• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka
Laurii, takový pěkný dušík to byl :dizzy_face: Nevadí, přesně jak píšeš, jsem smířená a i z dušíka, který zřejmě nebude tmavnout a dojde ms, mám obří radost, vyjde to jindy, však se nic neděje ! I tobě ... moc bych ti to ze srdce přála ! :dizzy_face:
@cristi
@elebe
@kacena85
@kukucg

Děkuji Vám všem moc, myslím si, že palečky mi už moc nepomohou, ale jste straašně moc hodné !! I když menses dojde, mám velikou radost, je to zvláštní, ale jsem ráda, že to zřejmě půjde přirozenou cestou - JEDNOU ..... :dizzy_face: :dizzy_face:

@elebe
Dívala jsem se na grafík a vkládám do tebe velké naděje ! Držím palečky, aby dušíček sílil, teplota neklesala a brzy byly pořádnéé dálnice !! :dizzy_face:
Na nás všechny jednou dojde, to je jasné ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vejula
@lauritka ja už neviem baby...nie a nie zosilnieť! :pensive:
28. únor 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja viem že v poho...mám kamošky čo sú jak halúzky a malú detičky....toho sa nebojím :grinning: keď nebudem vládať chodiť tak ma drahý bude nosiť na chrbte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2012 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 pocuj a na folikusku nejdes, nechce ta doki vidiet ze ako to vyzera a ci clostik zabera :confused:

inak ja uz injekcosky na stimulku mam, cize v dalsom cykle zaciname :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 :frowning2:

@elebe pokial nemaš BMI pod 18 tak by to malo byť v pohode :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp je to womenzone.cz - teda stránka je po česky :slight_smile: myslím že je to zadarmo :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2
@st2 to su ake inekcie. k dokimu idem v piatok (alebo mozno zajtra zajdem):slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 to uz mam na IVF na stimulku
28. únor 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aha, áno, tak už sa tešíš, však?
28. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp ahoj, ta ceska stranka je urcite zadarmo ,som v nej tiez zaregistrovana ,zatial mi neposlali ziadny ucet :sweat_smile:
28. únor 2012 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no je to pre mna vsetko neznama ale uz sme cakali dost dlho tak to skusime aj touto cestou, mozno sa na nas az teraz stastiscko usmeje
28. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe herecky?
28. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna len nehovor...možno sa budeme tešiť obidve a možno nám dojde mrcha....ja by som nám priala tie kolajnice...pred chvílkou som letela na wcko lebo som sa tak divne cítila že mrcha,ale mala som len strašne veľa bieleho výtoku...ale nemám bolesti nič....
28. únor 2012 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 no mám dve rozmaznané a tlsté čivavy :grinning: :grinning: :grinning: to sú moje babatká :grinning: zatiaľ :wink:
28. únor 2012 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahaaaa no to je super ze mas psikov, robia ti spolocnost, my byvame v dome, vo vnutri mam kamoska spolocnika taky maly vysavac Lhasa apso rasa a vonku je herecka vlciacka nezbednica.... :grinning:
28. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula myslím že nemám....ale neriešim to,som zdravá a to je dôležité :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
Bílý hlen v těhu bývá velmi často a bolesti podobné těm na menses taky :dizzy_face:
Držím moc moc palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad to vyjde !!! :dizzy_face:
28. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja si už život bez nich ani neviem predstaviť...ajkeď niekedy by som ich zaškrtila a furt len upratujem...lebo som sprostý pedant...nedala by som ich za nič na svete :grinning: :grinning:
28. únor 2012 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna no len aby to nebol predmrchovský výtok :confounded: ale snáď sa raz aj ja dočkám :sweat_smile:
28. únor 2012 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 a aky dlhy mavas cyklus? mne vyjde pozitivny test vzdy az oko 20DC. ale ja mam dlhsie cykly. takz ekludne este testikuj :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik 31DC a ty?
28. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi
@zelovocka dakujem vám, už som zaregistrovaná :grinning: a ide sa merať a zapisovať :wink:
28. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe ja to pišem preto lebo som kedysi mala s tym problemy, ešte na vysokej. Dokonca mi menštruacia vynechavala ked som mala BMI pod 18... Ale každe telo je ine. Moje si dosť reguluje a zrejme v prvom rade pozeralo na zachovanie jedinca ako mna až potom rodu. Ale zas su dievčata ktore su chude a maju aj pravidelnu menštruaciu aj ovulacia prebieha.
28. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby poradte ak mate skusenost od 6dc si robim ovu testy na 10 dc bol pozitivny potom nic max nejaky duch a dnes 14 dc opat pozitivny? Poradte nechapem :unamused: uz ani eeg hlien nemam ten som mala na 11dc aj 12 a vcera uz skoro nic. Dnes uz nic
28. únor 2012 ve 13:49  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 tak vidis, ona este pride :slight_smile: Ja mavam cykly dlhe 33 - 35 dni. A ked si vezmes, ze lutealna faza by mala trvat od 12 do 16 dni, tak vychadza ta ovu na neskor. Tuto je moj dnesny grafik http://www.fertilityfriend.com/home/350891
28. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly a ktory z nich ma vyraznejsiu testovaciu ciarku voci kontrolnej? za pozitivny ber test s vyraznejsou testovacou...
28. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp vela stastia prajem :slight_smile: a vitaj medzi nami :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 oba su rovnake s kontrolnou
28. únor 2012 ve 13:54  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula este som len 5 dc, takze este mam cas na ovu testovanie :slight_smile:
28. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly tak ber do uvahy az ten druhy...
28. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek