Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
20. únor 2012

@magic08 mne sa uz zda pozitiv hmmm 🙂

cristi
20. únor 2012

@kacena85 mozes aj ovu testik vyskusat...predtym dve hodiny nepi,aby bol moc viac koncentrovanejsi...mozno aj ja vyskusam... 😉

kacena85
20. únor 2012

@cristi jeeej super tak mozme si potom napisat co a ako a asi okolo kolkej to testujes?a neni este skoro 9dc?

kukucg
20. únor 2012

@lauritka No ved prave 😠 tak mozno nabuduce 😒 hlavne nech teda uz dojde mrcha mrchata 😝
A ty uz fakt klesas?? ... hm skoda nooo ☹

lauritka
20. únor 2012

no 😒

cristi
20. únor 2012

@kacena85 no u teba neviem,kedze si konecne po dlllhej dostala mrsku mrsatu 😉 tak ani nevies ,kedy by si mala ockavat ovu...na to ti pomaha sledovanie hlieniku..si spominala, ze je lepkavy a to nie je ten plodny,musi byt tahavy ako sopel..niektore baby to vedia odhadnut aj podla bolesti vajecnikov...testuje sa uz tyzden pred ovu,ak nie si ista ,kedy presne ti ovu pride...to sa da zistit len dlhodobim sledovanim hlienu a BT ,nielen v jednom cykle.. ja by som na tvojom mieste este s ovu testami pockala a sledovala len BT a hlien..na zaciatok to uplne staci...ale ako chces... 😉

natalinda88
20. únor 2012

@red_kika Úplne chápem tvoje obavy, ale buď trpezlivá, nič iné neostáva a skús sa naozaj zamerať na iné veci..Viem, že sa mi to ľahko hovorí, ale každá z nás si to odčaká, niektorá z nás má kratšiu a iná zase dlhšiu čakaciu dobu, ale väčšinou sa to každej z nás raz podarí... 🙂
Takže to ber z tej pozitívnej stránky... 🙂

zelovocka
20. únor 2012

@marcelka123 tak parádička, ešte aj pôrod uľahčuje 🙂 hlavne na trávenie je ľan perfektný, prečistí črevá ako taká kefka 😉

kacena85
20. únor 2012

@cristi no ved ja viem, ze to je prvy cyklus, ja som chcela len tak skusit 1-2 dni nie kazdy den 🙂 teraz.uvidim.mna minuly cyklus veru boleli vajecniky a riadne, som myslela, ze som opat prechladla ale to bola ovu.
stredu idem k dr na kontrolu som zvedava co mi povie ale este by som veru potiahla pn hehe som si zvykla 😉 a na pnke dostanem viac ako na vyplatu ale tak uvidim ako sa dr rozhodne.
jaj vonku je tak super konecne nad nulou a to slniecko krasa a inak som niekde citala, ze najviac bab otehu na jar - aj ta bylinkarka aj ta pani mojzisova tvrdia- sliepka znasa z jara 😀 .a obe segri ked boli v januari rodit tak, ze total napraskane oddelenie, ze aj skor domov kvoli tomu pustali po par dnoch.takze marec april musiiiii byt aj nas a ked nie ani voci maju nemam nic, ved maaaaj lasky cas krasa 😝

cristi
20. únor 2012

@kacena85 ono to je v podstate uplne jedno,kedy byt tehotna,hlavne mi snazilky si nemozeme planovat..ale podstate by to tak malo byt ,ze na jar sa vsetko prebudza k zivotu, ci priroda alebo my ludia,vsak sme sucastou samotnej prirody...hlavne u muzov sa prebudza lovecky instikt,ktory je povzbudzovany zenskym spravanim v obdobi jari...odhalujeme nase zenske povaby... 😉 takze kto koho lovi?
to ti verim,ze je ti dobre na peenke aj s takym prijmom....uz som si aj odvykla od pracovnych navykov...bude mi tazke sa vratit do roboty... 😝
to by bola ozaj vyborna sprava pre teba,ak by si opat nabehla na normalny cyklus aj s ovulaciou.. 🙂 ale snazilkovat az o dva tri cykle neskor..

kacena85
20. únor 2012

@cristi no ved tento cyklus isto nic nebudeme vymyslat, a isto nabahne aj druha ms 😉 a po nej behnem k dr nech mi kuk tu sliznicu a skusim ist tak ked by cca mohla byt ovu. nech mi ju zmeria.prvy cyklus mam ratat januar cca ci az februar ked dosla ms?no tak tie dva cykly akuraaat april maj 😉 😉 😉 ved aj 2.4 mi vysiel ten datum od jonasa hehe a chlapec to by bol priatel uplne spokojny ale tak veru je jedno kedy aj co to bude nech len je 😀

riana12
20. únor 2012

@irsina83 no ak ti takto "člupli" teploty dolu, tak asi ako vravi doki, to spinenie rataj za MS... alebo mozno sa to este len tak silnejsie pusti a ozajstna MS este len dojde...

irsina83
20. únor 2012

@riana12 on vravi ze je to ms lebo ja mam PCO a uzku sliznicu a ked nebola ovu tak nepraskol folikul takze nemam folikularne krvacanie...potrebujem to vediet lebo od zajtra mam uzivat clostyl.,..

irsina83
20. únor 2012

@riana12 ale citim sa tak ako keby som mala ms...

riana12
20. únor 2012

@irsina83 mas bolesti a pocity, akoby inokedy pocas MS? tak ju ako MS teda ber... ak ti nedorastla poriadne sliznica, mozes mat namiesto klasickeho krvacania len spinenie, lebo ti nema co odkrvacat...

irsina83
20. únor 2012

@riana12 ano mam pocity ako pri ms... ja nemavam bolesti len take tlaky alebo ako by som to opisala 😉

cristi
20. únor 2012

@kacena85 prvy cyklus rataj od dna prveho dna ms,takze tento...april,maj by ste sa uz mohli pokusit o baby..vsak uvidis,co ti povie doki a v akej kondicii bude tvoja maternica..radsej nic neuponahlaj.. 😔

kacena85
20. únor 2012

@cristi no jasne, nebudem teraz ani buduci mesiac vymyslat, vela bab mi pisalo,ze ked sa na to citim tak skusat mozme a ze ked sa mam nizku sliznicu tak sa proste vajko neudrzi a dojde ms, ale tak ja som unikat pripad 😉 tak nebudem pokusat akurat mi kamoska vravela, ze po potrate pockala na prvu ms a hned isli na to a sa im hned aj zadarilo, ale tak kazdy je iny a jej ms nabehla takze radsek pockam a potom sa budem tesit ked sa zadari a nebudem sa stresovat

lauritka
20. únor 2012

@irsina83 idem ti poslat testiky. no a hmm ak mas pocity, moze to byt ako pise RIANA, slabo narastla sliznica.
len to soju, uz by si mala nasadit aspon od 5 dc.

cristi
20. únor 2012

@kacena85 moj testik,este to nie je ono..mozno zajtra 🙂

kacena85
20. únor 2012

@cristi mozem testnut aj okolo 18hod, lebo som teraz dopila caj a potom mi tuklo vrrrrr a ta ciarka ma byt aka ked je test pozit.rovnaka alebo silnejsia ako kontrolna?

kukucg
20. únor 2012

@lauritka aj ja si prosim testiky.... 😒 kedze mrcha mrchata pomaly prichadza

kacena85
20. únor 2012

@cristi jaj a nemozem testnut teraz?ten caj pijem tak pomaly asi od obeda vies tak cuckam a teraz som polievku nabrala no soooom ja pripad 😀 😀 😀 😀

kacena85
20. únor 2012

@lauritka prosim ta ten test staci ocikat alebo do nadobky a namocit tam test???

cristi
20. únor 2012

@kacena85 Pozitívny výsledok:
Jasno rozoznateľné a farebne konzistentné prúžky sú viditeľné v Kontrolnom (C) a Testovacom (T) regióne. Intenzita farby testovacieho prúžku bude rovnaká alebo väčšia v porovnaní s kontrolným prúžkom. Pozitívny test znamená uvoľnenie vajíčka do 24-48 hodín. Toto je tiež najvhodnejšia doba na počatie..takto je to opisovane v navode...skus sa vycikat ,ak nebudes mat moc ciry skor zakalenejsi,tak testuj...

cristi
20. únor 2012

@kacena85 ake mas testy ?ja mam namacacie do mocu..su aj take co sa ocikavaju?

kacena85
20. únor 2012

@cristi mam namacaci som si to neskor vsimla 🙂 ale tak namocila som a nic ale neva ved som nic extra este necakala, skusila som 😉 , tvoj vyzera lepsie ako ten moj snehobiely 😀

kacena85
20. únor 2012

@lauritka uz som nasla 😀 😀

kacena85
20. únor 2012

@cristi teraz som kuk poriadne a je tam taka uplne slabunka ledva to vidno 😉