• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@st2 dobre dobre , uz som ticho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
20. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 no nemas zaco :slight_smile: drzim palce,aby si sa tej ovu coskoro dockala :grinning:
20. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt no ved ja dufam, ze dojde..som prvy cyklus bez liekov :/ tak mam obavu http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75
20. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 uvidis ako sa bude dalej teplota spravat :slight_smile: uz by mohla aj vyskocit vyssie opica jedna :angry:
20. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikapt to je akurat az buduci tyzden ked pojdes, uvidis vsetko bude OK, pokial su kolajnice na teste nemusis sa nicoho bat
20. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja sem prispievam velmi malo,ale obcas nakuknem
@monikapt ja som pri prvom tehu bola u doktora v 5 tt a videl na sone len malicku bodku,povedal,že to može byt tehotenstvo,čo mi potvrdil aj test..Potom ma objednal až o mesiac a to už srdiecko nadherne bilo
3 týždne po ovu musis ratat ako 5 tt ,lebo pri nepravidelných cykloch sa to neda ratat podla poslednej ms

prosim vas,tie co pijete grepový dzus, treba ho pit aj po ovulke :confused:

a este nieco, prvý cyklus som si popri merani teploty robila aj ovu testy a teda vyplatilo sa.Bezne pri pred ovulkou klesla teplota na 36,2 C a teraz som ju mala pri 36,5,co som ani necakala,este že som aj testla a tak sme si snaženicko doladili aj podla toho.moj graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=98477
20. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 grep.dzusik je na podporu produkcie plodneho hlieniku pocas plodnych dni,ale ak ti chuti,tak ho mozes pit aj poovu... :wink:
20. únor 2012 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, dlhie som tu nebola boli sme na lyzovacke :slight_smile:
Najskor chcem srdecne zagratulovat novym tehulkam a hlavne vela zdaru :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som totalne nestastna zase sa deju cudne veci, v stredu som vysadila lutenyl a od stvrtka spinim, ms sa ale stale nerozbehla.... nechapem :angry: :frowning2: :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/3937ed
20. únor 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi dakujem,mne chuti,len neviem ci to neublizi,ak by som nahodou bola tehu.
20. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak tak je to iste..paprade v mikoroskope mam,tak ovu sa blizi... :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg testni dievca. :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 a preco by malo ublizit?vsak to nie je ziadna droga alebo alkohol..a mas tam aj vitaminy,tak sa nemusis vobec obavat :slight_smile: a babenko sa ku krvnemu obehu matky pripaja az v 8 az 10tt tehu..tak to zariadila nasa mudra matka priroda,aby buducej mamine dala nejaky ten cas ,kym zisti, ze caka babetko a podla toho sa aj zariadila :slight_smile: drzim palce :slight_smile:
20. únor 2012 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@betyna8 ale ved to je len dzus, co ti ma co na tom ublizit? :wink:
20. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ma napadlo ze sa musim pochvalit, tento mesiac som si povedala ze kaslem na vsetko cize ani duphik som na to moje nestastne spinenie nenasadzovala a cuduj sa svete dnes 24dc a ja vobec nespinim, normalne som z toho v soku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. únor 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12
@cristi no grep ako taký by sa v tehotenstve vraj nemal,ale je to poznatok podla čínskej mediciny.
20. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 :grinning: :grinning: no super :grinning: :grinning: nakoniec kým vám schvália IFV budeš aj tehu :grinning: :grinning:
20. únor 2012 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt veru veru, mohla by uz konecne stupnut... :slight_smile: :slight_smile: tak silou pozitivneho myslenia ju zdvihnem hadam :D :D :D
20. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no na to sa nejako nespolieham :sweat_smile:
20. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no vša práve :grinning: :grinning: ja poznám prípad kde mal chalan také biedne spermie že to vyzeralo jak slina a čuduj sa svete majú krásneho syna :grinning: :grinning: a prirodzenou cestou :grinning:
20. únor 2012 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no kolajnice su ako svet na testoch :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 ale ides to pit na hektolitre a niekolko tyzdnov vkuse? :confounded: netreba vsetko brat doslovne a uzkostlivo... troska nadhladu a pozivanie v normalnej miere isto neuskodi... :wink:
20. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ved ano,dakujem :wink:
20. únor 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 je to mozne..neviem,nemam o tom ziadnu vedomost....viem len to ,zeby sa grepovy dzus nemal pouzivat na zapijanie ATB streptomicinoveho radu...tak pre pokoj duse,vynechaj teraz ten dzus az pokial ti opat nenabehne ms...ale to nechceme :wink:
20. únor 2012 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ahoj, tak ako sa citi cerstva mamicka ? :slight_smile: uzivas si? vybavicku kedy planujes zacat kupovat? :D
20. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 no mamina sa citi tak barz jak ..... , teraz ked lezim tak mi je sem tam normalne na odpadnutie , lebo citim jak mi busi srdce , ale tak zatial nic extra , ze by som grcala , to este nie , mozno to este len pride ,ale papam za dvoch pekne :wink:
na vybavicku je este caaaasu dost :slight_smile:
20. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, preco mi bt spravila dnes toto? http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/ :confused:
20. únor 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ Si tehu nie???Tak pretoze to tak robieva pozrisi ine grafy tehuliek :slight_smile:
20. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ pocitujes aj ine zmeny na sebe okrem poklesu BT?
20. únor 2012 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka laury prosim ta nevies kedy som ti prvy krat pisala o tom spineni???
20. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adka_pajerska som tehu, cize je to normalne?

@cristi ziadna ine zmeny, len ten pokles bt rano, nejak tomu nechapem ze preco bola hore a zrazu takto to spadlo :pensive:
20. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek