• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe tak nic pockame na zajtrajsok
29. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , no ak do leta nekúpim test s //, tak asi zmena lekára a prípadne laparka (ak odporúči) :unamused:
bojím sa toho jak čert, nechcem JU :angry: , preto teraz experimentujem a chcem schudnúť a prečistiť sa... lebo ja nechcem laparku.
Laparkou sa mi vyhrážali už pred 3 rokmi a o necelý rok po tých vyhrážkach som spontánne otehotnela - takže ja verím, že asi bude zbytočná..
dr. mi dá teraz z krvy zistiť aj prípadnú endometriozu, tak uvažujem že pôjdem na laparku IBA AK bude podozrenie na endometriozu - inač asi nie. Som na MK už 3 roky a úspešnosť, alebo opodstatnenosť laparky je 50% - 1:1 že niečo zistia - 3 diery v tele, len kvôli tomu ČI sa niečo nenájde - tak to nie... !!
@elebe pekny grafik ja som testla na 9 dpo a bolo skoro no tebe na 14 uz fakt cosi mohlo ukazat :confused: ale neboj este mame cas :wink:
@manamani1 co to ta teplotka? coze nejde nahor??? :confused:
29. únor 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna moja este stále ta trápi ta cysta?? :confounded: :rolling_eyes:
29. únor 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi diki mojko...ale už som si kukala grafy a predtým som mala aj dlhšiu LF...tak čalám do zajtra či klesnem...lebo čo som si kukala tak najneskôr som klesla 15DPO...tak zase len čakať :angry: :frowning2: ale na teste nel čudný duch,tak sa mi nejako nechce veriť...to už by mi asi aj malo ukázať :frowning2: :pensive:
29. únor 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi Aj mne vystúpila na kopec http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lucianaK/grafy?c=-8588738152854775808 a dnes 37°, no nie je tam na dnes kolonka. Žeby? :dizzy_face:
29. únor 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no ja som mala min.rok biotehu a peknú paličku mi ukázalo až týždeň po meškaní mrchy....ale to bolo biotehu...tak ja neviem :frowning2:
29. únor 2012 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no moja tak msuis naozaj len cakat..nic ine ti neostáva...inač toto čakanie je na nervy.. :rolling_eyes: niekomu ani na 14 DPO neukazalo...takze testnut zajtra a uvidis... :wink: drzim palceky.. :dizzy_face:
29. únor 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja som mala taky pri tehu :wink: neboj sa :wink: ja si myslim ze je to tam :wink: inak skus si kupit digitalny tehu test a ten ta neoklame :wink:
@kikusik88 vauuu... tak testni, vyzera velmi nadejne!!! A potom mozes aj v piatok :wink:
@annavi , no asi tam stále je... STALE TA JEDNA A TA ISTA (možno už od decembra tam je - som mala už vtedy neskoro ovulku)
ja neviem... pre týždnom som bola na utz a stále 22mm na pravom vaječníku.... ale potom neviem, akože mám ovulku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

ovulku som označila iba podľa teploty .. hlien a pichanie bolo ale skôr :sweat_smile: len potom teploty boli nízke - ZÁHADA :confused:
29. únor 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 ahoj :slight_smile: teplota rovnaka ako vcera... :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3a5316
vecera ma bolelo brucho ako pred ms ,ale neskor mi to dalo uz pokoj..a ak tam aj je daco malinke ,tak zatial mi nedalo najavo,ze vo mne je :unamused:
29. únor 2012 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 ano, uz bez HAK, tak sa tesim :dizzy_face: nebola som s nou dvakrat stotoznena, ale budiz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a som aj ja na to moooc uvedava...
29. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe co to je biotehu????? :confused:
29. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no čo už,inú možnosť nemám :angry:
@sarafortuna no ale ja som myslela že by ti odstránili cysty :confused:
@annavi ani nehovor už mi šiši :angry: :angry: zajtra netestujem,kašlem na to :angry: :angry: ak sa mi udrží teplota tak až pozajtra :angry:
@irsina83 ja si ho chcem kúpiť až keď mi výjde aká taká čiarka na klasickom a potom vyhodím prachy aj za digi :sweat_smile:
29. únor 2012 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no ešte 4 dni aby si mala rovnaku Lf ako min. mesiac... nech už je piatok a testnes... som velmi zvedava a prajem ti to :slight_smile: To cakanie je tazke..
29. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 este chcem pockat testla som 9 dpo a nic ani duuusik :unamused: tak radsej pockam na palice :grinning:
@sarafortuna moja ale tak co nejdes na UTZ...? :fearful: :fearful: ved toto nieje sranda...ak to mas od decembra... :confused: hmm??ides to nejako riesit ci?? :fearful:
@kikusik88 jasne :slight_smile: podla grafu by mohli byt riadne kolajnice.. verim, ze ti to vyjde... :slight_smile:
29. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 to znamená že sa ti vajíčko oplodní,začne sa aj HCG produkovať,ale neudrží sa a mrcha ho vyplaví...preto sa odporúča testovať až po meškaní mrchy :sweat_smile:
29. únor 2012 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak kraasny grafik
29. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 dakujem krasne zajtra je den kedy necakam ms cize pockam a uvidime..no neviem cin ma neboli iba picha ...
29. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano taketo baby som tu mala medzi kamoskami 3 za posledny tyzden :confounded: je to hrozne...preto cakam
29. únor 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 preto aj ja zajtra netestujem až pozajtra...teda ak sa udrží teplota,čo myslím že nie :unamused: dlhšiu LF ako 16dní som nikdy nemala a to som na 15DPO klesla....no ale posledných niekoľkomesiacov som vždy klesla na 14DPO....tak musím čakať :angry: :frowning2:
29. únor 2012 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @annavi , to je malá cysta - také sa neodstraňujú laparoskopicky- 22 mm má bežne aj folikul... To je proste folik, ktorý sa "zasekol" a nechce ani dorásť ani preč.. :wink:
a zvykne narušiť hormóny - lebo takýto zluteinizovaný folik produkuje gestagény - čiže progesteron - preto sa cyklus akoby zasekne...
Vraj je pri cyste dokonca vyššia šance k otehu, lebo to akoby som dufíkk papala... (len ako ho prinútiť, že DOSŤ - lebo dufík vysadíš a máš MS) :fearful:
29. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe okitak sme dve..ja testujem piatok ale tiez myslim ze zajtra klesnem a dojde mrcha..minuly mesiac som hodku pred ms mala 36,9 :unamused:
29. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 noooo pekne ideme hore :slight_smile:
29. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte,tak ja tak ako som predpokladala,dalsie sklamanie :frowning2: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=98477
29. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek