• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@irsina83 tak ale hlavne ze zabral, mne tiez clostil po dvoch mesiacoch pekne nastartoval ovulku
5. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka tak zacali sme sa snazit min. roka v januari, nevyslo to. vo februari tiez, a to po ovulke som dostala vysoke teploty, bola som chora - nakoniec to bola velmi silna angina vyvolana streptokokom - takze sme si s dr. aj vydychli, ze nic nebolo. no a v marci sme sa snazili znova a zasa po ovulke, teploty 40 a zapal obliciek - takze znova som si vydychla, ze nie som tehotna. no a potom sme uz dalej neskusali, pretoze som mala od marca do decembra zle vysledky - rozhadzalo mi to cyklus az na 60-70 DC. no a snazit sme sa zacali znova az teraz prvy cyklus.
5. bře 2012 v 08:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
no a ako mi poradite s týmto? tak daleko a ja znova stupnem? ale je to divne http://www.fertilityfriend.com/home/3aad5a @lauritka tak co na to povies dnes?
5. bře 2012 v 08:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka chorá ešte som, kašlem ale nemám teploty, mala som len v sobotu, len aj keď bola tak nič z toho, lebo sme sa nejako nesnažili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a myslíš, že mohla byť? Aj keď napr. testy neboli vtedy pozitívne? Ja som včera čítala niečo na nete a tam jedna baba spomínala, že išla za doktorom s tým, že má anovulačný cyklus a ten sa jej opýtal, že ako prišla na to? Tak hovorila, že si robila testy a neboli celý cyklus pozitívne, tak jej na to povedal, že - ak je test pozitívny, ovulácia bola ale ak test pozitívny nie je, to neznamená že nebola :fearful: Myslíš, že môže byť na tom niečo pravdy?
5. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn aha, no tak držím palce nech máš tento rok úspešnejší ako minulý :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no a vcera som mala velmi vela vytoku s krvou, dnes zatial nic a strasne ma boli v podprusku uz asi 6 den
5. bře 2012 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka tak to dufam
5. bře 2012 v 08:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja som sa z mojich teplot nadejala, ja nemam 37 stupn. teploty a mam doma 10 tkovy test pepino a tam pise ze ukaze tehu uz 2 dni od oplodnenia. Tak som skusila, aj ked som len 9DPO...
A vysledok? NIC :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Sice som necakala kolajnice ale urcite ducha... a tam bileo :(

Uvidim ako sa tento cyklus skonci ale asi pridem o moju istotu vo vyssich teplotach :(

http://www.fertilityfriend.com/home/25cdcc/

@lauritka
@st2
5. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
8DPO nie 9
5. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka123 ale ved sa pekne drzis hore. mozno to chce len viac casu. dufam, ze to dopadne dobre a za chvilu na tom teste bude minimalne aspon ten duch, ak nie rovno kolajnice :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcelka123 Ahoj, podla grafu si 8 DPO a ja tým testom neverím , keď napíšu, že už na 7DPO vyhodnotí výsledok, keby si tehu tak sa mi zdá ešte na testovanie skoro, takže uvidíš neskôr :wink:
5. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ejvn
@kemonka no, bola by som rada keby sa to zmenilo, nemam v testoch jasno, ale podla toho co tam pisu, som cakala naznak keby ze som tehotna... no testnem neskor aj ked uz asi s vacsim strachom ..
5. bře 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Ahojky no teplota mi dnes stupla ale podla grafu som mala ovulku v piatok , no ale vo stvrtok som ovu test mala cistý ...http://www.fertilityfriend.com/home/393137
, v piatok boli dve ciarky ale ta druha slabsia a v sobotu bola silniejsia... tak ja neviem ako to vlastne je .. gyndos dnes nevidel nic a to my graf najprv vyznacila ovulku na dnesny den :frowning2: To som netusila ze je to take zlozite ... :frowning2:
5. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka123 @kemonka dievcata a mozete prosim povedat svoj nazor na moj divny graf? preco som dnes znova stupla, ked som uz tak daleko? graf je vyssie. dakujem
5. bře 2012 v 08:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka123 no este sa nevzdavaj, niekomu sa hcg vysplha az neskor cize este je cas, a ze pise na krabicke ze ukaze uz 2 dni od oplodnenia je dobra kravina, len marketingovy tah nic ine
takze strpenie a ked tak mozes znova ocikavat o dva dni :wink:
5. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ejvn no to netuším prečo ti to stuplo, ja sa ešte tiež učím len s grafmi :grinning: :grinning: :grinning: najlepšie Lauritka poradí, nemohlo ti niečo ovplyvniť dnešnú teplotu?
5. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka praveze vobec nic :unamused: no je to so mnou naozaj zvlastne, ale aj tak dakujem
5. bře 2012 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no jak tak som to odfotila , ale na 13 den bola silnejsia aj ked to na fotke teraz tak nevyzera.
5. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn no taketo grafy som uz videla... nebolo ich vela ale koncili sa tehotenstvom. V case ms teplota klesla pod ciaru ale potom zacala stupat.. Neskusala si testovat?
5. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, takto pred tyzdnom sme sa radovali z krasnych kolajniciek a v piatopk sme o nasu bublinu prisli :frowning2: a dnes som mala ist k lekarovi.. neskutocne sklamanie, ale snazim sa mysliet pozotivne, ze aspon viem, ze sa nam to podarilo a budem dufat, ze sa tam to znova podari.. len teraz neviem, kedy mozme zacat znova...
5. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka123 nie este nie, vcera som sa uz zmierila s mrchou a dnes toto. je mi to zvlastne, ze aj ked beriem dufik tak som mala poovulacne teploty taketo nizke. velmi sa mi to nezda.
5. bře 2012 v 09:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 ocikam vo stvrtok. Snad vydrzim, snad aj teplotka vydrzi...

Moje telo sa sprava ako keby som bola tehu. Boli , picha, ma brucho s prestavkami cely den, od porodu taketo bolesti nemavam pred ms, obcas ale nie takto cele dni, tak isto teploty stupli nad moju hranicu, dokonca tvar mam plnu vyrazok ako v puberte :angry: , mam ovela viac vytoku po ovulacii ako zvycajne , este aj moje nie prijemne nalady sa ozvali ako ked som bola tehotna.. to vsetko som brala ako jasny znak a preto som cakala aspon ten naznak, teraz sa mi nechce verit ze som si to vsetko vymyslela, skreslila a nahovorila.. :D
5. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicussa21 ahoj. je mi to velmi luto, dufam, ze to bude coskoro a budete sa tesit znova a tentoraz uz bez takehoto sklamania.
5. bře 2012 v 09:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicussa21 aaale, co sa stalo? Dostala si ms? :frowning2:
Mas krasny pozitivny pristup... :wink:
5. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicussa21 Ahoj, mne sa to stalo tiez - minuly mesiac :frowning2: . Tym, ze to bolo ale uplne na zaciatku tak nam doktor povedal, ze sa mozeme snazit hned...takze teraz akurat cakame na ovulku a dufame, ze sa nam // ciarky opat ukazu a aj vydrzia:slight_smile:
5. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn no urob test :slight_smile: hoci to este moze byt posledny vykrik progesteronu.. ale tak vsetko je mozne, :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora21 si pred ovulkou, ale ovu testik nerob z ranneho mocu, najskor od cca 10 tej hodiny doobedu.
5. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@bulik30 tak uvidime, ci sa ti zdvihnu teploty. :slight_smile:
5. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka no somarina ako vzdy. to uz je jake tvrdenie od lekara. :grinning: LH stupne vyrazne PRED ovulaciou.
ale tiez to nemusi znamenat , ze prebehne, jedine teploty ti to spatne potvrdia.
5. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Aha, ok dakujem. A mozem ho robit aj vecer? Lebo v robote by to asi neslo :slight_smile:
5. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek