• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@xsuzzi suzi len klud. moze v obdobi pred MS mierne klesnut, ale potom zase vyskoci, to sa neda takto jednoznacne tvrdit, ze odumiera- to je trosku od veci tvrdenie, ked odumrie , nemusis to spoznat vobec na grafe.. pokial tmavne testik, tak je vsetko v poriadku a odporucala by som uz nemerat :wink:
pre pokoj v dusi..
teda este sa opravim, moze byt ze ak je biochemicke, tak klesnes a pride mrcha, ale pokial mas jasne pozitivne testy a tmavnuce testy, tak je to ok.
4. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka děkuji :slight_smile: testíky tmavnou stále, tak snad to bude dobré :slight_smile:
4. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xsuzzi nemusi to byt este pravda , mne sa stalo to iste ze jeden den mi klesla , skus pockat do zajtra pekne , drzim palceky :slight_smile:
4. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka jeeej gratulujem silno, hod foto :slight_smile:
4. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a predstavte si, u nas sa nikto netesi, okrem mojej maminy, oni tomu neveriaaaaa :frowning2: :frowning2: , ale Šiminko sa tesi so mnou :dizzy_face: . Ja to odfotim mobilom, len ako do PC to dostat?
4. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka krasna sprava takto na rano, gratulujem :dizzy_face:
4. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A kto tu ma dnes este testovaaat? :slight_smile:
4. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka ahoj,no vidis, zazraky sa deju :dizzy_face: tesim sa s tebou :slight_smile: ja testnem az po meskani mrchy...ak budem mat moznost :sunglasses:
4. bře 2012 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ahoj cristi, velmi sa tesim, dufam, ze sa mi to len nemari :dizzy_face: :dizzy_face: . Testla som, lebo teplota nestupla, ani neklesla, tak som nevedela, na com som, a zvedavost... A dnes uz odchadzame domov, tak budem bez netu, a tyzden by som nevydrzala nepodelit sa o radost s vami, co ste ma tu najviac povzbudzovali. Tebe straaasne drzim palce, ukaz teplotu :wink:
4. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 ahojky, tak aka je dnesna teplotka, vyskocila? :wink:
4. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka http://www.fertilityfriend.com/home/3a5316
nemam z toho dobry pocit :unamused: boli ma brucho ako na mrchu :angry:
4. bře 2012 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambulky,toto znamená mrchu,že? http://www.fertilityfriend.com/home/3a895d
4. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka hmm... no z mobilu tiez nejak ulozit v pc.
4. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi neboj, teploty mas vysoko vysokansko, a aj oproti minulemu cyklu si uz omnoho dalej co do poctu dni, minule si skor dostala mrchu, vidim na minulom grafe. Ako mi to das vediet??? Ja ti to tak prajem!!!! A do piatku bude strasne daleko :frowning2:
4. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja segra je technicky typ, ta vie vsetko, uz ju len spracovat, aby mi to sem hodila :wink:
4. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi netestnes ??,
@anlady to je cudesny pokles, na mrchu je este skoro, ved len nedavno si mala ovu.. hmmm. :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
4. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi brucho aj mna bolelo, pisala som ti to, a dost silno, a vidis :dizzy_face:
4. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka dnes som presne 12dpo a zajtra by nemala prist mrcha ...som s minulym cyklom rovnako...12dc a na ten 13dpc prisla :confounded: ale nic to, co bude to bude,mam na vyber?teraz uz nic neovplyvnim, tak na co sa trapit? :wink: Pre teba to bude prekvapenie v piatok ,ak nebudes online :slight_smile: drzim silno palceky,aby ciarky na teste silneli a fazulke sa v tvojom brusku darilo :dizzy_face:
4. bře 2012 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ja tiež,nechápem tomu- som teraz 5DPO to uhniezďovanie to nemôžee byť? A i keď mám bolesti v podbrušku a začínajú ma aj prsia dosť bolieť :angry: ....asi mám krátku tu fázu a vajko sa nemá kedy oplodniť :pensive:
4. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka bodaj by to tak aj u mna bolo :slight_smile:
@lauritka ahoj,testnem az v utorok po meskani...chcem si este v sebe pestovat nadej ,ze som tehu :wink: a nemam ani testy...
4. bře 2012 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka hod testik :slight_smile: nastav si foťak na super makro :slight_smile:

@cristi kolky si DPO?
4. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlady no teoreticky by mohlo, ale musis zajtra stupnut
4. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula 12dpo...moja obvykla dlzka LF...
4. bře 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka gratulujeeemmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka noo ved toto :pensive:
4. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi jaaj takže zajtra by si akože mala dostať mrchu? Tak ideš testvoať v utorok?
4. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlady ahoj,myslim,ze je len pokles,ktory sa casto vyskytuje zhruba v polovici LF ,kvoli zvysenej hladine estrogenou...jedna z moznosti je aj IP :wink: zajtra stupnes :slight_smile: nemas nahodou aj vodnaty hlien?
4. bře 2012 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula jj az v utorok....ak ma ktosi nepredbehne :angry:
4. bře 2012 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka ahoj, no ako? u mňa negatívny a graf takto: http://www.fertilityfriend.com/home/389913
4. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek