• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@zelovocka
@lilienlilly tak tu mate prvu statistiku , pozn. redakcie ----- rychly sex + spolocny orgazmus = mala kungfu panda :slight_smile:
29. únor 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zelovocka dajme navrh :grinning:
29. únor 2012 v 16:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nativanativa este pockame na pohlavie, ze co sa robi pri rychlovke:slight_smile::slight_smile::slight_smile: a co chcete vy? Ja bych nardadsej len baby a aj drahy:slight_smile::slight_smile:
29. únor 2012 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly no , moja segra mi povedala raz ,------ ze ked robili maleho , tak mala na sebe ponozky a ja som mala ponozky tiez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , som ja zvedava ci sa to potvrdi aj druhy krat , ja by som chcela babu tiez
29. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka ahoj :slight_smile: nooo, zeby sa opat potvrdila teoria plodneho Valentina? krasne stupas tak tehulkovsky :wink:
29. únor 2012 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ..a bez ponoziek sa robia devcatka..a ja ponozky mam aj v lete v posteli.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pri rychlovkach sa asi tiez dari chlapcom..mozem potvrdit.. :wink:
29. únor 2012 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa o tych ponozkach to pocujem prvy krat:slight_smile: ale pobavila si ma:slight_smile::slight_smile:
29. únor 2012 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa
@cristi ja len baby odteraz dohliadnem aby ich aj muz mal dole :grinning:
29. únor 2012 v 16:24  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi no fasa a to som chcela babu .... a vyzera to na chlapa :grinning: :grinning: , no ale uz aj take nazory tu padali ze 5 dni pred ovu to bude urcite baba .. tak si vyber
@lilienlilly no ja som sa tiez pekne bavila , ked mi to segra hovorila :grinning:
29. únor 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa samozrejme, ze su to len povery :wink: ale urcite nieco na nich je :sweat_smile: ,za par tyzdnou sa to dozvies,co ma mala kunfu panda medzi nozickami :slight_smile:
29. únor 2012 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi peknu muslicku ako ma jej maminka :slight_smile: :slight_smile: chichichichiiiiii
29. únor 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa vraj pred ovuje baba veru.a ty pred 5 fuu drahy musi mat sikovnych fesakov ked tak vydrzali. Moj ma 44 pomaly 45 ja budemrada ak sa uchyti v den ovu:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
29. únor 2012 v 16:30  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa som zvedava a muz chce co? Ci mu to jejedno
29. únor 2012 v 16:31  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly tak on je drak .... tiez mu pomaly taha na 40 ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je snazivy a iniciativny a nema problem hocikedy a hocikde :wink:
29. únor 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly je mu je to jednoooo , hlavne ze sa pojde naslamovat aj s kamosmi potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. únor 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi len ja ztej povery budem mat teraz stresy ci mam alebonemam ponozky:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
29. únor 2012 v 16:32  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no jasne,a krasna a mudra po mamine a to vsetko ostatne po tatinovi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2012 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi a hlavne nech ma po mne pery !!!!! lebo tie su mojou pyyychou , vela ludi sa ma pytalo ci nemam botox :grinning: :grinning:
29. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly uz je neskoro..cesticko je zamiesene :sunglasses:
29. únor 2012 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa naslamovat:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: moj je zatazeny na dcerky:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
29. únor 2012 v 16:34  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly tak babiky su babiky .... mnamiiii , ale tak hlavne nech je to zdrave :wink:
29. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa zdravo sebavedome ziena :wink: s takymi sa vraj skvelo bozkava :wink:
29. únor 2012 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no a ked budu po muzovi courobis? Nic baby sa vraj podobajuna otcov a chalani mamimoja prva bola cely otec :grinning: druha je na mna
29. únor 2012 v 16:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly
@nativanativa ja mam chalaniska a cely sa potatil..tak ,ak bude druha dcera tak sa pomaminuje :wink:
29. únor 2012 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa veru tak zdravie nadovsetko
29. únor 2012 v 16:41  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ahoj cristi, teplota najma dnesna ma potesila, taku vysoku som necakala, kedze sa javim, ze patrim k zenam s nizsimi teplotami do tych 37, ale radost by bola predcasna, aj tvoj prispevok som citala, ze zvykne mrcha prist aj pri vyssej teplote. A tvoj graf?? Budes aj testovat? Ja som si test nekupila.
29. únor 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly no aj moj starusik ma take jemne zhrnace ... ale zase nie az take jak mam ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sa mi smeje furt ze ked nasnezi , ze ma posle s nimi zhrnat sneh :grinning: :grinning:
@cristi
29. únor 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka budem ,ale az v nedelu..to je moj plan,ale nerucim ,ze ho aj splnim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ja som tiez prekvapena z tvojho grafu ,aku peknu teplotnu krivku ti spravil..pred dvoma mesiacmi sme riesili tvoj anovulak....a teraz stupas k vysinam :slight_smile:
29. únor 2012 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. únor 2012 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek