• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
:slight_smile: Ďakujem... Normálne musím niečo vymyslieť aby som na to stále nemyslela.. :D :grinning: Malá spinká, tak mám chvíľu kľud.. Chceme jej dať súrodenca a šli sme do toho teraz .. Už 30ka , aj malá ma strašne rada detičky, chýba jej braček alebo sestrička :slight_smile: aj rada by som šla z materskej na matersku, no trošku mám aj obavy ako s dvoma detičkami a tak, ale nechcem sklamanie, verím, že to vyšlo.. aj keď na príznaky asi skoro, ale človek nikdy nevie :slight_smile:

Ja to želám tebe aj všetkým kočkám tu, nech sa dočkajú svojho vytúženého :slight_smile:
29. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, asi je tato otazka trochu od veci, ale myslite, ze moze aerobne cvicenie konkretne zumba, negativne ovplyvnit zahniezdenie vajicka?Som 4DPO. Manzel ma nastrasil ze co sa natriasam :slight_smile:
29. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuuzika :grinning: nemoze... ak to robis bezne tak by som to robila dalej aj pocas tehu, ak bude vsetko v poriadku a budes sa dobre citit, preco nie?... ved nie je logicke aby sme si davali kazdy mesiac pozor na to, ako sa hybeme, pretoze sa prave moze uhniezdovat :wink:
29. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka mmmaaaaammm POZITIVNYYYY OVUUU TESTTTT. Kedy mam keksovat ked zajtra idem na folikulometriu???
@manamani1
29. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@marcelka123 ja ti to samozrejme strašne moc prajem :grinning: ale 100 % to bude, až keď sa to potvrdí o pár dní :wink: takže si nádejná čakateľka, držím palce :slight_smile:
29. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 fuuuuu! tak ten je krasny, taky som este nemala :wink:
29. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka mam prvy krat v zivote lebo mam prvy cyklus clostil a tak cakam do zajtra na folikulometriu :wink:
29. únor 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no sup dnes a zajtra minimalne :wink:
29. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ano aj dnes??? ok :grinning: vecer si spavime romantiku, drobec ide na noc k babicke :grinning:
29. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 jasne, treba vyuzit vsetky sance, aby sa zbytocne nic neprepaslo :wink:
29. únor 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83
@irsina83 to je supeeeer...dnes určite,aj zajtra. Zvedavá som na zajtrajšiu folikulu.máš bolesti a ktory dc si*
29. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 tak hop na kravu a bude tela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nativanativa ježíííš ty si romatickááá :grinning: :grinning: :grinning:
29. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka :wink: sak a ?? budeme sa tu hrat na chrumkave ?? dobre vieme o com tu tocime , trochu drsnosti neuskodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
@manamani1
@nativanativa ta palicka mi skoro vybila oci, bola tam do 5 sekund od namocenia :grinning: dnes som 14dc a zajtra folikulometria... vsak uvidime ci sa zadari...ovu asi bude ale uvidime ci sa nam postasti :wink:
29. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@nativanativa ja som úplne že chrumkavá :grinning: a čakám na moju totálne chrumkavú ovulu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nie, vieš čo, občas ma fakt nas*rie, keď tu baby píšu "keksík", "keksíkovať" a podobné hovadiny podľa mňa :grinning: ale tak musím byť tolerantná :sweat_smile: niekedy sa naopak veľmi pobavím, jedna holka tu písala že "šuchotali paplónom", to som sa zasmiala :grinning:
29. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 paradna ciarka :wink:
29. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no ja som tiez mala taku silnu ... a to som cikala na test pred polnocou , dobre ?? :slight_smile: :slight_smile:
29. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 paráda! ukážková :sunglasses:
29. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no , sak dobre sme si zajadili , vyhulakali , je to normalna vec .... :grinning: :grinning: aj horsie by som napisala , ale nechcem byt za nemoralnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
ahojky dnes som 10 dc kedy mám skusit ten ovulacny test ?
Volala som ohladom vysledkov HP a mám zyvseny testosteron na 3,48 :frowning2:
29. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak ja som to tiez tak napisala aby mi nahodou nezmazali komentar... vies ja sa v tom az tak nevyznam a preto sa pytam na nazory :wink:
29. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka mne sa trebars tiez nepaci "keksik" atd, ale ked sa to niekomu lepsie napise, prosim, da sa to prezit... su horsie veci, pri ktorych sa uz "oplati" nasrdit sa... :slight_smile:
29. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa @irsina83 @riana12 veď hovorím baby, ja som tolerantná :wink: to som sa vlastne nesprávne vyjadrila, že ma to naserie, ten "keksík", proste mi to príde také odveci :sweat_smile: veď sa tu bavíme o plodení detí, tak čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nativanativa zajazdili, zahulákali :grinning: ja hovorím nech susedia závidia :grinning: keď je chlap tichší, tak som normálne sklamaná a vyčítam mu to :grinning: :grinning: už si zvykol, chudák, no... :grinning:
29. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka a to mi stary minule hubu rukou zapchaval , ze bud tichsie lebo tu v panelaku su papierove steny a ja ze no a co .... ked zavidia a pocuju , nech sa pridaju :grinning: :grinning:
29. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irsina83 , krásna čiaročka.... hlavne kľud a pohoda, nerobíte súrodenca malinkej, ale si UŽIIIIIVATEEEE :wink:
29. únor 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irsina83 hlavne nech je to taka rychlovka jak bola u nas , a do 5 minut bolo po vsetkom :grinning: :grinning:
29. únor 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa vsak tak to ma byt,treba si uzit:slight_smile: ja som tiezdost hlucna ale drahemu to neva ci sme na byte alebo v dome:slight_smile::slight_smile::slight_smile: :grinning:
29. únor 2012 v 15:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa niekedy aj rychlovky maju nieco do seba :grinning: no ale aku zaujimavu temu mame :grinning:
29. únor 2012 v 15:54  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa @lilienlilly to by sa mohlo aj do grafov zadávať, či to bola rýchlovka alebo na celý večer, aby bolo štatisticky podchytené, ako sa robia deti :grinning:
29. únor 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek