• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@nada.hope akoze nevies co v tebe rastie? preco vyvolavacka???ved si tehotna nie?? :confused:
17. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalinda88 dakujem si zlata a blahozelam :slight_smile:)))
17. únor 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt no ved slabo pozitivna krv a minuly tyzden nic nevidela, sice nieco tam bolo ale hovorila, ze na gestacny vacok to nevyzera, tak uz fakt netusim................dufam, ze nebudem musiet na cistenie :frowning2: a testovacia ciarka nie je tmavsia aj ked teraz je rovnako tmava ako prva
17. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja mavam 28 cyklus , cize by som mala mat mrchu v pondelok , ale graf mi ju ukazuje az na stredu ... cize na 30 den ...to preco ?
17. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope a prečo ti pichli vyvolávačku, keď si mala pozitívny test :astonished: nerozumiem...a sono ti nerobili :wink:
17. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope ale nestresuj hned :frowning2: ja som bola tiez minuly tyzden pri dr,tak nevidela este nic,sice ze sa jej tam nieco crta,ale ze gestacny vacok este envidno,ale povedala,ze tak skoro este nemusi byt vidno :slight_smile: a krv bola pozitivna,ci silno ci slabo neviem,ale povedala,ze krv potvrdila tehotenstvo :slight_smile: tak dufam sa netesim zbytocne :confounded: ale nechapem preco ti pichli vyvolavacku?
17. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 robila ale nic podobne ako gestacny vak tak nevidela, aj ked nieco tam bolo, normalne mam strach ze mam mimomaternicove :frowning2:
17. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt vyvolavacka vraj v pripade tehotenstva neublizi, bud to udrzi ale naopak ak to ma tak spusti menzes,............tak cakam na zazrak
17. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natalinda88 V pondelok budem volat a objednam sa ale dnes som mala hrozny pokles teploty, takze uvidim co z toho bude :unamused: Trosku ma to znervoznilo :unamused:
17. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope neboj sa bude dobre,myslim,zeby ti uz menzes bol prisiel nie?
17. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nada.hope ...súhlasím monikapt, nestresuj...ešte je zavčasu na sono...najprv zisťujú podľa krvi a až neskôr okolo 8 týždňa zo sona...a je možné, že až neskôr....teplota sa ti drží a aj test je pozitívna...tak aj ty musíš byť pozitívne naladená...lebo bábätko cíti tvoj strach....moc držím palčeky a určite to bude v poriadku :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikapt Mozem sa opytat a podla tvojich vypoctov by si mala byt v 7 tyzdni, takze ked si bola minuly tyzden u doktorky bola si v 6tt a nebolo este nic vidno? Len ti zobrala krv a podla toho to urcila? Pytam sa preto lebo som predvcerom nasla na teste // ciarky a zistujem kedy je asi ten spravny cas ist k doktorovi :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 :slight_smile: aj moj graf ukazuje o 4 dni neskor ako mam dostat M ...asi sme si s tym FF grafom neporozumeli :wink:
17. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 Ahoj, kukám že mrcha došla :unamused: ja som na tom takto: http://www.fertilityfriend.com/home/3a58db
Dnes sa mi snívalo,že som rodila, super ľahký pôrod :wink: a rozhodovala som sa, či to bude Laura alebo Klára :grinning:
17. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt
@osicka36
Dakujem stale pevne dufam, snazim sa mysliet pozitivne, uvidime, chystam sa na buduci tyzden, ak sa nic nezmeni v piatok to by malo byt 16 dni po vyvolavacke tak uvidime :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope podľa grafu si len 30DPO :wink: keď ti robila dok sono minulý mesiac mohla si byť v nejakom 3 týždni...čo chcela vidieť na sono :astonished:
17. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 nie na sone som bola minuly tyzden cca 5 tyzden a 2 dni od zaciatku cyklu,
17. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 asi nie :slight_smile: no uvidíme :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 no zial vidim to na mrchu :unamused:
@irsina83 no teraz ti to skace typicky ako pri anovulaku.. :confounded:
17. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 neboj moja, všetko bude v poriadku, len sa hlavne nestresuj a buď v kľude... :slight_smile:
ten pokles nemusí nič znamenať.... :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope ....dobre ale to bolo od začiatku cyklu....odpočítaj dva týždne k ovulke...tú si mala 15.DC...a vyjdú ti tri týždne a dva dni....to na sone nemala šancu ešte niečo vidieť :wink:
len sa nič neboj bude to v poriadku.... uzlíček sa zväčší a bude ho vidieť :wink:
17. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalinda88 no vidim to tak, ze ak bude teplota zajtra hore tak testnem :grinning: asi to nevydrzim do pondelka
17. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nada.hope prečítaj si vyššie príspevky od iných dievčat... píšu, že v 6. týždni ešte nebolo na sone nič vidieť.... neboj je to v poriadku :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natalinda88 Dakujem :slight_smile: stresovat uz asi nestresujem. Ja som vacsinou nazoru, ze vsetko ma svoj zmysel a vsetko je vopred urcene :slight_smile: Takze co ma byt bude a co nema byt nebude a mi to vacsinou nepochopime alebo pochopime az ovela neskor :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natalinda88 a mas priznaky? prsia? bolesti?
17. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika mám pocit zrazu akejsi únavy, to som mala aj v prvom tehu a prsia začínam mať nejaké ťažšie a aj podbruško sem tam cítim, .. :slight_smile: a ty ?
17. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalinda88 já jsem se až teď dočetla, že ty už jsi testovala a // jsou tam :slight_smile:, super
17. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natalinda88 prsia nic... unavena som uz 2 dni, stale zyvam... a dobre 2-3 dni ma boli brucho sem tam mam pocit ze zachvilu pojde nieco von
17. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu k vám pro radu ..
Měla jsem pozitivní ovu test, ale teplota tomu nenasvědčuje a FF mi ovu posunul na den před pozitivním ovu testem :grinning:
Nechápu :sunglasses:

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96
17. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 pekné názory, tak to aj naozaj je, ja som prvé bábo potratila v auguste minulého roku, tak verím, že aj to malo svoj zmysel, teraz s odstupom času to beriem inak, verím, že toto tehotenstvo bude úspešné... :slight_smile:
neboj, bude dobré... :slight_smile: a všetko bude v poriadku... :slight_smile:
17. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek