• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@magic08 jasne,ze je :wink: a kedy mas dostat mrchu ???
2. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v utorok-stredu na bud. tyzden...
2. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ani dusik ?? nevadi, tak moze vybehnut zajtra :wink: :wink: :wink:
kuk, mne vystupila teplota a test vybehol az na dalsi den. v ten den bol biely. :slight_smile: :wink:
cize 10 dpo ani prd a potom 11 dpo pekny maly ruzovy dusik.
2. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka jeeeej pozitivny testik..... gratuluujeeem :grinning: drzim palce
nie u mna ani len naznak ciarocky... uvidim aka bude zajtra teplota a ked tak testnem az na buduci tyzden...
2. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 pri druhom sa ukaze neskor :wink: ja necakam v pondelok,ak nepride, tak az v utorok,v stredu..
2. bře 2012 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojcek,tak to ine kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako moze z jedneho dna na druhy stupnut hladina hcg...coskoro si to urcite lauritka zopakujes :slight_smile:
2. bře 2012 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@magic08 nemas k comu. to bolo v roku 2008 :grinning: ja som ti to dala len ako priklad ;)
2. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi nemala som ani ziadny IP :wink:
2. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aký je to hlien, ked je priehľadný ale ťahá sa? ked mám egg tak to je ten akoby rozvarené bielko, že? a aký je ten priehľadný, ťahavý, akoby bielko ešte surové? tiež egg?
2. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka ja mám dojem že ešte narastie a potom prudko klesne
2. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jaaj aha... prepac. no ja budem testovat az na buduci tyzden, uz na to kaslem teraz, len ma to pripravuje o energiu...
2. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lili_mia nestras s prudkym klesanim :grinning:
2. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka tak teda bude už iba ráááásť :wink:
2. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi
@magic08 sme na tom podobne, ja dnes 9 DPO, kramy nekramy v utorok alebo stredu, tuto cast cyklu mam najneradsej, prilis napinave :angry:
2. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka :grinning: si to presne vystihla... takze testujeme na buduci tyzdne... ?
2. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 priznam sa, ja som uz dnes, ale bielo, tak mozno este skoro, skusim znova v nedelu a potom jedine ak neklesnem, drzim ti paleeec! ten vystup je vazne pekny
2. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna pepino robilo tehu 25 citlivot a ovu 3O teraz robia tehu 10 a ovu 20 zmenilo to pred nedavnom este teraz najdem v obchode obcas oba druhy, ale vzdy su v jednej kope za rovnaku canu, tak sa treba prehrabat a kukat, tie nove citlivejsie to maju takym zelenym pruzkom navrhcu vyznacene :wink:
2. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spalka ahoj, aj ja som dnes 9DC a rozmýšľam nad testom v nedeľu, hoci mrcha má dôjsť až utorok-stredu....čiže presne ako tebe :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/389913
2. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky, vsetkym vam dakujem za priazen :slight_smile: , snad to vyslo :wink: , to by bolo uzasneee :dizzy_face: :dizzy_face: @cristi, cakam ta na testovanie, najskor v pondelok, hmm? Neunahlime sa radsej :wink: Nevidela som tvoj graf, drzis sa hore?
2. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no ja si urcite v nedelu dam, ale uz teraz vidim to bielo :grinning:, ale kazdopadne si dame vediet, hej? :wink:
2. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi uz som nasla graf, tak je to skvele, pokracujeme pekne hore obe :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spalka hej, snáď je to dobre znamenie ten vystúpiť. Držím palce v nedeľu, nech sú ciarocky
2. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08
@cristi
držím palce pri testoch :slight_smile: nech MS nepríde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi no včera som začala s nádchou, dnes sa cítim trochu horšie, bolí ma dnes hrdlo a inak bolesti v krížoch neskutočné, už vyše 2 týždnou, neviem o čo ide, tak to ma to pred MS boli a tá stále nedorazila :pensive:
2. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka dakujem... :grinning: uz len vydrzat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka podla tvojho grafu by som tie neobvykle teploty pripisovala k tej chorobe.. :confounded: ak prebieha nejaka infekcia v tele, ta dokaze neskutocne rozhadzat cely cyklus i sposobit hormonalnu nerovnovahu ..ja som tiez dost nachladnuta :frowning2: :angry:
2. bře 2012 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka to si zelam aj ja.. :wink: uz velmi dlhe obdobie :frowning2:
2. bře 2012 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka ja to tiež vidím biedne, ale skúsim :slight_smile: a samozrejme dám vedieť :slight_smile: zatiaľ sa na mrchu necitím :slight_smile:
2. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek