• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
nelie--- sobota je dohodnutá... :wink:
17. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis tak nech je to ta najkrajsia dvojčiarkova sobota :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to zas vidim na oneskorenu ovu... :sweat_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

ale som aj rada ze nedosla v termine, lebo od pondelka nemam draheho doma.. dojde az zajtra z Anglicka..a v podstate by mi nevadilo keby ovu vyjde na 25DC, lebo to akurat ideme do tatier - vyhrali sme vikendovy pobyt v 5 hviezdickovom hoteli :grinning: :grinning: :grinning: (prvy krat v zivote sme nieco vyhrali :grinning: )
17. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeej nellie, a pochval sa, v akej sutazi? to je uplne super!!! :dizzy_face:
17. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bolo v casopise bajecna zena.. :grinning: :grinning: ono to vlastne poslala nakoniec kamoska, ja som jej dodala par kuponov, co jej chybali, takze vyzrebovali ju, ale ona odmietla ist, lebo ona chcela vyhrat auto :grinning: :grinning: :grinning:
takze ked som dala kupony mam ist ja s drahym... ale tesim sa nikdy sme spolu takto neboli... :sunglasses: :sunglasses:
a ked som videla foto toho hotela no vaaaaaaau.. postel s baldachynom ci nebesami ci ako sa to vola.. tomu sa uz povie "pracovna" :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: hehe, ze pracovna :grinning: dufam, ze si nemyslela práčovňu s diaktirikou :grinning: ale pracovňu. s diakritikou :grinning:
posli link, ne? :grinning:
17. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeby sme si tam poprali?? :grinning: :grinning: :grinning: jasne ze prasovňa :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie gratulujem k vyhre :wink:
17. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze prasovňa - a tak som sa snazila napisat to spravne :grinning: :grinning: :grinning:

bay ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem... No ako? Miško poslucha??? aky je nadhernyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja ze si naznacovala ze prasacinky budu... :grinning: :grinning: :grinning:
Misenko je super, len doobeda nechce spavat a mamina by taaaaaaaaaaaaak spala :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, dik za radu, ten Mycomax som nasla na nete, pojdem si ho kupit...a gratulujem k vyhre, uzite si to :wink: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay no ved normalne som sa zacervenala.... ze to asi moje podvedomie napisalo za mňa :grinning: :grinning:

no neviem, co to je teraz za babetka-nejak sa im nechce spat :sweat_smile: ... aj kamoska ma 5 tyzdnovu dcerku a ta tiez ani za svet nechce spat cez den.. spi strasne malinko na take male škvŕňa :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
nellie:děkuju za radu.. :wink:
17. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tretul, kamca - nemate zac :wink:
17. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podla mna by mali prepisat vsetky tie mudre knizky, ze novoredenci spia aspon 20h denne :grinning: :grinning: Taketo nieco hraju na mamu max v porodnici :confounded: :grinning: A doma vystrcia rozky a chcu spoznavat svet. To vies. Tie dnesne deti su vyspelejsie ako predchadzajuce generacie :zipper_mouth:
17. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, sice FF ovu na 12DC vyznacil, ale ked je to take divne :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale asi sa moc zaoberam detailami :sweat_smile:)
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=67357/nummer=12
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
17. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bay ale aj mne to tak pride.. tieto babetka hned ako dojdu domov z pôrodnice, tak tak premudrelo pozeraju a vsetko ich zaujima... :grinning: ja uz neverim ani tomu ze po narodeni nevidia a nepočuju :grinning: :grinning:

riana mne to moc na ovu nevypada.. :sweat_smile: ake mavas teploty po ovu??
17. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno im v porodnici tajne nieco davaju :grinning: aby spali (nech maju sestricky pokoj) a doma to potom babatka potrebuju vykompenzovat :grinning:
17. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, o takomto case by som uz mala byt na teplote 36.7-36.8°C :sweat_smile:

Napada ma otazka, ci moze byt skakanie teploty/divne teploty ovplyvnene aj nejakymi stresmi? :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
riana, a co ten tvoj minuly graf? mas nejake vysvetlenie? :confused:
tento cyklus s FF nesuhlasim :grinning:
17. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari, no vysvetlenie iba take, ze ma to prekvapilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednoducho kratky anovulak abo co, viac netusim. Nie je to u mna obvykle, ale stalo sa mi take aj minuly rok v novembri.
17. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
riana podla mna mas posunutu ovu, alebo anovulak :sweat_smile: ... toto teda vobec nie je poovulacny graf :wink:
ale podla mna skôr budes mat posunutu ovu... a teploty sa este len vysvihnu...
17. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
riana este som pozrela graf pred tym.. fuu mas to nejake rozhadzane... :confused:
to si mala minule len 15 dnovy cyklus???
17. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie, hej, len 15 dni :pensive: Ale ma dost matie, kedze na 12DC som to uplne ako ovu citila :confused: Potom este na 15DC to tiez cudne vyzeralo, krcok uplne makucky a na druhy den ako kamen...
17. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
riana.. hmm to je zaujimave... ja ti teda neviem.... :sweat_smile:
ale su to dost nizke teploty na poovulacne...
17. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...Nellie to mas super, tie Tatry...my sme boli minuly rok na romantike, len nam stale prsalo :frowning2: Ale ak mas spalnu s baldachynom, tak tebe bude jedno, aj keby traktory vonku padali :grinning:
17. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie, uz mi ostava len nechat sa prekvapit :grinning: A gratulujem k Tatram :wink:
17. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: prasovňa :grinning:
riana, no uz len vyzbrojit sa trpelzivostou a cakat... mozno kedze minuly bol taky kratky, tento bude dlhsi, ale na ovu sa opati cakat, to viem z vlastnej skusenosti :grinning:
17. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dufam ze nebude prsat.. chceli by sme to tam aj troska obehat.. v tatrach som nebola hadam aj 15 rokov
:grinning: :grinning: :grinning: a ved samozrejme ze mame zalozny plan... :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari, kto si pocka, ten sa docka, ako sa vravi :wink:

A co som sa pytala, ci to nemoze byt napr. zo stresov a tak? Lebo akosi sa coraz menej v tych svojich cykloch viem orientovat... :confounded:
17. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek