• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mili78 no ak nestupnes do dvoch dni. tak nie.. ale po jasne pozitivnom teste by mala prebehnut. :wink:
27. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka .... no tak to som zvedava....zajtra podam info...zatial ti pekne dakujem :wink:
27. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi 12dc? No ja by som nemala už dostať 1.3. najneskôr. Mám to tak všelijak a posledná sa začala na 32dc. Ale som napnutá ako dopadneme zajtra, tfuj, tfuj, tfuj... :wink:
27. únor 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucianak :wink: to aj ja a ako :sweat_smile:
27. únor 2012 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Presne viem ako. Nuž ráno sa to ukáže. Držme si palce a meníme grafy, oki? :slight_smile:
27. únor 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak oki :wink: :slight_smile: to bude noc,sa mi bude urcite snivat o tehotenskch baciloch,ktore ma za ziva zjedia :sweat_smile:
27. únor 2012 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi
@lucianak a ja budem cakat na vas obe uz od pol 7 ;))) ak teda este nezadriemen
27. únor 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi No možno jeden už z teba čerpá, ale nie je to bacil :slight_smile:
27. únor 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 No tak okolo pol 7 budem merať.... pánečky, stres ako pred maturami :grinning:
27. únor 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 dozvies sa vsetko v pravy cas :wink:
@lucianak morula blastula :slight_smile:
27. únor 2012 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi :grinning: a pak gastrula a mimino, heh
27. únor 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak nechala som ta to naschval dopisat :wink: ides!!!!!
27. únor 2012 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi tak som nejaký zdravotník a zhodou okolností sme mali na vš aj embryologiu :grinning:
27. únor 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak tak vitaj v klube kolegynka :wink:
27. únor 2012 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @riana
kočky, robí toto cysta? alebo močový zápal?
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja vôbec neviem kde som... či bola ovu, či to robí cysta, alebo mám zápal ? :confused: :confused: :confused: (minulý utorok som mala močové problémy - urolog.čaj to vyriešil - a či tam nejaký bacilík neostal a nešarapatí... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: )
Lenže moja BT nezvykne reagovať na teplotu tela, ani keď som chorá :fearful: :fearful: :fearful:
Ak ovu, tak neviem vôbec kedy, lebo som sa cítila na ovulku okolo 30-32DC :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
28. únor 2012 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna mojaa ty aj zijeees??? :sweat_smile: no vyzera to ze ovulka bola tak ako píses....a ako sa citis??? :fearful:
28. únor 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi , áno, žijem... práveže neviem ako sa cítim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pichá ma občas vo vaječníkoch, niekedy v podbrušku, niekedy mám pocit, že mám urologický problém :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:. PMS vôbec necítim - predtým aspoň prsia som mala citlivé - PROSTE NEVIEM VôBEC :sweat_smile:
Musím čakať...
A dokonca som túto stredu bola u dr. na utz - keďže som bola 36dc a ovulka sa nepotvrdila a ona povedala, že "máte pravdu, ovulka neprebehla, na pravom vaječníku folikulárna cysta 22mm " - tak som fakt blbec ...

Mala som pocit, že ovu by bola z ľavého - CHAOS :grinning: - musím iba čakať, že kedy to klesne a spätne možno vypočítam OVU.
28. únor 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3a2e79 - @lauritka co myslis mali by sme dnes s mm keksovat, vo stvrtok mam folikulometriu a graf mi vyznacil na zajtra zelene okienko....tak neviem.... :unamused:
28. únor 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to vyzera na poovulacne teploty :wink: lebo keby to bol anovulak tak to skace jak mne minuly mesiac :wink:
28. únor 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 , no veď to, že mnohokrát moje pochybnosti presvedčila TEPLOTA - najvierohodnejšia "veličina" :wink: .
Lenže AK mám cystu, tak sa môže diať hocičo... :unamused:

Ja by som na tvojom mieste počkala na EGG - ale to neznamená, že nemôžeš skočiť na manžela (hoci viem, že pri dieťatku je už sexík "vzácny" :wink: )
28. únor 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ....ahoj Lauri, tak dnes rano 36,54...stupla mi o nejakych 0,4 stupna, ale aj tak sa mi to zdaju nejake nizke teploty :( niekde som citala, ze po ovule by mala teplota presiahnut 37 stupnov :confounded:
28. únor 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočeny...tak ja stále rovnako....ale zajtra klesnem :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
@sarafortuna ešte si nezmenila gynekologičku? :confused:
28. únor 2012 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, ja stale tak vyššie http://www.fertilityfriend.com/home/120212
28. únor 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , ahoj, nie nezmenila... nemám už kde meniť :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Som u "najvyhľadávanejšej" doktorky v PO :frowning2: . Ale idem na endokrinologiu tak uvidíme, či nenájdu niečo tam :wink: .
28. únor 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 ak nevadí, vyjadrím sa aj ja - vôbec nie je nutné, aby si presiahla 37 po ovu... máloktorá zena dosiahne takých teplôt... u každej ženy je to individualne... ja som bezne po ovu dosahovala max. 36.8, niekto ani to... dôležita je len dvojfazova krivka, aby sa potvrdila ovulka... a aké hodnoty si pritom dosiahla, je uz druhorada vec...
28. únor 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna možno menej vyhladávaná by bola lepšia :wink: srdénko nevešaj hlavu....manželka môjho bratranca otehu aj z cystami a mala ich aj počas tehotenstva,myslím že do takého 11tt a potom sa jej vstrebali....dokonca bola pred tým na to operovaná a vidíš otehotnela :slight_smile: čo keď si aj ty tehu?? :sweat_smile: :wink:
28. únor 2012 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 presne tak ako vraví
@riana12 pozri si vyššie aj môj graf...ani ja nemám 37....dôležité je že teplota stúpne a bude sa držať vyššie :slight_smile:
28. únor 2012 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 a nemáš graf??
28. únor 2012 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , asi ťažko v nedeľu som testla ... len tak, či náhodou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja sa idem trochu očistiť teraz na jar - objednala som si Spirulinu (podobné ako chlorela) a UŽ MUSIM SCHUDNUT. Verím, že potom sa moje telo spamätá... :unamused:

Po mrche spravíme HP a uvidím čo povie dr. - keď nedá clostil tak beriem kartu a pôjdem možno aj niekde do KE - hoc budem dochádzať, to mi nevadí - ja v prešove neviem o nijakom normálnom doktorovi. :cry:
28. únor 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , a čo ak si TY TEHU? :wink: veľi pekný graf, už by si mohla kúpiť ten testík s //. :sweat_smile: :sweat_smile:
Si mohla testnúť aj dnes :confounded: ...
28. únor 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek