• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe Ty si exot moja :slight_smile: no uhniezdovanie to kludne môže byt .. baby to tu mali aj tri dni :slight_smile: Ved uvidíš :slight_smile: No veď boli štrajky teraz :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ale prečo plac , ved este nedosla mrcha ...
21. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 však vyhodňare :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som z Rožňavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už tam dlho nebývame,teraz sme na opačnom konci republiky pri Nitre :grinning: to fakt tri dni?? :astonished:
21. únor 2012 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak hlavne neprechladni... :wink: :wink:
21. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 no moja nedosla ale viem ze dojde...a ten plac??akosi to na mna vsetko dolahlo ..ale uz je dobre. :wink:
21. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi aj vyplakat sa treba :slight_smile: Bude dobre uvidíš :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 ved uz je dobre....uz len nech dojde mrcha...a bude to taka ulava...a ziadne PMS.. :wink:
21. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no však to...a ráno mávam taký zahuhňaný hlas a plný nos,ale potom to prejde...trvá to dva dni,tak dúfam že okolo mňa niečo nelieta :angry: :confounded:
@bulik30 no ale tam nepíšu o ružovom výtoku :confused: :sweat_smile:
21. únor 2012 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no len aby si nebola prekvapená , ked nepríde :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak a hned sa objednaj aj na HP ak sa ti este nerobil,zvycajne je folikolometria spojena s tymto vysetrenim
21. únor 2012 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 fiha...ďakujem :slight_smile: no som zvedavá čo sa z toho vyvinie...ajkeď som stále neveriaci Tomáš :sweat_smile:
21. únor 2012 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ve´d uvidíš , ber to tak že čo má byť to bude :slight_smile: Chce to kľud a nohy v teple :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 mne nevadí že príjde mrcha...budem chvílu smutná,ale to prejde :slight_smile: ale zase sa mi posunula ovula a teraz to ružové čudo a tak sa trápim,lebo sa bojím aby sa mi znova nerozhádzal cyklus :frowning2: už sa mi tak pekne upravil a zase to nejako rapluje :angry: :pensive:
21. únor 2012 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hello :slight_smile:
@henta no zaujimavy vzostup.. :wink: ak este aj zajtra budes hore, skus tehu testik..
@annavi zlatik som na tom podobne. tiez uz teplota dole.. :confounded: test nic. http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
21. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ano, si na normalnych predovulacnych teplotach.
21. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mojaaaa... :pensive: a tak to sme na tom rovnako..ja som dnes 14 DPO... :pensive: brusko pobolieva ..uz nech dojde mrcha ..sa tesim na tu ulavu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe nebojaj :slight_smile:
21. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som chora, na antibiotikach. Vcera som mala aj teplotu a ta sa odzrkadlila aj na grafe. Dnes uz bez teploty, takze aj BT bola ok. http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
21. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
babeny, ja som sa zasekla tesne pred mrchou, rovnaká teplota ako včera (to sa mi ešte nestalo)
http://www.fertilityfriend.com/home/383f6d/
posunula som si ovu o deň neskôr, lebo som si aj tak nebola istá, kedy presne prebehla. teraz som 13DPO alebo po starom 14DPO, a to mávam LF 12/13 dní, mrcha nikde tak neviem. stalo sa vám, že ste mali predĺženú LF? čím to môže byť? @lauritka - nevieš prosím ťa?
21. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka LF sa moze pohybovat plus minus dva dni.. ja to mam podobne, tiez som klesla a tam stojim.. mrcha dorazi do dvoch dni.. ja zvyknem este viac potom klesnut.
21. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hojte, u mna to vypada na prichod mrchy, vsak? :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/3a520e
21. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/Marti842

tak ja dufam, ze tento mesiac sa ovulke uraci prist skorej nez ten minuly a ze sa tak celkovo da ten cyklus dohromady :slight_smile:.... ale zase som pribrala, to co som minuly mesiac zhodila a vdaka comu ta ovulka prisla, tak neviem ci sa zase nedostanem do fazy anovulky :( :angry:
21. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ďakujem za vysvetlenie. tak čakáme na mrchu aj s @annavi - už nech to máme za sebou :wink:
21. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicussa21 asi hej, ale ruku do ohňa by som za to nedala :wink: ešte možno pôjdeš hore, ak mávaš dlhšiu LF.
21. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia a berieš niečo na úpravu cyklu? s tým chudnutím opatrne a postupne, to nerobí dobrotu s ovulkou :wink:
21. únor 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!chcem sa spýtať,že ked cítim ovulačné bolesti kedy sa máme snažiť,pred? či po? :confused: :confused: dakujem za odpovede :wink:
21. únor 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no to je dobre ze si sa zasekla , len tak pekne ostan a pridaj sa k oktobrovkam pekne , teda ku mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apolenka6 pred (ale to nevieš, kedy sa bolesti začnú :wink: ), počas aj po (maximálne deň po) :grinning: potom je to už "zbytočné" :wink:
21. únor 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek