• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@janusa jeeeeeeeeziskuu ja som az teraz povedala stranku dozadu !!! Casu to jeskvele ..uz aj ja ti mozem gratulovať :slight_smile:) jeeej jak sa tesim :slight_smile:
16. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ neviem co som chcela povedat tym slovom "casu", ale som cez mobil, a ten si sam opravuje
16. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkahh boze som urobila chybu , nie sustredit , ale nesustredit , pardooooon :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_
@nativanativa

Holky, nechci být ošklivá, ale OBĚMA JSEM TO ŘÍKALA ! :grinning: :sunglasses:
Gratuluji moc, vaše grafy byly jasné skoro od začátku ! Užívejte si to a dávejte na sebe pozor ! :dizzy_face:
16. únor 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nativanativa to robi vela, my sme tak rovnako prisli k malej :wink: :wink:
16. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ale ved vies ,ze ja som skeptik v takychto veciach ....
16. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa
Konečně není potřeba být skeptická, moc Ti to přeji !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Bude z tebe maminka .. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby tak ja nemeriam, takže vôbec neviem na čom som. Včerajšie trhanie zuba mi zrejme do tej virozy neurobilo dobre a mala som včera vysoke horučky, Dnes už len do 38 ale aj tak sa meranie odklada do nedohladna.

Ale gratulujem tehulkam @nativanativa @janusa
16. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa došlo mi to, nevadí :slight_smile: blahoželám k tehu :wink:
16. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkahh no vidis , uz som cela bez seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa tak ma byť :grinning:
16. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa 5 dni pred ovulkou ?? wow :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mate sikovnych bojovnikov. testik krasny gratulujem.

aj janus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no vidis a ze nic nie je nemozne ... ja tomu doteraz neviem uverit :fearful: :fearful:
16. únor 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa tak to bude dievčatko ked 5 dni pred ovulou :slight_smile: :wink:
16. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Souhlasím, zřejmě to bude holčička, když jste měli sex jen 5 dní před ovu ! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula fakt , jak vies ??? mala micka copata a krasna po maminke ?? :slight_smile: :sunglasses:
16. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no lebo spermie tie dievčenske su pomalšie ale zotrvavaju dlhšie v žene, chlapšenske su rychlejšie ale skôr umieraju. Z toho vyplyva, že ak otehtonieš v den ovu väčšia pravdepodobnosť je že budeš čakať chlapca ak niekolko dni pred ovu, takz rejme bude dievčatko
16. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna a ked som ja otehotnela zo sexiku den pred ovu tak to co bude???chlapcek ci dievcatko?
16. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
novym tehulkam gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ostatnym drzim palciaky aby ste boli aj vy coskoro tehulky :grinning:
16. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikapt
Podle "babských rad" by to mohl být spíše chlapeček :dizzy_face:
16. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna no som teda zvedava,ze co to bude :slight_smile: je mi to v podstate jedno,hlavne nech je zdrave,ale mam nejaky pocit,ze to bude chlapcek :grinning:
16. únor 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt
Mě by zase zajímalo, jestli se dá podle toho řídit, tak až budeš vědět, co za miminko nosíš, tak se mi ozvi ! :grinning:
Ale přesně jak říkáš, hlavně aby bylo zdravé a ty také ! :dizzy_face:
16. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute snazilky, tak nakoniec sa u mna tehu nekona, co uz.Dnes som bola na tej planovanej preventivky u gyn a ten mi to potvrdil, nevadi, ide sa dalej.Spravil mi komplet prehliadku, vsetky mozne vytery a ultrazvuk.Vsetko je ok, len nenmam este sliznicu maternice tak pripravenu, ako by mala byt na ms. a vajecniky v pohode, bez cyst,chvalabohu, lebo pred prvym tehu som mala. a vzal mi krv na hormonalny profil a, ze si mam merat bT.O 10 ak mi nedojde ms, mam prist a vtedy budu akurat vysledky krvyi, tak uvid ,co dalej, ze pravdepodobne, tam mam ten zvyseny prolaktin, kvoli tomu , ze som tak dlho kojila a teraz ms nie a nie rozbehnut. tak uz som kludnejsia, ked viem na com som.uff.ale sa aj tesim, ze sa daco konecne pohlo, ide sa daleeej :slight_smile:
16. únor 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajiskazemlyna jasne,napisem sem ked sa dozvieme co to bude,ale to este potrva :slight_smile:
16. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henrietad dakujeem :slight_smile:

@pajiskazemlyna viem ze si to hovorila a mala si pravdu :slight_smile: dakujem :slight_smile:
@vejula dakujem :slight_smile:

@lauritka dakujem :slight_smile:
16. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_
Není přeci vůbec za co ! :grinning: To je zásluha tvoje a manži/přítele :grinning: :sunglasses:
Strašně moc gratuluji ještě jednou a přeji jen a jen štěstíčko a příjemné, pěkné těhotenství ! :dizzy_face:
16. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To co sa tu vrece roztrhlo s pozitivnymi testikmiii, kraasne :dizzy_face: :wink: :grinning: Vsetkym vam gratulujem tehulky, drzte sa a davajte pozor na fazulky :wink:
16. únor 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a dr vravel, ze zrejme, bude problem so zvysenym prolaktinom, to som mala aj pred prvym tehu, ale brala som mesiac lieky a hned sa to upravilo.mam super dr, viem, ze mi pomoze otehu.a ty co kedy testnes? :wink:
16. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 kuk do albumu na moj dnesny testik..neviem nieje to uplne ono
16. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 asi az okolo 10 dpo.. nejak nic zvlastne necitim. :slight_smile:
16. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek