• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@bobocka teplota ti oznaci ovulaciu az spatne.. skus pozorovat hlienik, pripadne robit ovu testy. tie urcia ovu este pred prebehnutim..
alebo ked pobadas vyraznejsi pokles, ten byva u vacsiny pred ovulkou 2-3 dni.
6. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ta ja viem..vraj je to jemna stimulka ale podla mna ani nebude iui lebo budem mat urcite vela folikov :grinning:
6. bře 2012 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka krasny tesík :wink: Toto bude uspešny cykllus uvidíš :wink: Držím palčeky :wink:
6. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jania023 :slight_smile: jemna ?? .. a to ti budu robit tam ?? kolko to stoji inac ? zakrok ?
6. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem pekne.co ja mam skusenost,tak mi ovu nastane ked hlien zmizne :sweat_smile: (to mam z ovu testov).este sa nesnazime,tak na leto asi zacneme,preto teraz teplotu meriam,nech si viem nejak potom spatne pozriet,ze kedy co a ako a podla toho sa potom riadit. :wink:
6. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka no mne sa ten moj chaby hlien tiez skazi uz v den poslednej nizkej teploty.. :slight_smile:
ovulacia je vacsinou posledny den nizkych teplot a potom sa teploty zvysia a drzia sa zvysene cca 10-14 dni. klesne a pride MS:. ale niekomu nemusi klesnut pred MS, naopak az niekedy pocas MS alebo po nej... to je individualne.
6. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem krasne za info :slight_smile: si zlata.ja som v tom fakt novacik a som velmi zvedava na koniec mesiaca,ked si spatne pozriem tabulku a uvidime,ze kde sa co kedy dialo :slight_smile:
6. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka ano tu to budu robit,4pokusy plati poistovna a aj lieky ale najprv ich musim kupit za svoje a za mesiac mi preplatia 90% z ceny lieku ale tu je to velmi komplikovane a mm za spg plati teraz 600 a iui bude 300 z jeho poistky a to mi nepreplati nikto lebo tu je system taky ze si davas ty zaruku financnu 30,500,1000,1500,2000,2500 ku chces a podla toho je aj poistne ja mam napr 300najmenej lebo chodim vela ku dokimu a manzel ma 2500 lebo ten nechodi vobec a rozdiel v poistke je aj 120chf co je dost no ale ta zaruka znamena ze to pl,atis ty tu zaruku a az potom plati poistovna iba 90% a 10 stale ty no a tak to ide kazdy rok a kedze manzel este neprecerpal 2500chf tak ich musi zaplatit on co je 600+300 kazde iui takze fasa :cry: takze nakoniec si dam tu stimulku a moj dr v kosiciach mi urobi iui za 50eur nie za 300 ako chcu za manzelov spg
6. bře 2012 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Juj moja,tak tfuj tfuj,nech sa podariiiiiiiiii a udrziiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka A môžem sa opýtať, aký gélik používate?
6. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia Nedava som ho :slight_smile: este nemam ovu vyznacenu ale podla teploty urcite dnes alebo zajtra ovu bude :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/370629
6. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se opět hlásím. I dnešní OVU test negativní. Úplně sucho :frowning2: Čípek tvrdý.....
Může to ovlivnit cysta, kterou jsem měla a možná ještě mám?? Měla 5cm, ale nešpiním, takže jsem myslela, že už je pryč :frowning2: Na kontrolu mám přijít až v dubnu. Vkládám minulé grafy cyklů, a v odkaze je nynější cyklus. Celkově mi ty teploty přijdou dost vysoké na to, že je před OVU :-/
Nynější cyklus : http://www.fertilityfriend.com/home/3b9c00
1) prosinec, leden , 2) leden, únor
6. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 moze byt viacero variant... cystu nemas, len sa ti ovu trosku omeska (to sa moze stat bezne) alebo cystu mas, ale tato zanika a ak telo dobre zareaguje, este v tomto cykle pride ovulka, len o nieco neskor... alebo tretia moznost, ze cysta tak narusi aktualny cyklus, ze ovulka nebude a budes mat dlhsi anovulacny cyklus... treba dat tomu len cas, byt hodne trpezliva a nechat telo vysporiadat sa s tym samo...
no skoda, ze ta doktorka chce vidiet az v dubnu... pri takejto vacsej cyste by nebolo od veci kontrola kazde 3-4tyzdne... aby ju mala aj samotna doktorka pod kontrolou...
6. bře 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mozem sa spytat..robila som si ovu test, negativny, dnes som bola na USG malej panvy a lekar povedal ze mamdominantny folikul, dnes alebo zajtra mozem otehotniet...a teraz komu verit?? :unamused: testu, alebo gynekologovi? som ztrosku zmätena a neviem ci mam poprehanat toho svojho muza alebo nie :angry:
6. bře 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Já právě přemýšlím, zda se nemám sebrat a jet tam teď. Dneska totiž bere bez obědnání. Aspoň by se mrknul UTZ, zda se chystá nějakej folikul, nebo ne....Ale zase když mi nic není, nic nebolí- bych si připadala jako hypochondr.
Taky jde ale o to, že mám od 20DC brát duphaston a ten vlastně OVU zabrzdí.........takže jestli ho vůbec brát?? Nějak nevím, co dělat. Moc mě to mrzí
6. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 no ja by som nechala teraz telo uplne odpocivat... ak nechces behat "pre nic za nic", tak sa tvar, akoby si mala este cystu a neber ani duphik... nechaj telo vysporiadat sa s cystou...
iba si davaj pozor, ci nemas bolesti, spinenie, v tom pripade radsej na kontrolu... alebo skus v priebehu tohto mesiaca este za doktorkou ist, aby ta odsledovala... trebars po vymeskani MS...
6. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 vypada to super... :slight_smile:
@lauritka
Babyyy nikdy som nemala ovulacne spinenie, ale teraz som mala normalne na papiery take vlasky krvi... myslite, ze to moze byt ono? pardon za taky naturalisticky vyklad...
A teda je to cele take divne elbo ma ani brucho enboli na ovu co ma normalne bolieva :(..
6. bře 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 a dnes si uz robila testik ?? a nehovoril velkost folikulu ???
6. bře 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia merias ?? urcite vies , ze si pred ovu ?
6. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 urobila som pre teba pokus s tehu testom.. ale teda nic moc, mozno uplne slabulinky ducharik.. tak neviem. podla mna opacne to nefunguje. :slight_smile:
6. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tak to sú iné pálky za lieky :fearful: :fearful: :fearful:

@lauritka veľa šťastia :wink:
6. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aj ja som si ho kúpila, ale ešte je nedotknutý :grinning: . Nemám s lubrikačnými gélmi skúsenosť, tak neviem aké množstvo treba použiť, či si to mám napatlať ja alebo frajer - no tupaňa som z toho, ako gadžo v meste :grinning: :grinning:. Môžeš mi poskytnúť nejaké inštrukcie? vďaka
6. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejta dostat aj s aplikatormi, neviem aky mas.. ale staci trosku na prsty potriet dole pred stykom a aj on si to moze dat na nastrojik :slight_smile: ale neprehnat mnozstvo, lebo potom cvachces :sweat_smile: .. tak primerane, to zistite sami, co vam vyhovuje. je to bez zapachu, ale rychlo vysycha na vzduchu. takze patlat podla potreby :wink:
6. bře 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka a inak dnes priatel volal o výsledky, lebo bol na spg, tak má výborné vysledky, všetko ok, len trošku morfologia je iná, ale vraj to nevadí, ma si kupiť a užívať Tribulus. Tak myslíš, že to naozaj musí užívať? Vyznáš sa aj v tomto? :grinning:
6. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAURITKA a všichni ostatní :D prosím vás :slight_smile: Mrkněte prosím na tento graf. Kdy podle vás byla OVU?? Já myslím, že 25.1???
6. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem, vytestujeme :grinning: . (tiež na teba myslím a držím palce :wink: )
6. bře 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
TAK NIC :frowning2: Vložila jsem špatný :slight_smile: Tož nyní :D
6. bře 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no moj to bral, ale ci zabra, neviem, nebol odvtedy na kontrole..
my sme tiez mali horsiu morfologiu, este treba skusit nejake antioxidanty a kyselinu listovu.
6. bře 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek