• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka aj ja hovorím :wink: ešte zopár takýchto názorov a zachvíľku nám tu hodí foto s // :dizzy_face:
25. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak kukni...http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8 :sweat_smile:
25. únor 2012 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2012 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ale teraz uz nemam hlien , zatial , nejak to pominulo , ale len sem tam , ale co som citala ze v 8 tt sa uzatvara pevne krcok a zacne produkovat zatkovy hlien , takze asi ma to opat bude cakat :wink:
drzim labky aby ti to vyslo :dizzy_face:
25. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe a uz som to zarkikla , lezim v posteli a idu zo mna niagare , watery hlien ... priprav sa na to , ak budes mat o 4 az 5 dni vodovy ako pred ovu , ktory sa ti moze zmenit ryyychlo na creamy biely , tak je to urcite specatene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
25. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to aj to moze? a co robit aby folikul praskol? okrem ukoncenia dojcenia... :grinning: som sa dozvedela, ze vraj po ovu treba B6 papat, vraj zvysuje poovulacny hormon... :fearful:
25. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja by som uz skusila test... hm?
25. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no neurobis s tym nic ty osobne, hormony sa musia dat do poriadku sami, mozno uz ked nebudes kojit-
a zase nasadzovat hned lieky by asi nebolo najmudrejsie. pockaj este ake budu teploty tento cylus..
mozno sa ti urovna uplne samo ked uz nebudes kojit.
25. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky. myslíte, že můžu něco vyhodnocovat 7DPO s BT 37,2 a dnešním zvláštním pnutím v bříšku? Normálně si myslim, že nic takového nepociťuji :slight_smile: nebo je normální, že tento DPO je taková teplota a nemusí to znamenat vůbec nic? :slight_smile: díky :slight_smile:
25. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie, lieky to nie. Snáď sa to urovná časom. Uvidím čo bude ďalej. Dakujem :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xsuzzi no moze to byt zacinajuce tehu a nemusi, ale s testom pockaj aspon do 9 dpo :wink:
25. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/ivana2301/grafy?c=-8588720872854775808...ahojte ja dnes takto...no neviem neviem..kde to stúpam...Žienky myslíte že samôže s mesiaca na mesiac posunúť ovulácia..Jeden mesiac,že na 15 den a teraz na..... :confused: :confused:
25. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava prepačte....http://www.womenzone.cz/uzivatelka/ivana2301/grafy?c=-8588720872854775808
25. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 ano, moze sa vynimocne posunut ovulacia na skorsi ale aj neskorsi termin... ale treba si este pockat na dalsie teploty, ci sa ti potvrdi ovulka... zatial sa tvar, akoby este ovu neprebehla... dnesna teplota mohla byt len ovplyvnena spankom, teplotou v izbe, zle zasunutym teplomerom, zacinajucou chorobou... nie vzdy to nutne znamena ovulku... aspon nie, pokial mas len jednu zvysenu teplotu...
25. únor 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dakujem za vysvetlenie..Uvidíme zajtra :wink:
25. únor 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ja mam kremovy hlien kazdy cyklus tak tyzden pred ms aj teraz a je ho velaaa :confused:
25. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no to aj ja , ale vzdy asi 3 az 4 dni pred ms som bola uz sucha , teraz tomu tak nebolo , hlien bol stale , najprv kremovy a potom redsi a tak sa to menilo , dnes napr . som spozorovala watery hlien , zapisala do grafu a graf hned zblbol a vyznacil mi ovulku prerusovanou ciarou ...
ale kazda zena je ina , niekto moze mat velmi vela hlienu a vie ze je v tom , niekto nemusi mat vobec
25. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kristinkaP11/grafy co si o mne myslis? viem ze ta vyuzivamje ako poradnu ale ked ty sa tak vyznas :dizzy_face:
25. únor 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa dakujem, no neupokojila si ma :sweat_smile: som cca 5-6 dni do ms cize mam cakat co bude... :unamused:
25. únor 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa inak aj ja mam posledne 2-3 dni mokro dole :unamused: :unamused: stale letim na wc,ze co to ,ale nastastie len hlienik :slight_smile:
25. únor 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no uvidis neskor ...
@monikapt mi hovor , vcera a predvcerom nic a dnes si lezkam v posteli a normalne watery hlien , ja ze co to je ?? vcera som citila sem tam take jemne krce ako pred ms , ale to je asi normalne , som citala ze v 8tt to bude casto vzhladom na to ze maternica roztahuje , normalne mam strach....
25. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa aj ja mam dnes take bolesti ako pred ms,ale len chvilocku a nic extra,len troska som citila,ale nepanikarim,ked je to vraj normalne :unamused:
25. únor 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt ja sa snazim tiez nepanikarit .... , fu ale obavy tam predsa su , dokonca vcera som sa isla hned aj skontrolovat na zachod , ci som nezacala krvacat
no dava mi ta moja kungfu panda pekne :slight_smile: , len nech pekne rastie aby bola zdrava , chuti jej zatial vsetko , neprotestuje a negrcame , uvidim co bude v dalsich tyzdnoch , aj ked teraz som sa najedla , lebo som bola uz hladna a normalne mi ostalo zle od hladu
25. únor 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no ved mas to pekne, pozajtra uz mozes testnut :wink:
25. únor 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka fuha testovat chcem ked bude mat dorazitmrcha a nedorazi :sweat_smile: len ci aj takto moze graf vyzerat... :confused:
25. únor 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 a preco by nemal ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved si pekne vysoko
25. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :frowning2: neviem ziadne uhniezdovanie? nemusi to byt vidiet na teplote?? ale vsak vyckame tych par dni...
25. únor 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 vooobeeec. IP pokles byva len na urcitom percente grafov. to vobec nie je pravidlo- :sunglasses:
25. únor 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek