• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@manamani1 moja drzim palce, vyzera ti ro slubne :wink: :wink: ja som na tom tak rovnako len s tym ze prvy cyklus mam s clostilom... na folikulometriu vo stvrtok... bojim sa toho a som nervozna...hrozne sa bojim, ze clostil nezabral... vsak uvidim co a ako bude :wink:
@lauritka lauri chcem sa ta opytat, ked ano sa zobudim dajme tomu ze o 6.00 a meriam o 7dmej tak sa snazim este na hodinu zaspat a potom meriam, je to ok??? lebo aj ked sa zobudim tak ostanem lezat a snazim sa zaspat... ci radsej odmerat o 6.00???
26. únor 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. únor 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ahoj aj ja mam clostik treti cyklus posledny a sme rovnako v cykle tu je moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/3ac84b
26. únor 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka grafik vyzera dobre...asi vcera prebehla ovu...aj si mala pozitivny test???
26. únor 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 netestujem tak neviem , ale uvidim podla teplotky :slight_smile: , možno ešte klesne
26. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi TAk teplota se zastavila na 36,7 nestoupla neklesla...tak uvidíme...
26. únor 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona ja som minuly cyklus dostala MS pri vysokych teplotach..takze je u teba moznost ,ze este vystupis :wink: pokial si nedostala mrchu, nie je nic stratene :wink:
26. únor 2012 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jasně, uvidím....ale kdyby ty teploty byly trochu vyšší bylo by to veselejší.... :grinning:
26. únor 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona velmi dobre ti rozumiem,vyssie teploty su ovela prijemnejsie ako nizke :sweat_smile: ja som tiez teraz vesela,ked mam vysoke teploty ..len uvidim za par dni ,ci sa budem stale usmievat alebo plakat :unamused: uz to musime brat ako to pride.. :slight_smile:
26. únor 2012 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi já vím, ale už mě tlačí čas...:( V červnu mám nastoupit zpět do práce a pokud do té doby neotěhotním, taks e předpokládá, že pak nějaký rok zase budu v práci....no ale já to tak nějak vnitřně necítím, že zrovna tak bych si to přála...:( Chci prostě ještě další dítko, pro Nelinku sestřičku (nebo i bratříčka)!
26. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Každopádně tobě držím pěsti, kolikátý jsi DPO?
26. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak ja som dnes stupla, trosku... som zvedava ci to vydrzi a este to pojde hore ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
26. únor 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@amona sme na tom uplne rovnako :slight_smile: ja mam nastupit do prace v oktobri a tiez si velmi prajem pre Jakubka surodenca..ve dvouch se to lepe tahne :wink: presne aj ja to tak citim,ze praca este pocka na mna :wink: len to chcem stihnut do toho oktobra, aby som uz bola pred nastupom do prace na materskej :slight_smile: sibenicny termin :unamused:
teraz som 5dpo ,tak stale cakam..snazime sa od augusta minuleho roka :unamused:
26. únor 2012 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no tak to já mateřskou už dávno prošvihla, ale hold bych šla na nemocenskou...jenže k tomu musím být už těhu, že! :slight_smile: No mám ještě 2-3 měsíce, ale je to naprd.... :frowning2: A jen měříš BT nebo máš ještě něco co by ti mohlo pomoct otěhotnět?
26. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona mm berie Macu na skvalitnenie zubrienok...a ja beriem Sarapis soja na upravu cyklu...a modlim sa :wink: aj ja tak pocitam,ak by som tu matersku presvihla,tak sa hodim na PN...ste s mm obaja zdravi?
26. únor 2012 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Ahoj cristi, tak moja dnesna klesla, dufam, ze sa este zajtra vysvihne vyssie http://www.fertilityfriend.com/home/3a43f3
Ty ako??
26. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no já jo, mm na spermiogramu nebyl, ale vzhledem k tomu, že dcerka byla hned na první pokus a mezitím byl zdravý bez problému, tak si myslím, že ani tady problém není....tak nevím. 12.3. jdu zase k mudr. tak uvidím co vymyslíme...
26. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka to neva..urcite pojde hore :slight_smile: ja opat okupujem himalaje http://www.fertilityfriend.com/home/3a5316
26. únor 2012 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amona a odkedy sa tak intenzivnejsie snazite?
26. únor 2012 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi to je vyborny graf, a tak stupas kazdym dnom. Myslim, ze je to rozhodne lepsie ako tie moje teploty ledva tesne nad linkou, ale teda verim tiez, ze sa este vysplham :wink: Apropo, snazime sa rovnako ako vy od augusta :wink:
26. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
,ahojki
@irsina83 no tak ked sa budievas casto o 6tej. tak meraj o siestej :slight_smile: a treba odskusat ako sa ti zmeni teplota. ci ti ta hodina velmi zavazi, zmeraj o sieste a potom o siedmej. uvidis rozdiel
26. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka vyborny to ano ,ale co z toho, ked ma zastavi vzdy cervena :frowning2: minuly cyklus aj predminuly detto..
len u teba je iny problem, ako u mna... :frowning2:
26. únor 2012 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jůůů ty máš krásný graf! :slight_smile: Vypadá fakt nadějně.....tak tfůj tfůj! :grinning:
Jinak snažíme se asi od ráří-října, ale až teď v únoru jsem začala poctivě hledat pomocí ovulačních testů ovulku a zeď už sleduji i BT.
26. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amona tak zhruba pol roka? to este dobre,mi sme sa pri Jakubkovi snazii az 4roky :unamused: tak pevne dufam ,ze sa nam druhe babeko podari skor :slight_smile: od toho augusta to bolo len na Jonasove terminy ,lebo aj maleho sme s nim tak splodili..ale na moje ovulky podla grafou len tri mesiace..
26. únor 2012 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ty ten graf mas ozaj krasny len tak dalej
26. únor 2012 v 09:17  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jejda, tak to jste se na chlapečka taky načekali....:( My měli malou hnedka, takže sjem si myslela, že ani teď nebude problém a ono ejhle... :frowning2:
můj graf nic moc http://www.womenzone.cz/uzivatelka/amona/grafy?c=-8588740744854775808
26. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dievčence....ja dnes takto....ale tepplota je asi trošku skreslené,lebo som spala len tri hoďky :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
a dnes som mala taký strašne vodový výtok a bol slabulilinko a máličko sfarbený do ružova....tak si myslím že dojde mrcha :confounded: :pensive:
26. únor 2012 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly vynasnazim sa,dakujem :slight_smile:
26. únor 2012 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek