• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@loyanca hmmm. neviem, no ked je pozitiv, malo by to byt uplne tmave. ale moze byt, ze je viac farbiva na jednej strane.
29. únor 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauritka, odfotila som tie testy, viem, že sú negatívne, ale chcela som ti ukázať, ako schnú... ale to sa mi stávalo aj pri iných značkách testov, ten z 15dc a 18dc
29. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahody11 gratulujem, zase raz moje testy priniesli stastie :wink: :grinning:
29. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@loyanca no moze sa to niekedy stat, ale to bude asi farbivom..
29. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hm, viem, sú to len papierové testy, ale keby som vedela, ktorú intenzitu farby brať do úvahy :unamused: vidno, že dovolenkujem, mám čas aj fotiť a sťahovať :grinning: len kto mi navarí :grinning:
29. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loyanca no musis cakat na silnu ciarocku, tieto slabe mozu byt vselijake.
29. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka čakám, čakám... :wink: už len jednu otázočku... ovu testy by sa mali robiť až poobede a k večeru? teraz asi zbytočne, či? ja len, že som zanedbala pitný režim doobeda, či to využiť :grinning:
29. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca ja som robievala aj o jedenastej. takze kludne.
29. únor 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj :slight_smile: zas ťa idem pootravovať, pôvodne mi ovu označil na 16DC, potom ju posunul na 20 DC, hoci 36,6 je u mňa už bežná teplota po ovu.....a keď som si hodila na 18 DC egg hlien, tak mi ju dalo na 18DC (ale určite som ho už nemala, bol krémový) a ovu na 20 DC je absolútna blbosť podľa grafu.....čo myslíš? http://www.fertilityfriend.com/home/389913
29. únor 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahody11 paradaaaaaaaa. a oproti minulomesacnemu je krasne stupajuci a s duchom na teste .. no vitazny, vitazny! :slight_smile:
29. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 o.k. nebudem.... :wink: az v nedelu...ale ty mas pekny grafik..zato ,ze si nemala rok ms je to uplna bomba :dizzy_face:
29. únor 2012 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no teraz to vyzera oznacene spravne :slight_smile: 18 dc. jeden pokles na 2 dpo je v norme.
29. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 jasne.. :wink: tak si drzme palceky :wink: ale ty by si uz mohla, nie?lebo ja budem mat v nedeli 12dc a v pondelok cakam mrchu..
29. únor 2012 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 tento cyklus som pila alchemilku, mozno ona mi pomohla...
29. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no super :slight_smile: ešteže som šikovná a označím si to sama, keď graf vymýšľa somariny :slight_smile: ďakujem
29. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka
HCG test stale negativny. Ovu test znovu dve ciarky :unamused: jedna slabsia
29. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahody11 a sexik bol casto ??? :wink: dvihala si nohy alebo nieco ?
29. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 ak mas len dnes vyskok po uhniezdeni, tak zajtra by mohlo nieco vyskocit. :wink:
29. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no jednoznacne skusim este aj zajtra a potom uz len krv. som ja ale nedockava. tak zajtra ak ostane teplotka takto hore bolo hniezdenie az tak neskoro? hmm, staaale dufam ze bolo :pensive:
29. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 moze byt aj na 11 dpo.
29. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, prepacte ze trosku od temy, ale cerstve tehulky, precitajte si toto - http://tehotenstvo.rodinka.sk/sestonedelie/novorodenec/vyznam-prvej-hodiny-novorodenca/ - moj prvy porod mi sposoboval paniku v hlave cele tehotenstvo a preto som o tom citala malo, ak dostanem druhu sancu urcite to napravim a babatko z ruk nepustim, uz teraz sa tesim :slight_smile:
29. únor 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka noo, hneď je deň krajší a už viem, ako sa skončí :dizzy_face: dúfam, že ten večerný bude že "tip-top" :wink: alebo zajtra, to je už jedno, ale dúúfam, že už príde
29. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nie , iba den pred ovulkou a potom den po... a ja po sexe stale lezim aspon 30 min, pre istotu :dizzy_face: ale strasne ma boli brucho, ako pred menzesom :-/
29. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahody11 ano to je normalne, roztahuje sa maternica. :slight_smile:
29. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no ja som mala taky pekny aj minuly cyklus,tak dufam,ze aj ms dojde,juuj nedela je dalekoo ale neboj trpezlivost ruze prinasa ;)
29. únor 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Lauri dufam zr aj mne raz prinesu a hlavne tebe!!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahody11 Gratlujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ja som minuly cyklus dostala ms pri BT 37,1 :unamused: :confounded: a to som tiez vobec nepredpokladala,ze pride ms..niekedy teplota klesne az pocas ms..
29. únor 2012 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky zlaté, ja mám neuveriteľne prekrvené podbruško, často cítim také tepanie, pulzuvanie, uprostred, rozlieva sa tam akési teplo, som až vzrušená z toho tepla, prekrvenia. Cítim taký mierny, skoro stály tlak, popicháva ma v ňom ... Normálne mám pocit, že čakám bábatko :grinning:

ale 3dni DPO to je asi veľmi krátka doba.. My sme sa prvýkrát v živote snažili vedome o dieťa, tak si to len vsugerovávam? Normálne, také intenzívne pocity. Včera som dokonca mala takú reakciu, akú som mala len v tehu.. Precitlivelá až histerická a strašne precitlivelá... Toto som v tehu nemala rada, volala som to občasné osobné šialenstvo... :grinning:

Normálne nechápem, že by sa to dalo tak skoro poznať? Alebo to robia len predstavy, lebo viem, že sme sa milovali v plodnom období? Nemám zatiaľ skúsenosť, že sa milujeme cez ovulku a nič.. :sunglasses:
29. únor 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 moze to byt aj aj ved sama vies :slight_smile:, ja uz som mala asi vsetky priznaky, tak im po par neuspesnych grafoch nepripisujem vacsi vyznam :grinning:... ale tebe zelam aby to bolo tehu, ved vela babam sa to podarilo aj na prvy sup :wink:
29. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek