• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@zelovocka prsia a furt som hladnaaaaaaaaaa , najviac , aj ma popichavalo vo vajkach a aj teraz citim ze ma popichava v maternici trochen , inak zacinam dost navstevovat wecko , furt cuuuram , dnes rano som ranajkovala jogurt probio a nejak mi prestava chutit :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh a testikovat si vobec neskusala?
16. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka hladna som furt , picha ma vsade , a mala som aj tu teplotu , kasel a nadchu teraz ,
16. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 neskúšala, pripadá mi to zbytočné, ked doky vravel, že ovu nebola čomu som nechápala. presne odvtedy čo mi začala stúpať teplota ma aj bolelo podbruško, cicuľky a bol aj hlien :unamused: a odvtedy ma všetko neskutočne bolí. chcem už mrchanuuuuuu :angry: prsia ma až pália :unamused:
16. únor 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa tak sa opatruj, pekne sa kuríruj a jedz, čo ti chutí, pokiaľ možno kvalitné papanice a zdravé :wink: nech má prcek dobrú výživu hneď od začiatku :slight_smile: si v robote, či doma na PN? chcelo by to relax pre teba, a riadny.
16. únor 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi testy 25kove su lepsie ako 10tkove?asi nie ze :grinning:
16. únor 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka momentalne doma a hyperaktivna pekne , prave vysavam a upratujem .. a som zas hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zienky, placem neverim, nedalo mi to , a tak som zacala hladat, a nasla som test, bez krabicky len v obale cize an ineviem aky je..rozmazana foto ale.
16. únor 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@janusa_ odpadávam :grinning: :dizzy_face: gratulkooooo! :slight_smile:
16. únor 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa aktívna tehula :grinning: dovysávať, a nohy na stôl, večerááá :slight_smile:
16. únor 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak to nie je moj pripad ... ja stale nieco musim robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ no a dalsia ,rodime spolu ??? gratulujem !!!
16. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janusa_ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tesim tak vidiiiis odpadnem dnes z vas tehuleeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa a co ta presvedcilo spravit testik? :slight_smile:

a baby, mne normalne ta ms vcera zacala a vypada to, ze zajtra skonci :fearful:
16. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia neviem , tak som isla na vec , ze prisla som domov a ze idem ocurat teda ten mama test , jeden jediny co tu mam v sufliku , tak som cuurala , cuuuurala a nic .... ani kontrolna a ani testovacia a ja ze fajn , zle som curala a nist neukazuje fasa .... a do 5 minut ze drrrrb a dve lajny :grinning: :grinning:
16. únor 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa dakujeem :slight_smile:

@kacena85 :slight_smile: ja neviem ci sa mam smiat ci plakat,,
16. únor 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ ja tiez nie , sme dve , ja som si aj poplakala :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janusa_ nooo viem si predstavit ako sa citis ale jednoznacne ci uz budes plakat alebo sa smiat stastna si a to je hlavneeee, velmi ti to prajem
16. únor 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa kto by si nepoplakal od radosti :wink:

@kacena85 som neskutocne stastnaa!!! :slight_smile: teraz ma caka dllllha hodinka cakania kym pride drahy, neviem si predstavit co na to povie :slight_smile:
16. únor 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_
@nativanativa
baby tak vaaam to prajem a tesim sa s vami ale na druhej strane mi tak srdiecko stislo ach jaaaj ta moja psychika nevadi raz to vyjde aj nam a ja by som tiez veeru plakala fuuu a jak
a jani noo to bude radosti ked to drahemu ukazes
16. únor 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 psychika robi velmi vela .... a prislo to fakt vtedy ked som to necakala , ze raz za cyklus sex ?????? nemozneeeeeeeee !!!! a pozri .... je to tu ....
16. únor 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 urcite to vyjde aj vam! :slight_smile: vsetko ma svoj spravny cas :slight_smile: psychika apozitivne myslenie robi vela :wink:

a u nas bude radosti a velkej urcite :slight_smile:
16. únor 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa
@janusa_ no ja som si tento mesiac urobila radost po roku s ms tak ja viem nemozem chciet vsetko :wink:
ale tak viete same ake to je, uz som sa s tym vyrovnala ale niekedy to preste dojde na cloveka, ale som povedala, ze kaslem na to a uvidi sa budeme si uzivat a neskutocne sa tesim na jar leto brrr ta zima ble
16. únor 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 to mas pravdu niekedy su tazke dni, ale netreba im podlahnut. a tento mesiac si si spravila radost s ms tak nabuduci mozes si spravit radost s tehu :wink:
16. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh treba skusit testík
16. únor 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka myslíš, že by som mohla byť tehu, aj ked doky nepotvrdil ovu???? alebo sa už moje hormony načisto pobláznili?? :grinning:
16. únor 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ veru nespravim aj to ma depta,lebo kvoli nizkej sliznici nemame este snazilkovat, dr ze minimalne tri cykly :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. únor 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh ahoj,mozu byt vysoke aj preto ,ak v tele prebieha nejaky zapal...ale dufajme,ze to nie je tvoj pripad... :wink:
16. únor 2012 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ som rada,ze sa to potvrdilo aj na teste :slight_smile: tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak nech len ciarka silnie :wink:
16. únor 2012 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi dakujeem :slight_smile: dufam ze bude len a len silniet :slight_smile:
16. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek