Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kukina27
2. bře 2012

Holky, jsem zmatená jak lesní včela! Nemám OVU hleník ani náhodou- spíše bych řekla polosucho Ale čípek se mi zdál takovej jinej než vždycky. Takže jsem zkusila OVU testík ( OVU má být v pondělí, ne-li v úterý) a toto je výsledek. Pouhým okem je ještě maličko světlejš, takže bych to asi jako pozitivní neviděla, ale zítra asi bude...... Uvidíme. nechápu to!!
Zkusím testnout zítra tak v 10 a ve 4 odpoledne. Kdyby byl pozitivní- má být sexík už ten den?? Nebo až ten další? A co je pravdy na tom, že se hormon uvolňuje do moči s 5ti hodinovým zpožděním??
Díky za každou reakci

kikusik88
2. bře 2012

@kacena85 a potom 4.4 na babu...budeme naraz sexovat ok? 😀 teda skoro

kemonka
2. bře 2012

@cristi tak čo myslíš, kedy by mi teraz mohlo označiť ovulku podla testu? dnes? zajtra? Mám utekať pod perinu? 😀 😀 😀 Hovor, lebo mužo ide na nočnu, tak nech ešte stihnem 😀 😀 😀

kikusik88
2. bře 2012

@kukina27 no myslim ze zajtra bude silnejsi...parada tak zajtra urobit sexi sobotu 😉

cristi
2. bře 2012

@kemonka lebo pozit.ovu test nekoresponduje s vysokou teplotou..preto ti graf nevyznacil ciaru...takto to veru nefunguje... 😒

kikusik88
2. bře 2012

@kemonka pod perinu skoc za to nic nedas... 😉

cristi
2. bře 2012

@kemonka ak mas chut, tak aj hned...nenechaj mm na suchu...nemilujte sa len pre plodenie...vypni PC a zved ho 😉

cristi
2. bře 2012

@kukina27 ahoj ,na tvojom mieste by som zacala so sexvikendom uz dnes.. 😉 mas prave plodne dni 😉 a stava sa ,ze plodneho hlieniku je pomenej alebo vobec...na vonok...niekedy sa nachadza len na krcku maternice...

cristi
2. bře 2012

@kukina27 a odkial mas tuto informaciu o vylucovani LH? to ma zaujima 😨

kacena85
2. bře 2012

@kikusik88 no jasne tak skusime a uvidime co z toho, ja by som veeelmo rada uz dalsi cyklus snazilkovala alebo aspon ten april 😒 snad nam to ten hore dopraje aspon nech uz moooozme 😔

kikusik88
2. bře 2012

@kacena85 preco nemozete?

kacena85
2. bře 2012

@cristi v sprche som nasla dalsie pozitiiiiivum mojej mrchy 😝 vtedy nedavam tie nocne obklady heh takze sa konecneeee vyspim 😀 😀

kacena85
2. bře 2012

@kikusik88 4.4 fakt????? tak to je super teda dufam, ze budeme moct aj my pustit uz plavcov

kacena85
2. bře 2012

@kikusik88 lebo som rok od potratu dostala 11.2 prvu mrchu rooook som na mrchu cakala co ti poviem, teraz sa budem viiis jak tesit ked mi dojde zas dufam ze dojde mrcha jedna musiii
a dr mi kuk sliznicu a mam ju moc nizku len 3,6 na zaciatku ms, tak pijem alchemiku a chcel mi dat Hak to som odmietla, ze neodporuca min 3 cykly otehotniet no neporazi ma z neho?ale chcem ist po dalsej ms k nemu nech mi ju kuk opat a ked bude ok tak niiiiic ma uz neudrzi ci nas 😝

kemonka
2. bře 2012

@cristi no dnes aj tak nič z toho, mužíkovi sa nekce ☹ asi sa musím zmieriť, že mam anovulačné cykly a druhé dieťa nebude ☹ ☹ ☹

kikusik88
2. bře 2012

@kacena85 dufam ze sa vsetko da doporiadku..aspon ty sa na mrchu tesis 🙂 uz aby ste snazilkovaliiii o sto sest

kacena85
2. bře 2012

@kikusik88 a inak mi je divne ked som tam raz bola po mrche tak mi hovoril, ze je naj cas na otehotnenie asi tam videl folikul ci co to tam oni vidia, a vtedy som mohla??a to som v oktobri odmietla uz hak ze na upravu cyklu mi to pomoze hahaha.a od oktobra do januara sme sa snazili a nic.a vtedy mi vobec nic o sliznici nevravel, teraz ked konecne ms dosla tak zase zakaz snazenie a stale len cakaaaame

kacena85
2. bře 2012

@kemonka
@cristi babule tak ja sa tento mesiac obetujem a chcem vasu mrchu namiesto VAAAAS 😀 😀 😀 to mi cil tak prislo ze vy ju nechcete tak sup sup mne ju treba poslat 🙂))

cristi
2. bře 2012

@kemonka nerob unahlene zavery..viem si nastvana,ale aj anovulacne cykly sa daju riesit..nekojis este tvoju lasku? neviem ako staru mas dcerku..

kemonka
2. bře 2012

@kacena85 posielam 😀 😀 😀 hihi

kemonka
2. bře 2012

@cristi nekojim, nie .....ale už sa cítim dnes večer pod psa, už asi nejaká choroba dorazila aj teplota sa mi zvýšila, takže graf teraz bude pekne skreslený, ach jo, idem si urobiť nejaký coldrex a do hajan ☹

cristi
2. bře 2012

@kacena85 ako ti ju poslem, doporucene alebo letecky,expresne alebo po fesnom kurierovi.. 😉 napis adresu 😉

cristi
2. bře 2012

@kemonka mysli,,ze u teba HP ukaze nejaku zradu..neboj ,vsetko sa da do poriadku 🙂 obcas nas tie hormony dokazu dobre vytrapit ☹

cristi
2. bře 2012

@kacena85 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 nepoviem o nej uz ani slovo 😉

kacena85
2. bře 2012

@cristi
@kemonka poprosim pekne staci doporucene aby tak cca okolo toho 10.3 dorazila ved nemusi to byt hned zase expresne 😀 pocuj a ty uz aj fesneho kuriera??na co ty myslis moja takto piatok vecer,akoze inak som dopadla piatok vecer,frajer striha psa 😀 a ja za pc a kuknite co davaju na stv1 tak to kukam a pekne na plne frajer kukaaa na mna heheh sak nist tam neni v tej telke jaj vypadla by som niekam ale drahy dva dni nocna tak je jak mechom prasteny 😝

kemonka
2. bře 2012

@cristi ďakujem, tak nejak si to vycítila, bola trochu smutná a zúfala, aj z toho, že testy nesedia s grafmi a príznaky s testami a jedno s druhym, ale už mi je lepšie 🙂 musím dufať ďalej, ešte aj ja si myslím, že HP niečo ukáže, to mi v živote nikto nerobil až teraz no a ak nepríde MS, tak si pôjdem okolo 20-teho pre vyvolávačku, lebo ešte mi musia urobiť odbery aj počas MS, a tak sa dozviem komplet výsledky

tak dobrú noc 😀

inak som ešte zabudla spomenúť že mám PCO, tak aj to je možné že jedno s druhým súvisí

kemonka
2. bře 2012

@kacena85 no môj išiel teraz do 6tej nočnej ☹ tak sa mu ani nečudujem, že nemohol-nechcel 😒 blázni

cristi
2. bře 2012

@kacena85 dnes by som na milovacky nemala ani chut ,nemam vobec naladu a ta bolest brucha... 🤐 🤐 🤐 Kaviaren Slavia...hmmm,mala by si moja ozaj niekam vypadnut a prevetrat si hlavicku...skoda by ta bolo 😀

kacena85
2. bře 2012

@kemonka
@cristi no ale najhorsie na tom je, ze sa mi to luuuuubi jemine ja ozaj asi starnem heheh asi idem najst vinko a to sa mi bude aj lepsie zatahovat 🙂 len neviem ci je to bobry napad na vlocky s mliekom 😀 😝

cristi
2. bře 2012

@kemonka na vsetko existuje liek..aj na tvoj problem..len sa nepoddavaj terajsej situacii... mas pravo sa citit tak ,ako teraz...chce to vsetko cas a ochotu urobit s tym nieco...drzim palceky 😉 dobru noc 🙂