• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@nativanativa Ja som tiez klesla, az mi zle prislo, ked som to videla :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/370629
17. únor 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave júúúj..ako ti závidím tíško....môj je tiež z troch detí..a on je ten tretí.....a tretie moc nechce....už do neho stále rýpem..asi dva roky :unamused: raz vidím,že možno by aj povolil..inokedy sa zaťne...a nie :unamused: :unamused:
17. únor 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika jeeej..tak mam "parťáčku " na pondelokkkk....pridá sa niekto?? :wink:
17. únor 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Nie ziaden nemam, mozem urobit az poobede :frowning2:
17. únor 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ak bude teplota ok, tak urcite :grinning: aj ked ja som uz dnes 12DPO ale chcem pockat
17. únor 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave si zlatá :dizzy_face: my sme sa už doma aj začali rozprývať o CAR...ale moc sa mi tam nechce :confounded: dúfam že to nebudeme potrebovať :sweat_smile:
@annavi bude,bude....a ako sa cítiš? :confused:
17. únor 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora21 neboj, ten pokles nemusi nic znamenat, teraz som pozerala galeriu na fertilityfriend a je tam vela tehu grafov s poklesom... :wink: ja som tiez mala pokles a maly je v pohode :wink: hlavne sa nestresuj, uzivaj si ten pocit, ze si tehu a ak Ta tie teploty stresuju, tak uz dalej nemeraj :wink:
17. únor 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no my CAR sme zamietli... keby sme nemali deti, tak by sme to tam riesili, ale mame dve, tak to nechavame tak :wink:
17. únor 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora21 tak isto ako aj ja ... nebooj , vsetko bude ok , len mna chyta angina , pekne veru ,..... na mandliach mam biele bodky , co teraz ??? :angry:
17. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 to mi je luto, ale mozno sa to zmeni a povoli :wink:
17. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ja si myslím že u vás otehu nie je problém....ale potom nastáva...len je škoda že nevedia aký :frowning2:
17. únor 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa tak asi by som sla k dr, ale povedala jej, ze som tehu :wink:
17. únor 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no moja, to bolo... teraz nejde ani otehu.... :frowning2: a pritom sme obaja ok... :unamused:
17. únor 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi su aj take že sa podari na prvy krat :slight_smile:
17. únor 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Tiez som nasla nejake grafy, kde bol taky pokles. A merat asi nebudem, lebo dnes rano mi normalne zle prislo. No teraz asi len cakat a buduci tyzden zbehnut ku gynekologovi :unamused:
17. únor 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave možno sa telo potrebuje zregenerovať,po toľkých tehu :sweat_smile: fuu...však si bola jak jablonka :grinning: a možno to bolo aj dopovanie liekmi,teraz si pekne schudla...tento rok to určite príjde :grinning: :wink:
17. únor 2012 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa Tak u teba to moze byt reakcia na nastupujucu chorobu. Ale radsej zbehni k lekarke. Inak na anginu su dobre homeopatika a tie mozu aj tehotne. Vola sa to Angin - Heel. Ja som ich brala niekolkokrat a pomohli mi vzdy. Ja som ucitelka, takze virusy, anginy chodia okolo mna v peknom pocte :slight_smile: Takze ja na vsetko len homeopatika :slight_smile:
17. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe moja, lenze ja som mala posledny potrat pred 9 rokmi a posledne som rodila pred vyse 7 rokmi, cize cas na regeneraciu bol dooooooost dlhy :grinning:
17. únor 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora21 jasne, nemeraj, naco sa zbytocne nervovat :wink:
17. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave pekné ránko :slight_smile: ranné vtáčatko...tu je môj graf...vďaka tvojej šikovnosti :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/osicka36
17. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave a brala si HAK? ja som brala HAK dosť dlho a potom mi nevedel naskočiť cyklus,až clostil pomohol :sweat_smile: stavím sa že mimi čaká na nový domov...vieš ako postav /kúp/ dom,zasaď strom a...... :grinning:
17. únor 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika ahojček, zle si skopírovala link...., nič nevidím...

ja som dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/3a0015
17. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 aj Tebe pekne ranko :wink: dakujem :wink: pekny grafik :wink:
17. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
17. únor 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mijadave no ja som posledné rodila pred deviatimi...a ak sa nám na budúci mesiac zadarí bude to presne desať rokov :astonished: ...myslíš, že si to budem ešte pamätať ako sa to robí :grinning:
17. únor 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe brala som HAK po porode, lebo som rodila cisarskym a tiez pred tromi rokmi kvoli tej hormonalnej liecbe akne... mne nabehol pekne, no cca po polroku sa rozhodila pomohol clostil... :wink: zeby cakalo na novy dom? no uvidime... :grinning:
17. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave ďakujem ...vďaka dobrej učiteľke :slight_smile:
17. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 urciteeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rychlo si spomenies :grinning: co mam hovorit ja, ja som vzdy zacala rodit normalne a skoncilo to dvakrat cisarakom :wink:
17. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 :dizzy_face: sa cervenam :wink:
17. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika moja, kiež by to vyšlo... :slight_smile: držím palce, inak ja som včera večer neodolala a vyšiel mi pozitívny test :slight_smile:
síce čiarka bola slabá, keďže to bolo večer ,ale bola tam...., bojím sa tomu ešte veriť, ale ak bude silnieť, tak budem najšťastnejšia na svete... :slight_smile:
17. únor 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek