• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka este sa mi zda ze najtmavsi bol predvcerom aj to bolo tak polovicna intenzita z tej kontrolnej ciarky...ale asi v hom bude poriadny háčik :angry:
6. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 a ted ste pouzivali aj minuly mesiac? :slight_smile:... no tak apradne treba poraidnu romantiku vecer spravit :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia hej, hej. Mali sme ho aj minuly mesiac prvykrat a pomohol dopravit spermosky len vajko sa neudrzalo a teraz ho pouzivam znova takze dufam, ze bude vysledok. Ja som mala vzdy pocit, ze po sexiku zo mna vsetko vytieklo a po pouzivani toho gelu nic nikde netecie a ja mam lepsi pocit - mozno to nepomaha vobec ale ja verim, ze mne to pomaha :grinning:
6. bře 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi no zda sa mi to nizke, ale uvidis, ci bude zajtra vysia. cakala som po tom vyskoku, ze budes okolo 36,6 :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 a ake ovu testy pouzivas?? nie je tam velka citlivost ?? a pred predvcerom bol silnejsi, ci slabsi ?
6. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no já taky čekala trochu víc, ale až dneska mě strašně bolí břicho na pravé straně
6. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 no co narobim :frowning2: :confounded: taky je zivot... otrasiem sa a pojdem dalej...na to sa predsa neumiera.. :wink:
tak aspon ty to aj za mna potiahni k //ciarkam :slight_smile: :wink:
6. bře 2012 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi ahoj. videla som tvoj graf. poviem ti len este nezufaj... este to moze stupnut. pozri na moj: http://www.fertilityfriend.com/home/3aad5a - cisty chaosak :angry:
6. bře 2012 v 19:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2012 v 19:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cristi bolo by fajn, keby to bol aj náš pripad, vsak? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2012 v 19:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn ahoj,len neviem,ci mozu byt dva take rapidne poklesy za jeden cyklus v lutealnej faze....a neskoncit zasa na cervenej... :unamused: :confounded: zatial sa nic necervenie u mna...uvidim aka teplota bude zajtra...dakujem :wink:
6. bře 2012 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi dufam, ze vyskocís hore. drzim ti palce :wink:
6. bře 2012 v 19:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn :slight_smile: dakujem ,si mila :wink: este vo mne drieme kusok nadeje :wink:
ty mas velmi zaujimave teploty...moze byt,ze nemas dostatok hcg hormonu,aby to zachytil test..testni za dva dni
6. bře 2012 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no pokial sa budem drzat dovtedy este hore tak testnem, len neviem ci vydrzim este tu bolest v podbrusku do vtedy, ci nepojdem k dr. skor
6. bře 2012 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka trocha som si doma zacvicila a idem na wcko a msssssssssssssssssssssss!!
ja odpadnem babule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka pouzivam tie z ebay a tie su 10tkove a teraz som si urobila zase slaba ciarka...takze tusim sa sekol pan doktor a ovu bude az tak koncom tyzdna... :wink:
6. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 mrcha ci kto???? :confused:
6. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 blahozelááááááááááááám! si tu asi jediná, ktorá sa tesí z mrchy, ale v tvojom pripade je to ako zazrak, vsak?
6. bře 2012 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejvn ja som uplne v uzase, po roku mi nabehla ms vo feb. a teraz druha a nechapem stale tomu neveriiiiiiiiiiiiiim
6. bře 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 beries nejake lieky?
6. bře 2012 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja som teraz zacala so sarapisom a ovulka mi prisla na 14DC - to je zasa pre mna zázrak. mala som totiz 60-70DC
6. bře 2012 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neni to moc skoro na 24 den,ci to este potrva kym sa mi to upravi
6. bře 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn Tiez som zacala s materskou kasickou tento mesiac a pozitivny ovu test na mna vykukol 13DC, minuly cyklus bol az 18DC a skoro uplne sa stratilo aj moje divne krvacanie cez cyklus :dizzy_face: :dizzy_face: neviem ci je to tym, ale nieco na tom zrejme bude :wink:
@ejvn no ja si davam do ovu alchemilku a cajik gynastan, 2x denne vit e, po ovu len caj gynastan a vit e, a kazdy vecer si dam agnucaston prirodne a obklad od bylinkarky, obklad pocas ms nerobim
@jaruska118 noo.. tak som zvedava, kto bude mat pravdu :wink:
@kacena85 ale preco, ved kazdy cyklus je tak trosku original, hlavne ze fungujes ;)
6. bře 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Vidis a mam aj ten agnucaston ale este som neskusala :confused: :confused: mozno dalsi cyklus
6. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja len tak vies,ci to neni skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dufam ze pravda príde v podobe II na teste :grinning:
6. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek