• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@cristi no ja som bola u neho na 23DC že mi mešká ovula,či ju ešte mám čakať alebo čo...a on mi robil len vonkajší utz a videl len jeden 13mm folík naľavo....a na druhý deň ma strašne bolela pravá strana a tak som spravila test a boli dve // a potom na 25DC boli tiež dve // a potom som začala stúpať....tak asi tým že mi robil len vonkajši utz niečo prehliadol :slight_smile:
1. bře 2012 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hello
@kikusik88 hmm, no tak asi ta navstivi zanedlho mrska hnusna :unamused:
@irsina83 dnes ovu, zajtra stupnes :slight_smile:
1. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no to je teraz v podstate jedno, si stale na svojich predovulacnych, este nebola ovu.
1. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe sakra ty mas trpezlivost dievca, neocikas a neocikas :grinning: nie so zvedava, ci duch nezosilnel ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna no ja ho mam tiez :slight_smile: ja uz som si davnejsie - ficala tu "mania" prave za bromelain a ked som o tom citala viac, tak som sa dopatrala, ze pomaha aj pri menstruacnych bolestiach, tak som si ho zadovazila... len mi este ostalo tak do konca tohto cyklu, tak ich dopapam :slight_smile:
ku tekutemu - co si davala linku - tak si to riedili do vody alebo inej tekutiny... v malickej davke, niekolkokrat denne...
1. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe este stale skoro robit zavery ako u mna, tak aj u teba.. z 13mm nemoze za dva dni dorast na 24mm...jedine ze tam ozaj bol este jeden adept na prasknutie a ten si nevsimol...
1. bře 2012 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no ved to ze ja som mala velmi nizko, a aj to viem, ze v kazdej faze cyklu je ina vyska, tak sa objednam k dr a nech ma kuk, hak proste nechcem a isto to prezije :grinning: a skusim dohodnut dalsie terminy na meranie sak jaaaa mu dam hehe doktorko jeden
1. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ani nehovor....ma svrbia ruky jak fras :angry: :grinning: ale ešte zajtra môžem klesnúť,už som mala taký graf ešte dávnejšie :confounded:
@cristi ja si tiež myslím že niečo prehliadol,ale neriešim :slight_smile:
1. bře 2012 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe uvidim co dr povie, ale hak brat uz nechcem veru tak sa uvidi, mne postaci ked ta ta ms dojde opat a zvysi sa sliznica a dalsi krasny cyklus moze byt :wink:
1. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 ja si myslím že ak ti teda už bude chodiť mrcha,tak sa upraví aj sliznica :wink:
1. bře 2012 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no do zajtra sa budes trapit ? testni a hotovo, ak nic nebude aspon si pokojne pockas na mrchu :wink:
1. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 pouzi tu carovnu formulku na neho..strucne ,jasne vystizne..hadam sa podvoli a bude suhlasit.. :sweat_smile:
1. bře 2012 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ty pokušitelka jedna :grinning: :grinning: takto ešte mám nádej,ale ak tam nič nebude... :frowning2:
1. bře 2012 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi
@elebe no ja mu poviem ze ci by ma mohol objednat aby som vedela, ci mam ovu a ci sa mi zvysuje sliznica a ked tak aj ten HP si vydupem a ked ma nasere lebo stracam uz nervy aj moj cas tak ozaj odidem
1. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , teeeeeestniiiiiiii !!!
1. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ticho som... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No tak to ti rozumiem... Tiez sa bojim nadejat a potom pride sklamanie, ale asi ako kazda zo snaziliek dufa a dufa a chce vidiet tie 2 kolajnice co vedu do noveho zivota...
1. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
@elebe
aj ja som už ticho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
1. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 tak snažilkovať a hlavne užívať :D
1. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 HP by bolo rozumné urobiť,to ti ukáže všetko :slight_smile:
@lauritka
@sarafortuna baby....nepokúšajte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si stále myslím že zajtra klesnem :confounded:
@marcelka123 však toto :frowning2: :frowning2: toľko negatívnych testov a už človek ani neverí že môže byť pozitívny :pensive:
1. bře 2012 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mozno sa postastilo, uvidis!Drzim palce!
1. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved som mu povedala, ze nech mi urobi teraz vo feb lebo naposledy mi robil v novembri a ze to netreba tak casto,ze to sa tak rychlo hp nemeni :fearful:
1. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ďakujem.....už by sa veru mohlo...bola by som straaaašne šťastné a drahý ani nevravím :sweat_smile: :sweat_smile:
@kacena85 a aké si mala výsledky vo februári :confused:
1. bře 2012 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ako dlho sa snazite????
1. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 už rok :pensive: :pensive:
1. bře 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved vo feb mi povedal, ze netreba robit, ze robil v novembri ze to neni davno
a vtedy som mala zle, vysoky testosteron a nizky progesteron :pensive:
1. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 :astonished: :astonished: :astonished: a nič ti na to nedal :astonished: :astonished: :astonished: len ti ponúkol antiku??? dievča čo tam ešte robíš :astonished: :astonished:
1. bře 2012 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe on furt blabotal o tej ms,ze ma objedna vtedy na tu hysteroskopiu a ze jedine co mi moze na to dat je hak, ze to upravuje hladinu hormonov, to som odmietla, a na hysterke som nebola lebo den pred zakrokom mi ms dosla a nevies co sa dava na tie hormony?
1. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe , OK, tak prídem ráno kuknúť :wink:
1. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek