• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@manamani1 no este dnes urob test. vcera bol sice silnejsi, ale nebol pozitivny, teraz mas citlive testy, cize by vrchol ukazat mal :confused: ... neviem, este sa mi to nezda na ovu. mas male teploty, ty mavas 36,5-36.6 este predovulacne. cize aj dnesny vystup nie je po ovulke, ja viem, ze graf vyznaci zatial...ved vyznacil velakrat, je to len program :slight_smile:
viac by som verila testiku, ked bude pozitivny. :wink:
2. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ale strasne pomalyyyyyyyyyyyy :angry:
2. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a nevadi,ze tak pomaly stupam?
2. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoooojjj, dakujem si zlata aj dr. povedal ze praskne o 24 az 36 hodin po pregnyle, vcera som mala nenormalne bolesti v podbrusku a dnes nic ale zato mam super hlien :wink: pojdem si kuk. juuj este ze ta mame, ty si nas pokladik :wink:
2. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
ja mám tiež bielo a cyklus ešte dlhší ako ty :frowning2:
2. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no... pockame na zajtrajsiu a dalsiu teplotu :slight_smile: :wink:

@manamani1 nie kazdemu po ovulke stupne hned ;) .. to je velmi individualne pozri si niektore moje grafy.
ale uvidis dnesny test a teplotu zajtra. stale som presvedcena, ze este len pozitivny ovu test budes mat, :wink:
2. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a to je aky ? To by som mohla aj mm celeho natriet ked ma nastve , aspon by odplaval :slight_smile:))))
2. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ale je ovulkovsky :dizzy_face:
2. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna môžem sa spýtať, to prečo ti v grafe označilo modru čiaru? :fearful:
2. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no už by som najradšej preskočila tie dni :grinning: taká som nedočkavá
2. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 http://www.conceiveplus.com/about_conceive_plus.php nemam to google.sk, narychlo mi naslo v anglictine. tak pripadne si daj do googla v slovnecine.
2. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj ja si myslim, ze este vajko asi neprasklo...neviem uvidime, je to vo hviezdach :wink: kaslen na to uz sa nechcem tym zaoberat... sa teraz tesim lebo ideme malinkej nejako dokoncit izbicku a budeme tapetovat v obyvacke a davat zaclony, tak sa teraz vytesujem...dnes nam to pojdu nameat vsetko a spravia nam cenovu ponuku :grinning: sa tesimmm :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 podla mna ides na to velmi dobre a skus dat na radu lauritky :wink:
2. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 ako myslis, ze idem na to velmi dobre?
2. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka , FF mi nič z takých teplot neoznačí... modrá je keď si to označíš sama... Pod tabuľkou OVULATION DETECTOR - TURNING/OVERRIDE.
ja inak takto: http://www.fertilityfriend.com/home/120212

babulky, kolko vam vydrzi bezne teplomer bez nutnosti vymeny baterky? :confused:
2. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my uz len cakame na gaucku a na jar tiez malujeme, nejaku zmenu uz trebalo urobit. tiez sa na to tesim :grinning:
uz sme aj koberce boli obkukavat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zaclony mi tiez bude treba nove. :dizzy_face:

musim utekat, potom mrknem, byeee. :sweat_smile:
@manamani1 no ze stupas :slight_smile:
2. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.fertilityfriend.com/home/3a43f3
Dobre ranko, zienky, @lauritka, @cristi , dnes sa tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lauritka , no netuším ani kedy označila som to iba podľa teploty... :wink: v podstate na 1dpo som bola na tom utz - myslím, že ovu bola aj napriek cyste - asi neovpyvnuje horm´=ony až tak výrazne... :confused:
Alebo mohla byť ovu neskôr - a "cysta" bol folik - ale to sme sa tam nesnažili, takže není šanca na tehu...
Uvidíme podľa MS - sama som zvedavá...
2. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna jaaaaj ďakujem
2. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to je radost, konecne clovek robi daco pre seba :grinning: my sme si nedavali drahe veci ale zas take aby to bolo vkusne a moderne :sweat_smile: tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka , jéééj, testíííík skús
2. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka pod , este stihas myslim oktobrovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no ako si pekne hore :slight_smile: nevadi, ze ste sa nesnazili, ale ak su teploty po ovulke, tak aspon ze tak - znak, ze sa vie aj telo samo dat dokopy :wink:
2. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
aby som nezabudla , ze aj teplomer existuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@sarafortuna
@nativanativa babky, test az v pondelok, skor sa neodvazim :wink:
2. bře 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka tak bude z teba neeeeskora oktobrovka ... mozno uz aj novembrovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ak test potvrdi, tak podla poslednej ms 12.november :wink:
2. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , Lauri, včera som si všimla, že Pepino testík, ktorý mám doma nie je 20tka ale 10tka... :sweat_smile: NOVINKA, vraj dvadsiatku ani nevyrábajú...
Nemáš skúsenosti, či je OZAJ porovnateľná s Mamatestom... nestretla si sa u nejakej kočky...
Mne sa to nezdá, že by tak skočili z 20tky na 10tku - ani cena nie je zmenená (aspOn myslím)
http://www.pepino.sk/pregnancy-dipstrip/43

alebo som si to ja nevšmla už skôr, že sú to 10tky??.. :confused: :confused: :confused:
2. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek