..zvyseny cukor v krvi?
14. únor 2012 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, naozaj sa mi nechce googlit, prepacte, tak sa rovno opytam:
aka je hodnota progesteronu v lutealnej faze?
dakujem za odpoved
14. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Fiiiiiiiiiiiha, ty máš nejakú výrobňu? :slight_smile:
14. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val idem ti to najst.
14. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek