• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
29. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja by som verila vsetkemu...ja som na 9 dpo mala city ako ten sneh :sweat_smile:
29. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca , baby . tak davam link na tu kanvicu na caj, tie ktore sa nalievate bylinkovymi sypacimi cajikmi. velmi prakticke :dizzy_face: :slight_smile: netreba prelievat caj cez sitko, jednoducho sa to stlaci dole, pripadne je to dobre ak niekto pije turecku kavu a nechce mat v zuboch zrniecka :grinning: . dostat v dvoch velkostiach 0,6l a 1 l. :slight_smile:
pod obrazkom je video.
http://eshop.tescoma.sk/napoje/priprava-caju-a-kavy-kanvice/teo/646632-kanvica-na-caj-a-kavu-teo-0-6-l
29. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikusik88 nechcem si robiť nádeje,tak tomu neverím :frowning2: :frowning2:
29. únor 2012 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 Krasota :slight_smile: A mne prečo neukázalo na dnes kolonku? Ja tam mám iba po 28.2., na dnes tam neviem nič zapísať :frowning2:
29. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 testnes aspon zajtra ? :wink:
29. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no do zajtra by to malo stmavnut. :fearful:
29. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zajtra netestujem...ak sa mi udrží teplota,tak pozajtra....lebo ešte nikdy sa mi nestalo žeby mršina neprišla na 16DPO a to som na 15DPO klesla...som si pozerala staršie grafy...ale posledné mesiace som vždy klesla na 14DPO...tak neviem...nič len čakať :angry: :frowning2:
29. únor 2012 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna hmm..tak ti mali pichnut pregnyl a to by urcite praskol..či? :fearful:
29. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojkiy mojaaa..moja mamina aj svagrinka maju tie kanvičky na čaj..dobrá vec. :wink:
29. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi jeeej fakt ?? a su spokojne ?? spresuje to vsetko dole ??? :slight_smile:
29. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ved to. " dobry a skuseny lekar "... :wink: :dizzy_face: je ich ako safranu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak ako mas nastaveny datum ms? podla toho ti a kolonky...ak si si dala napr. 31 dni ako ja mam viac koloniek ako ta co si da len 28 dni...
29. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , ešte ma ALE napadlo - taký istý nález som mala na 13.dc - pravý vaječník 22mm - vtedy povedala - dominantný folikul, teraz povedala cysta... malo to aj rovnakú veľkosť, takže malá pravdepodobnosť, žeby to bola náhoda :unamused:

ozaj neviem, nevymyslíme nič asi :unamused:
29. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie nechcem sa sklamat este viac...pockam do piatku podla toho aka bude teplota...neverim tomu ze by som mohla byt tehu..nemam ziadny taky pocit..len ma tesi ta pekna teplota :wink:
29. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betyna8 dakujem :slight_smile: kto vie, ako este dopadnem tento cyklus..ak to nevyjde,tak buduci ...obom :wink:
29. únor 2012 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ja som mala cystu velku 17 mm ale viem ze to bola cysta bo som bola uz po ovulke a bolelo mat...take ako keby som mala zapal vajecnikov...tak a poms ta cysta zmyzla ako aj dr. povedal ze ju ms vyplavi..
29. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka som dostala obrovsku chut na kavu, s penou a to uz kavu min. 7 rokov nepijem.. :D
29. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna a nemohol proste dorast dalsi ?? :confused: ak by si chcela is niekedy do Kosic za gynekologom dam ti kontakt na mojho. :slight_smile:
@elebe neboj stmavne :wink:
@marcelka123 ja som skor taka cappucinova.. smotanova. obycajne presso, alebo turecku nemoze. bez smotany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mm mi hovori, ze to uz mozem rovno pit kakao. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikusik88 si zlatá....neznášam čakanie :angry: :angry:
29. únor 2012 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ani ja ho neznasam ale neboj dobre to dopadne
29. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 , no s prvou MS neodišla :unamused:
@lauritka , Lauri, ja som mala okolo 25.DC taký pocit, akoby sa dole všetko zobudilo - pichanie, tlačenie, proste šarapata a preto som aj dúfala, že možno sa tá cysta "balí a odchádza" :grinning:

vďaka, už som pozerala na nejakých košických, ale iba v centre - aby som necestovala MHD po KE, no našla som ešte jednu možno "schopnú" v PO - síce práve ona mi robila kyret, ale hádam nachytala v nemocke dosť skúsenosti - vraj je milá (zaujímavé, ako sú tí doktori milí vo vlastných ambulanciách a v nemocke na oddeleniach takí odmeraní) :fearful:
29. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no ak zajtra teda neklesnem,tak možno nejaká nádej bude :sweat_smile:
29. únor 2012 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ten moj je super. moj rocnik :grinning: takze my si dobre pokecame, hoci niektore nazory na BT ma cudesne, akoze po ovulke musi byt teplota nad 37.. ale to ich tak ucia na seminaroch podla tabuliek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
inac s nim sa da rozobrat fakt vsetko. ja som mu este diktovala ake vsetky vysetrenia chcem, ked som potrebovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: on mi stale hovori, ze ja vyzeram tak zdravo, ze nechape, preco to nejde . :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz ked ma prvykrat videl pred par rokmi.
29. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano suuu...švagrina kupila aj mamine pretoze ta je čajová... :wink:
baby ja mam naladu na bode mrazu... :unamused: vcera som sa pre "prkotinu" pochytila s drahym...a az tak ze som mu odniesla periny do deckej... :pensive: asi som to prehnala..ja neviem preco som taka teraz v opslednej dobe nervná, citliva,, :pensive: :pensive:
29. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna on je v centre. na Postovej ulici.
29. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianak a mas nastaveny spravny rok?
29. únor 2012 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek