• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe aha no tak budeme cakat na tu teplotu ale ked bol duusiiik tak to muuuusi byt predsa :wink:
28. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg však to,že ja som takéto špinenie nikdy nemala....zvykla som mať deň dva pred mrchou,ale to vyzeralo úplne ináč :confused: :confused: teraz mám len ten výtok a stále sa cítim tak mokro :sweat_smile:
28. únor 2012 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no ja duchom veľmi neverím a preto to beriem ako negatívne...kým neuvidím dve // tak neverím :sweat_smile:
28. únor 2012 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Neboj, nieco tam isto iste bude, ved duch nie je len tak :wink: :wink:
28. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna presne tak ako pises.. pre mna je dusik tiez nadejou, ze to asi ide prirodzene, ale este to nebolo to prave :wink:
priznam sa tiez som mala dusika minuly cyklus okolo 9 dpo, ale potom to netmavlo, cize to bolo jasne. ale verim tomu, ze mozno aj nieco bolo.. :dizzy_face: a mne to na nadej staci.
ina kocka,mala testik snehobiely.. cize daco sa tam mrvilo asi :sweat_smile:
len som to tu velmi nerozoberala, kym som si fakt nebola istam zeby to ieco aj znamenalo.. ale niekedy nemam fakt ani ducha.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@elebe presne tak, dusik sice moze byt, ale ide o to aby to tmavlo. :slight_smile:

inac to je ten one step.
28. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak sa dufam tej riadnej ciarky dockame, pevne v to verim, najhorsie je to cakanie
28. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg júúúj...bodaj by....drahý by lietal od radosti :grinning: :grinning:
28. únor 2012 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ano ten....tak žeby sa aj na mňa usmialo šťastie?? :sweat_smile: :sweat_smile: zatiaľ tomu neverím....lebo zajtra to môže vyzerať úplne ináč :frowning2:
28. únor 2012 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ani nehovor....sedím pri compe jak buchta a musím upratovať...sa mi nechce,ale snáď sa dokopem :grinning:
28. únor 2012 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nech zije sex potom.. :sweat_smile: zajtra cakame od teba len same dobre spravy a mrchu urcite necakaj :wink:
28. únor 2012 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a ako vyzera dusik ?? nevies hodit foto ? ;)
28. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no...ja som sa bála keksíkovať,lebo že spustím mrchu a potom že kašlem na to čo budem držať celibát...príjde,tak príjde...tak sme sa vášnivo pomilovali a mrchaňa sa zľakla :grinning: :grinning:
28. únor 2012 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja nechcem dávať foto takýchto akože čiarok...neberiem to ako pozitívny výsledok :confounded: ja duchom neverím :rolling_eyes:
28. únor 2012 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ...zaregistrujem sa :slight_smile: ...mozno su tie teploty aj preto take nizsie, ze ja meriam dost skoro rano, uz o 4-tej
28. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslim ze sa priblizujem k OVU :slight_smile: teda dufam :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/Marti842
28. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aj u mna to tak je pred ms..ak mam sex, tak za chvilu mam mrchu...asi mala dovod,konecne pochopila,ze je u teba nevitanym hostom.. :wink:
28. únor 2012 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ... pozriem sa dnes vecer na to a skusim sa zaregistrovat :slight_smile:
28. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 a kde meriaš v ústach alebo v pošve?
28. únor 2012 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ...v posve :pensive:
28. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja mám na tento rok predpovedané tehu....tak som zvedavá či sa to aj splní :grinning:
28. únor 2012 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :sweat_smile: no z kazdeho ducha sa moze vyklut tehu, ale tak pockame na zajtrajsi testik u teba, ze ;)
28. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to sme potom dve :wink:
28. únor 2012 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja som sa velice vcera chystala upratovat a to som tu sedela, oprala a potom sla na nakup do mesta a dnes akoze u nas sneziii jak sibleee tak aj mam taku ko naladu, drahy je doma, dopijeme kavicku a pustime si nejake dvd vobec sa mi nechce
28. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 neboj,a máš dvojfázovú krivku,tak to nerieš :wink: možno naozaj preto máš také nízke,lebo meriaš tak skoro :wink: ja meriavam o pol siedmej
28. únor 2012 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak tak,teda ak neklesnem...ale ak neklesnem a nič tam nebude :confounded: :confounded:
@cristi aj tebe predpovedali? moja mamička bola u kartárky a tá jej predpovedala :grinning: teda pre mňa že bude tehu :grinning:
@kacena85 ale ja musím dnes,lebo zajtra asi nebudem doma..
taz idem,však ale budem nakúkať ajtak :grinning:
28. únor 2012 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ok tak prijemne upratovanie ale moc to neprehanaj :wink:
28. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie,len v horoskope na tento rok maju rybky prirastok do rodiny :wink:
28. únor 2012 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe .... teraz som ako Alenka v ríši divov...ale co je to ta dvojfazova krivka? :sweat_smile:
28. únor 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek