• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka a ako? Mne ho dala od 15DC rano a vecer 10 dni. Ale ovulacia by u mna mala byt az ten 16 alebo 17. den. Nezabrani mi dufik ovulacii? Vraj sa ma uzivat az po nej. Ake mas skusenosti? Tebe zabral, pomohol?
18. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 tak to je velmi pekne od nej zlata to baba :wink:
18. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dlouho jsem tu nebyla, naposledy loni a pak jsem měla na vánoce revizi, takže teď je to první cyklus po šestinedělí, který měřím a doufám, že dlouho měřit nebudu :wink: mrknete my na grafík, díky :grinning: :sunglasses: http://www.fertilityfriend.com/home/36edd1
18. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka chcem ist k dr. nech mi da vyvolavacku a hotovo..uz ma to nebavi...ruzovy ytok mam takmer kazdy den uz 3 dni po sebe a ja vobec netusim co to je.....
@nativanativa prosim ta poradis mi chlorellu, ze ktoru mam uzivat???
18. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak sa ozyvam že stale nemeram, včera zas horučky :confounded: a velmi vysoke. Tak uvidime ako to pojde dalej, či nebudem nutena isť ku lekarke :confounded:
18. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka radsej si nasad az ked stupne teplota. :slight_smile: a potom ber 10 dni.
18. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 jasne chapem. :unamused:
18. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lenze mne dokina tvrdi, ze anovulak som mala pre malo progesteronu, preto dala dufik. Tak ak si mi teplota nahodou nebude stupat, cize si ho nedam, kam sa dostanem? Moze to byt, ze anovulak je sposobeny nizkou hladinou progesteronu?? Vies, nechcem uz stratit ani jeden cyklus... aj ked je to asi smiesne pri tych mesiacoch a rokoch, ktore uz mnoho snaziliek prezilo bezuspesne
18. únor 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka anovulak si mala preto, lebo neprisla ovulacia, s tou nema progesteron nic spolocne.. :rolling_eyes:
ovulaciu riadia hormony FSH a LH. lekarka by si mala prestudovat biologiu :rolling_eyes:
vidim, ze sa s radostou predpisuje duphaston ako stale.. to je jedina zbran , ktoru pouzivaju.. otrasne :rolling_eyes:

ak si ho nedas, a nebude ovulka- pride mrcha ako minuly cyklus. ale duphaston ti ovulaciu neprivola. :pensive:
18. únor 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ako je mozne ze ovulku nemavam a menzes prichadza vzdy uplne nacas bez meskania??
18. únor 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka inac, k tebe tu vlastne chodime ako ku zenskej :slight_smile: a myslim, ze ti tu vacsina aj viacej doveruje ako vlastnym doktorkam :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@uzovicka no nie kezdy anovulak musi byt dlhy cyklus. moze chodit MS normalne.
ale ak budes mat aj tento anovulacny, tak treba poriest ovulku :wink: nasadit bud clostylbegyt, alebo ked nechces hned hormony, tak skusit tu soju.. vela babam tu pomohla ku ovulacii.
18. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka roky "konikovania" robia svoje :grinning:
18. únor 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no, vidim to na ten clostil...
18. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka tak len pekne meraj, hadam sa ovulka umudri :wink:
18. únor 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a co myslis nemozem to mat ako ms teraz tie 3 dni spinenia???, ze ci to nemoze byt len take slabunke...??? ale to asi nie, ze?
18. únor 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 pozitivny pristup je asi to najlepsie co mozes spravit :wink: urcite najdes // ciarky na teste a dobojujes to dokonca raz urcite-
18. únor 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 hmm tazko povedat.. ale pri anovulaku moze byt aj slabsia mrcha.. :confused:
18. únor 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky,prosím Vás ktoré si značíte teplotu na womenzone,viete mi poradiť?Začala som nový cyklus a tým pádom mi pripravilo čistý graf.Len neviem akým spôsobom si mám pozrieť graf s predošlého mesiaca..Je to niekde uložené?(chcela by som si vytlačiť pre doktorku...)
18. únor 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 ahoj,klikni si na teploty a vpravo sa ti zobrazi tabulka z predchadzajucimi cyklami.. :wink:
18. únor 2012 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi ďakujem Ti,našla som to :grinning:
18. únor 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ no som ja velmi zvedava ....
19. únor 2012 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes ziadna zmena , stale to iste http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
19. únor 2012 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 chlorella japan , ale mozes kludne aj ine druhy , je to na tebe :wink:
19. únor 2012 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte pridávam môj graf - prvý a dúfam, že aj posledný.................po polroku snaženia bez úspechu som začala v januári merať a po nekonečnom čakaní na OVU - 37 deň cyklu sa zdá, že bude hádam tento graf aj posledný.
Merala som klasickým digitálnym teplomerom - na jednom desatinné miesto a pred dvomi týždňami som si objednala originál teplomer na meranie bazálnej teploty /digitálny meranie na dve desatinné miesta/ - prišiel mi v utorok a ešte som s ním nemerala keďže som chcela cyklus dokončiť s tým pôvodným teplomerom. Teplomer je nový, originál zabalený, ak by ste mali niektorá záujem napíšte mi IP.
A tu je môj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/3a1f3d
19. únor 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ránko..
moje tělo je prostě tou pozdní ovu zblblé..nemůžu si pomoct
http://www.fertilityfriend.com/home/1fc102
vyská teplota a špiním..je to k prdu :frowning2:
@ronja teda první graf a hned těhu mooc gratuluju :slight_smile:))
@nativanativa taky těhu graf mooc gratuluu :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko dievcata :wink:
zahada rozlustena, dnes isto dorazi :unamused: www.fertilityfriend.com/home/mijadave tak co uz, ide sa dalej, pocas ms si rozmyslim, ci budem este merat :wink: pekny dnik Vam prajem :wink:
19. únor 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronja tak teda ta ovulka nechala na seba dlho cakat,ale to poznam,aj ja som mavala nekonecne cykly :frowning2: krasny grafik a tie pozitivne testiky hovoria za vsetko :slight_smile: gratulujem :grinning:
19. únor 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je rozhodnute - klesame
http://www.fertilityfriend.com/home/29bfb5

@mijadave vidim ze sme dopadli rovnako
19. únor 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka dakujem ...len dúfam, že aj dobre skončí grafík pretože minulý mesiac skončil biochemickým tehu , no to som nemerala teplotu takže vôbec netuším kedy bola OVU a koľký deň po nej začala mrcha , vtedy som mala od 28 dňa cyklu pozitívny tehu test, tri dni po sebe, potom na 34 deň došla mrcha a po nej už testy negatívne :frowning2:...no ale sa hovorí že potom je akoby ,,pohnojené " a sa zadarí tak dúfam, že to platí pre všetky čakateľky na pekné grafíky
19. únor 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek