• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mijadave no mne je to vlastne tiež jedno :slight_smile: hlavne nech je a je zdravučké...ale priateľ by chcel dievčatko :grinning: ....neviem ako u teba ale ja mám synčeka takého prítulnejšieho...ja ho stále volám moje bábo :wink: naopak cverenka je už slečka a už si prejavy lásky až tak nevyžaduje :unamused: ...ale inak sú úplne rovnako moje slniečka :grinning: ...tak sa v podstate nechám prekvapiť, čo nám bude dopriate :slight_smile:
16. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 ked vyskoci teplota je po ovu :wink: treba sa snazit pocas tych nizsich teplot... :wink: aj jeden den po ovu sa da este ratat k dobru..vajko prezije 12 az 24hod,po ovu..
16. únor 2012 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 u nas je sa zas viac mojka dcerka, ta je taka umaminkovana :grinning: no maly sa tiez este rad postiska :wink: dokonca aj sam este pride a riadne ma stiska :wink: moj mm vzdy chcel dievcatko.... narodil sa maly a bol stastny a potom zas chcel dievcatko a nakoniec to vyslo... teraz som sa ho nepytala, lebo mame oboje, cize je to jedno... ale tiez mam pocit, ze by radsej dievcatko :wink: debatime tu akoby sme uz boli tehu :grinning: joj, kiezby ;) a cim skor :wink:
16. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi ale mne to tak okolo tej pol8 dobre ukazovalo teda tak ze mi vysla aj ovula ale ked zacnem robit tak to budem muset posunut na pol7 alebo 7 tak to bude zase o inom asi zacnem hned od zajtra, alebo to nebude tak vadit ked napr od buduceho stvrtka zacnem merat o inom case??
16. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave neboj verím, že sa ním to podarí obom :slight_smile: vieš ale musím sa priznať že keď som bola mladšia a čakala deti som to brala tak prirodzene....teraz však v tom vidím malý zázrak :slight_smile: .... pred tým som nesledovala ani BT ani som netušila kedy bola ovu.....teraz čím viacej sa o to zaujímam ...mám pocit, že fakt je to malý zázrak vystihnúť aby tá správna "žubrienka" bola v správny čas na správnom mieste :grinning:
16. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 tak ja som si merala BT este pred svadbou, no nikdy sme sa nejak neriesili ovulku, vzdy som vedela, ze prichadza cas a nechapem ako, ale vzdy sme sa na prvy sup trafili... a teraz.... :unamused: ale mas pravdu, podari sa nam :wink: je to naozaj maly zazrak a dufam, ze sa stane aj nam :wink:
16. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave a vy sa už dlho snažíte :wink: ...my v podstate ani nie, ja som v septembri dobrala HAK do decembra sme si dávali pozor ...takže je to asi 3. mesiac, lenže tento bol úplne nanič :frowning2: ...môj drahý pracuje v nemecku a cez ovulku nebol doma :frowning2: (preto som si začala merať BT a sledovať ovu aby som vedela, kedy by mal byť doma :grinning:...ale tento mesiac sa poponáhľala :frowning2: ... takže na sto percent nič :frowning2:
16. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 to mi je luto... ano snazime sa dlho... nezvykle na mna :wink: ale je pravda, ze mne tiez mm nie je kazdu noc doma... dve noci do tyzdna je prec... a zvycajne cez ovulku :angry: ale preto si ju sledujem, aby som ho stiahla este pred jazdou a hned po jazde :grinning:
16. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no mne nie je doma dva týždne :frowning2: a potom 5 dní je doma :slight_smile: ....tak takto sa budeme snažiť asi aj rok :frowning2: ...ale nádej stále je :slight_smile: ...po tom, čo som tu čítala aj banujem, že som vôbec brala HAK.... mali sme sa radšej hneď snažiť :grinning:
16. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 aj ja banujem, ze som brala hormonalne lieky spolu s HAK, bolo to kvoli akne... radsej som ho mohla mat dalej, ale mat babo... :frowning2: aj tak sa mi zas zacalo pomaly vracat po stimulacnej liecbe :frowning2:
16. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 máš krásnu cverenku, pripomína mi tú moju :slight_smile: tiež je také blonďaté modroočko :slight_smile:
chcem sa ťa spýtať, tá stránka kde si zapisuješ BT je len v angličtine :wink: ... ja som si našla na WomenZone.cz, ale tá nevyznačuje ovulku...páčia sa mi tie tvoje grafy, ale moja anglina nič moc :frowning2:
takto vyzerá ten môj
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/osicka36/grafy?c=634632192000000000
16. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka814 no ráno ťahavý vodový a slizký a teraz zas biely krémový...úžas
16. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave len lekár ti nikdy nepovie, čo všetko HAK môže spôsobiť...aj mne povedal, že hneď po vysadení môžem otehotnieť...ako keby to bolo také ľahké :angry:
...no a to akné je sila...ja som pred užívaním nemala...no len sem tam pred ms...ale po vysadení som sa asi dostala späť do puberty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chrbát mám hrozný...len verím, že sa telo vyčistí a spamätá :slight_smile:
16. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave máš krásnu cverenku, pripomína mi tú moju tiež je také blonďaté modroočko
chcem sa ťa spýtať, tá stránka kde si zapisuješ BT je len v angličtine ... ja som si našla na WomenZone.cz, ale tá nevyznačuje ovulku...páčia sa mi tie tvoje grafy, ale moja anglina nič moc
takto vyzerá ten môj
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/osicka36/grafy?c=634632192000000000

:slight_smile: hops...to som písala tebe :wink:
16. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 no mne uz nevedeli, ze co, od 10-tich rokov som sa s tym trapila, hnusne hnisave hlboke a velke pupaky fialove az cierne... proste des... toto mi pomohlo, tiez som ale pri tych liekoch musela HAK, lebo vraj keby som otehu, tak to velmi poskodi plod... ale ze 5 tyzdnov po vysadeni uz nie su v tele a mozem otehu... :angry: vysadila som ich v oktobri 2009.... a potom sa mi hrozne rozhodil cyklus 31-63dni... upravil mi to clostil+pregnyl+duphaston... a teraz, no po nich sa mi zas zacali robit na krku hnusne bolave... :angry:
16. únor 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 a chcela by si fertility? mozem Ti ho zalozit ak chces a ponastavovat :wink: alebo Ta naviest :wink:
16. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave aj mi dievčatko :sweat_smile:
@osicka36
16. únor 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 meraj od zajtra ,neskor by to uz nemalo zmysel..v jednom cykle sa musia teploty merat v rovnaky cas..hkavne predovulacnej faze...
16. únor 2012 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave jej to by bolo super :slight_smile: ...si zlatá ..a čo k tomu potrebuješ :wink:
16. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi ok tak zajtra omeriam uz o pol 7 a mozem spat dalej teda ak este zaspim.a uvidime co dalej aj tak fnuk nemozme sa tomu venovat naplno :frowning2:
16. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka jej aj ty máš veľké detičky :slight_smile: ...ale ešte si mladá mamina :wink: ...tak držím palčeky a dúfam,že sa nám to čoskoro podarí :slight_smile:
16. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa juuuj zena, ty si ako telenovela :D ja s napatim sledujem, kedy sem hodis ocikany tehu testik s // :slight_smile: ;) a prelomis lady a posles tehu hormoniky ;) drzim palce
16. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mijadave aha tak to sa ti nedivým asi aj ja by som to riešila liekmi... musí to byť ťažké a hlavne pre ženu :frowning2: ... no a ten cyklus sa naťahuje aj mne :frowning2: ..31-32 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa ty kedy budes testovat?
16. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nefnuk,bud vdacna za mrchu...vsetko mam svoj cas..aj ty daj sebe cas :wink:
16. únor 2012 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa zena, uz si chod kupit ten test... vidis ze tu vsetky cakame na tvoje // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 boože ešte nedávno si tu merala v grafoch a teraz už máš takúto nádhernú bambulku :wink: gratulujem :slight_smile:
16. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi bobre mamy :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
ale nieee no sak sa vies jak vytesujem z toho cerveneho v mojom grafe :grinning: :grinning:
16. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 mozme sa dohodnut, ze Ti to vytvorim vecer? budes tu vecer? alebo kedy tu buedes, lebo tu v praci to nechcem robit :wink:
16. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave super večer a o koľkej :wink: ...aj ja som v práci :grinning:
16. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek