• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@nativanativa tak to ma tvoj chlap dobry material :wink: :grinning:
16. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@barbora21 gratulujem k testiku :slight_smile: krasny :slight_smile: tak aj ty podho kychat na nas ostatne cakatelky na //
16. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa dychaj dievca,dychaj,..babo potrebuje teraz kyslika. :slight_smile: .to je opat dalsia super sprava po @barbora21 ja sa z vas baby tak tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ukaz testik,prosim..a gratulujem baby :slight_smile:
16. únor 2012 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nativanativa supeeer gratulujem :slight_smile: ...tak si nás tu napínala pár dní :grinning: .... a nakoniec sú tam // :slight_smile:
16. únor 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi no mi hovor , funim jak lokomotiva v poslednom case ....
16. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@osicka36 ano su ja mam taky velky rozdiel medzi detmi 7,5 roka , a je to super za to teraz chceme tretie aby to bolo tak isto a s vlastnej skusenosti ja mam segry o 15 a 14 rokou mladšie a je to važne super že ich mam :grinning: , mam ich velmi rada a vždy vedia že som tu pre ne :sweat_smile:
16. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nativanativa este k tomu tvojmu zahadnemu otehotneniu..ovulku si mohla mat aj skor,su pripady ,kedy sa teplota po ovu postupne zvysuje,nie narazovito,aj s poklesmi pocas tych dni,kym sa nezvysi nad preovulacne teploty... trva to o nieco dlhsie ako zvycajne poovulacne zvysene BT... :wink:
16. únor 2012 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka ja som tiez najstarsia, mam o 13 a 6 rokov mladsich bratov.... mamina si to nevedela vynachvalit, lebo som jej velmi pomahala a mam s braskami super vztah :wink: ak by sa nam zadarilo, tak by deti mali rozdiel 10 a 7 a uz vidim, ako by mi mala pomahala, ta, ked ma presviedcala, ze chce surodenca, ze mi bude pomahat, prebalovat, nosit na kojenie, kocikovat... :D no zlata... :wink:
16. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa gratulujeemmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hovorila som ti to :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa hrozneeee :wink:
16. únor 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkushka ..tak to ti ešte pár mesiačikov do toho rozdielu zostáva :wink: ale určite by si sa nenahnevala keby to bolo skôr :grinning: ....tak dúfam, že už onedlho budeme písať o tom ako sa deti tešia na živú bábiku :grinning:
16. únor 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa spermie vydrzia zive aj 7 dni :wink: takze nic nieje nemozneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora21 Gratulujem
16. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa Super, gratulujem
16. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@osicka36 už nie mala bude mat sedem v aprili to by som už musela byt tehulka aby to sadlo presne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , my snažime už 10 mesiac teraz bude a nechce sa mu nijako ku nam na navštevu ale bude to o psychike , určite takže tento mesiac ideme len tak bez rozmyšlania :grinning:
16. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne, este raz gratulujem :wink:
16. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave @majkushka tak to mne sľúbila cverenka tiež :slight_smile: dokonca aj synček sa pýta či by sme nemohli "kúpiť" ešte nejakého súrodenca :slight_smile:
16. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úúžasnééé, veľmi ti to prajem :slight_smile: gratulujem, si nás tu všetky predbehla a vidíš, ako si fňukala, že to nepôjde :grinning:
16. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36
@mijadave ja si myslim že u nás to hlavne spískali deti , lebo chcu surodenca hihi
16. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka predbehla som asi aj samu seba .... tentokrat
16. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa pošli bacila :grinning: ...krásne kolajničky
16. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 to do mna tiez hucali obaja... tak som im musela vysvetlit, ze to nie je take jednoduche a ze ked chcu nejako pomoct, tak nech sa modlia k Bohu, aby mali este surodenca :wink:
16. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes som klesla a na toaletnom papieri som nasla troska cerveneho. takze pravdepodobne nic z toho nebude. http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
16. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa aj ku nam trošku pošli :grinning:
16. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nativanativa Gratulujem :slight_smile: tak aspon nie som sama, ktora nechape, ze sa to konecne podarilo :slight_smile:
16. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 no bacil ma pekne potrapil .....a aj trapi .... fuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nativanativa inac, zase sa nam potvrdila teoria - prechladnutie a zaciatok tehu (aj ja chcem byt o take 2 tyzdne prechladnuta :grinning: :grinning: :grinning: )
16. únor 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@nativanativa ...inak to je pravda pri synovi som bola na začiatku tiež chorá.... to si pamätám do dnes :slight_smile: ...takže kľudne pošli aj toho bacila , ak bude znamenať tehotenstvo :grinning:
16. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi držím palce aby valentinsky darcek sa pekne ujal.. :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa blahoželám :slight_smile:
16. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek