• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@vejula takze HP mam v uplnom poriadku, len progesteron nizky, dokonca aj prolaktin mam ukazkovy.pichol mi vyvolavacku, tak cakaaaam.ked pride ms tak hned po nej mam dojst , nech ma prezrie a potom budeme daavt do pohybu moje zaspatee vajecniky.
7. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 a aku funkciu ma v tele progesteron? Ked je nizka hladina nadochadza k ovulacii? Som myslela že progesteron ma spojenie len so žltym telieskom.. Ale to len čo sa mi mari ešte zo zakladky
7. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip dakujem,uz by som sa veru potesila,len sa bojim,ze to zas ako klasika zacne 14-15 DPO klesat
7. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula asi tak nejak by to malo byt jak pises, tak dufam, ze sa mi to coskoro napravi.
7. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no vcera neviem moja............netestila som.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn VYCHYTAVKY
stimulacia ovulky
nahrada clostilu - sojove isoflanovoidy
3–7 dc, 4–8 dc, 5–9 dc
100 mg = 1 tbl clostilu
uprava cyklu
sarapis Prvych 10 dni- 3 tobolky denne
Druhych 10 dni –2 tobolky denne
Potom po 1 tobolke denne
Femi kvapky
Femigard
Gynex

Plodny hlienik
caj z maliniku pije sa od ms po ovulku
pije sa aj pred porodom
grepovy dzus 100% ny z ruzoveho grepu
minimalne 5 dni pred ovu
3–5 dcl denne
vystelka maternice
caj z alchemilky-kontryhel od ms po ovu
2× denne po 2dcl
horuci, nesladeny
po ovulke- na uhniezdenie
ananas ananas nakrajat na 5 kruzkov
1–5 dpo zjest jeden
dolezity je stred
bromelain 1– 5 dpo
do 1000 mg denne
7. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn vraJ GREPOVY DžUS.... aj ked neviem, mno..... Z vlastnej skusenosti aj zo skusenosti žien z okolia možem povedať že toho hlienu ani nieje treba vela :confused: Kočky ktore nikdy nejako nebadali plodny hlien a otehotneli rychlo a kočky s množstvom hlienu nemohli otehotnieť mesiace....
7. bře 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 ja som si ho objednala z jednej inter.stranky,ale je pomerne predrazeny kvoli postovnemu...inak aj v lekarni ho kupis..to vacsie balenie sa oplati viac stoji cca 24eur.t.j60tbl.. mensie balenie 30tbl stoji 14eur.
7. bře 2012 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg mas pravdu s tym teplomerom,vcera som obehala vsetkych 6 lekarni u nas v meste a nemali..a tiez sa neda objednat,lebo je nedostupny :unamused: tak ho v najblizsich dnoch cakam :slight_smile:
7. bře 2012 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi No ja nechapem preco ho nikde nemaju :confounded: Ale tak hlavne ze sa da objednat :wink: Mne ho objednaval mm tesne pred vianocami a dosiel asi za dva dni, dostala som ho pod stromcek a aj dreveneho lietajuceho bociana, tak cakam co to spravi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreasp Prosim ta o tom bomelaine na uhniezdenie som tu uz viackrat citala len by ma zaujimalo ako konkretne tomu pomaha, nevies??
7. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a dokonca v jednej lekarni ani nevedeli,ze take nieco existuje :astonished: ,hadam ti prinesie bocianik stastie :wink: tfuj,tfuj,tfuj,
7. bře 2012 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andreasp dakujem. otazka na ten grepovy dzus- musi byt z ruzovych grepov?
7. bře 2012 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespominam si presne, ale spominal tu niekto aj lanovy olej na ovu hlien? alebo som to citala niekde inde :unamused:
7. bře 2012 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi No hej aj to sa stalo, kukali na mna jak puky :grinning: :grinning: :grinning:
No uvidime ze ci nam bocianik aj nieco prinesie :sweat_smile: :sweat_smile: Dakujem :wink: :wink:
7. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj prosim poterbujem radu..mam gelove nechty a dnes som sa dozvedela od kamaratky ze kedze idem na laproskopiu a to znamena pod narkozu nemozem mat gelove nechty je topravda? dakujem
7. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope no moze sa drzat aj par tyzdnov. :unamused: a mas pravdu, ovu test bude potom pozitivny. tento cyklus pockaj, nechaj telo oddychnut.
7. bře 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiss35 to vazne ?? netusim preco by si nemohla mat ? :confused:
7. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 samozrejme, agolutin je konska davak progesteronu. :slight_smile:
7. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi noo, tak budeme mudrejsie az zajtra, ked pojdes na usg. :slight_smile:
7. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no vraj to zakazuju koli tomu aby mohli pozorovat ci nahdou nemodreju prsty pod nechtami a aeste aj s toho dovodu ze mas na jednom prste navleceny ten pristroj co meria..
tak teraz neviem ci si ich dat dole alebo nie :(
7. bře 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula to ma potesilo co pises, lebo ja nemam skoro ziadny a nepomahal ani grepovy dzus, ani kvapky proti kaslu, ani vitamin a.. ani nic . :grinning:
7. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg to neviem, lebo ja sama som ho neužívala, skús pohľadať v témach.
7. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiss35 hmmm. tak to veru neporadim, najlepsie ak sa opytas anesteiologa, ked pojdes na predoperacne vysetrenia.
7. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi mas pravdu dakujem za radu :slight_smile:
7. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn Všetko,na čom som natrafila, tak sa hovorilo iba o ružových grepoch.
7. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreasp hm no hladal som, ale nic konkretne som nenasla, tak som zvedava :sweat_smile:
7. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg aj v DMku drzia teplomery na meranie BT
7. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreasp dakujem krasne
7. bře 2012 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek