• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
sharka-- supeeer...len tak ďalej::slight_smile:)
17. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tun v pozitivnych testoch sa nevyzna ani ci rapid je lepsi ako mamatest neviem skus sa sypatat tehuliek :wink:
17. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tunis kup si taky ako mala shaarka, ten ukazuje dve // :grinning: ale 10 dpo ti este nemusi nic ukazat- :pensive:
17. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritak-- žeby sme si ten jej nechali kolovať?:::slight_smile:)))
17. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja ho chcem :grinning:
17. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja aj ja :grinning: :grinning: no mozem ist tak do prdelky :grinning: :grinning: uz mi sibka s toho hehe :sunglasses:
17. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
evi :grinning:
17. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning:
Baby, nieste v tom samé::slight_smile:):grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tuniska, môžeme si ho kolovať len sa potom budeme čudovať v 4 mesiaci, že nám pupky nerastú a mrcha aj tak chodí :grinning: :grinning: :grinning:
ja si môžem pozerať aspoň ten pozitívny ovu test a predstavovať si, že je to tehu test xixi :grinning:

tuniska, nič nie je stratené, držím palce :wink:
17. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jedna otazka a ke testy robite :grinning: :grinning: :grinning: myslim znacky zas mi az tak nesibkaaaa :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: len trosku dnes dojdem domov a dam si vinka a bude :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
leveretka..jasné, veď život ide ďalej::slight_smile: Ja som ešte nikdy nerobila ovu test- je spoľahlivejší ako meranie BT?
17. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
evina- oslavuješ? ::slight_smile:) Alebo čakáš návštevu z Ruska? Myslím, že aj ku mne cez weekend dorazí..:slight_smile:
17. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tuniska to neviem, či je spoľahlivejší...ja som v tomto úplný začiatočník...ale ako tak vidím svoj graf, tak moja teplota si robí čo chce, tak som zvedavá, čo z toho vznikne, či ff označí ovu :unamused:
17. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no ved aj to bol rapiclear, pepino jej vtedy skoro nic neukazal a rapiclear peknu ciarku. :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ja by som vam skor poradila ist na 10.DPO do krcmy, vychlemtat 8 deci bieleho vina, vyfajcit zo 10 cigariet, poklabosit s kamoskou, pohadat sa s MM a 11. DPO rano najdete //
:grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka, zaujímavý tip :wink: ja ale nefajčím a pijem asi tak dvakrát za rok :grinning:

máte niekto skúsenosť s testami značky Wondfo? (sú aj ovu aj tehu testy)
17. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka ja planujem v pondelok " vyjazd", takze v utorok cakam dve // :grinning:
Ahojte dievcata!
Pridvam sa do klubu snaziliek:
http://www.fertilityfriend.com/home/171099
Pravdu povediac, vzdy som si myslela, ze som to predsa s chladnou halvou zvladnem, ale uz sa neviem dockat, kedy zacnem testovat :wink:

Dufam dievcata, ze sa takto o rok stretneme s kocikmi na kavicke!
autor
ahoooj holky
uz jsem tu dlouho nebyla
sharr gratuluju k srdicku :slight_smile:
ja si uzivam tehotenstvi na balone v posteli a u cviceni,protoze me straaasne boli bedra :frowning2:
17. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
baby k teme o alkohole :grinning: my sme mimi asi splodili po divokej zurke obaja pripiti, super ze :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka, pozerala som fotoalbum...úžasný snímok, až mi sa mi husia koža urobila :slight_smile: aký si mala z toho pocit, keď si to videla? to muselo byť úžasné :dizzy_face:
17. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka uuuuuzasne!!! velmi ti to prajem :wink:
17. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
leveretka, co tam snimok! ale ta akcia srdiecka, to bolo nieco! skoro mi oci vypadli. normalne sa hybalo, bilo o 106 :grinning: :grinning: :grinning: bolo to take smiesne, az komicke, a zaroven straaaaaasne krehke, ked ten maly prdola, co ma 7mm, sa skeril na monitore a srdce mu bilo ako keby dobehol maraton :grinning:

maxii, ja sa pridam, tiez sme splodili vo vire divokeho zuru na vikendovej chate, a nechcite vediet, co vsetko som mala v sebe :grinning: :grinning: :grinning: a nie sme same, maxii, moje kamosky - vsetky tehule dookola - pocali po nejakom bujarom vecierku. 2 sice nie velmi planovane, ale tak zjavne alkohol odstranuje zabrany. :grinning:
17. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
shaari no hadam z tych deti nebudu alkoholici :grinning: , ale vazne, aj tu je dokaz, ze alkohol spermijkam az tak velmi neublizi a trafia kde maju :sweat_smile:
17. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tomu verím shaarka, to sú nezabudnuteľné zážitky :grinning:
a kedy pôjdeš na ďalší ultrazvuk? a už si dostala aj tehu knižku alebo až neskôr? držím vám veľmi palce :wink:
17. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj aha az teraz vidim foto, ake male skvrrrna :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to zaujimavz pocit, ze v sebe mas nieco zive, ze ??
17. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka kraaaaaaaasna fotecka aj srdiecko bolo... no tak super moc sa tesim s tebou :wink:
17. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
baby co sa alkoholu tyka na zaciatku nemusite mat strach ved prepojenie medzi matkou a embriom zacina v nejako 10tt ked sa nemylim :wink: zo zaciatku si tam zije ako samostatna jednotka dvojka alebo trojka :grinning:
17. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak asi len tie prave spermie dojdu "domov" aj v takom stave :grinning: :grinning: :grinning:
a mozno to je o tom, ze v case plodenia sa tym ani jeden z ucinkujucich velmi nezaobera a robi, co vladze a co mu je prijemne. dosledky sa budu vyvodzovat az na druhy den rano :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek