• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@irsina83 13DPO? myslis ze skoro? ked by teoreticky zajtra mala prist mrcha? :confounded:
18. únor 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika moze byt hocico....ja som objavila tehu test pozitivny az ked mi ms meskala a tyzden pred tym bol cisty ako sneh :wink: priznaky na ms som mala riadne a nakoniec z toho bola moja blska :grinning: a tvoj mm bol na spg???
18. únor 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 nie... len teraz sme sa zacali snazit
18. únor 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika pocuj objednaj ho do BA do Iscaru - zaplatite 9e a do pol hodky mate vysledky :wink: je to tak lepsie lebo keby nahodou vies, snazite sa snazite a nakoniec by ste boli obaja smutni a takto je lesie vediet na com ste a podla toho sa zariadit :wink: ale je to len na vas :wink: ja som mm poslala lebo ja mam PCO a tak sme chceli vediet ci aspon mm je ok :wink:
18. únor 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ahoj, tak se dívám, že teplota stoupla, tak neklesej na mysli, opravdu se může stát, že pozitivní test bude až pár dnů po očekávané MS
18. únor 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 len moj na taketo nikdy nepojde.... hlavne teraz zo zaciatku.ked este ani nevieme ako to pojde
18. únor 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra neklesaj na mysli?
18. únor 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já teda hlásím, že jsem nevydržela a dneska testovala a jsou tam //, zatím teda spíš takový duch, ale je tam a teplota stoupla :slight_smile:
18. únor 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@red_kika to se u nás tak říká, jako aby jsi zbytečně brzy nerezignovala, neházela flintu do žita :wink:
18. únor 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra aha, jasne - tak zatial cakam.. co bude zajtra
a tebe teda gratulujem :D
18. únor 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika Díky, teď mám jen trošku strach, aby bylo vše v pořádku a MS skutečně nedorazila. To je to riziko testování před očekávanou ms.
18. únor 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra mysli pozitivne :grinning: urcite to vyjde
18. únor 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika skus si s nim o tom sadnut a porozravat a davkovat mu to postupne. Pred tym ako sme sa prestahovali tak sme byvali v jednej bytovke kde sme boli same mlade pary a boli tak aj taki co sa im nedarilo dlho mat babo a kazdy jeden isiel na spg a nikdy by som nepovedala,ze prave oni budu chciet ist.... mala by to byt ako jedna z moznosti ked chce par otehotniet :wink: treba sa ani s mm porozpravat a povedat mu to setrne, ze keby nahodou,ze sa Vam nedari, ze by ste to mali zvazit ako jednu z moznosti :wink: ... ja nehovorim, ze mu nieco je ale poznam pocit z toho ked sa nedari a aj si pamatam tie preplakane dni....ale u nas toje inak, u nas mam ja problem.... :fearful:
18. únor 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, kočky. Tak po mesiaci som na tom asi zasa rovnako ako predchádzajúci cyklus... http://www.fertilityfriend.com/home/337d66
18. únor 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ránko :grinning: tak moja dnešná teplota nič moc,ale tak dúfam že ešte stúpnem :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
@red_kika moja u nás pomohlo,že sa priateľ o SPG porozprával so svojím kolegom ktorý to tiež podstúpil a prišiel domov ako vymenený :grinning: nemáte v okolí niekoho kto na SPG bol?
18. únor 2012 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie...vooobec
18. únor 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko dievcata :wink:
dnes som klasicky cakala pokles a ms a namiesto toho.... www.fertilityfriend.com/home/mijadave nechapem, pritom ma desne bolia predmrskovsky krize a podbrusko... no testovat sa uz bojim... isto by bolo bielo ako pred 2 dnami :-/
18. únor 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..
tak tenhle měsíc je ten graf nějaký nemocný
http://www.fertilityfriend.com/home/1fc102
moje tělo prostě neumí ovu 18DC už dneska špiním ale teplota se drží :angry:
18. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, BT sa so mnou len hra a zbytocne dava falosnu nadej :angry: na teste nie je ani dusik :cry:
18. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave to je mi líto :frowning2: ale koukám že už máš dvě děti..co přestat měřit a trošku si užívat života ono to příjde..líp když to nebude tak pod dohledem..
18. únor 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka dakujem, aj to sme skusali, ved sa o tretie snazime uz 2roky a 3 mesiace.... :frowning2: nepomohlo.... :frowning2:
18. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave hmm a do nějakého CARu chodíte? je to zvláštní že se třetí nedaří je to se stejným chlapem že? :slight_smile: :wink: byli jste na spermiu? Jinak uklidním tě my se snažíme o první už 5let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka je to zvlastne, hlavne ked som bola 5x tehu na prvy sup.... :frowning2: do CARu nechodime, mm nechce, ale vsetky vysetrenia vratane spermosa mame ok, ja som aj po laparke... no co uz, asi ostaneme pri 2detoch... a vobec si ma neukludnila :wink:
18. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ahojček.. :slight_smile: fotky som nedala, lebo mám na prt mobil a nemala som nabitý foťák, ale dnes to napravím.. :slight_smile:
mrzí ma, že je test biely, asi by už ukázal.., ale neboj, nič nie je stratené... :slight_smile:
18. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra jééééj :slight_smile: ja som ti to vravela, že budú // :slight_smile: moc moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:
18. únor 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika Tu sú tie moje sľúbené testíky :slight_smile:
prvý je 11 DPO a druhý je 12 DPO.. :slight_smile: oba sú robené večer...
18. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Čaute baby, dá sa nejako docieliť, aby som mala ten soplikový ovu hlien?
18. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
Lauri, myslíš, že ta ovu proběhla ?
Mám s teplotou dnes stejný problém ... nestoupla ....

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

Zase mi FF ovu přehodil na den před pozitivním ovu testem ... už tomu nerozumím ..
18. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek