• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@majkushka ďakujem :wink:
9. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka noooooooooo je to tam,je ju lepsie vidiet
9. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka123 ja dufam.. mala som pocit, ze brusko bolelo uplne najviac asi hodinku pres keksikom :slight_smile:
9. bře 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 dakujem krasne a aj tebe prajem aby si bola coskoro tehu a vsetkym babulkam tu !!!
9. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte kočky :slight_smile: Pozerám, že kopec tehuliek sa tu dnes zjavilo :grinning: všetkým gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@esmemia krasne, skvele, blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka blahozelam, skvela sprava :dizzy_face: :dizzy_face: , vela stastia a zdravia prajem
9. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3a43f3
@cristi @lauritka ahojte zienky, tak opat som pripojena :grinning: . Pridala som graf, stale si meriam teplotu, tak na uistenie :wink: , a chcem sa spytat, ci je normalne, ze ta teplota tak skace. Neklesa sice pod krivku, ale skace. U Dr. som bola hned v utorok, ale nevysetrila ma, ze je to velmi skoro, ze aby som prisla koncom marca. Dufam, verim, ze babenku sa u mna bude pacit celych 9 mesiacov, lebo pri mojom sibalovi sa o pokoji a pohode pocas tehu neda ani snivat :grinning: , unavena som dost, zaspavam do tej 20.30, som ako stolverka :grinning:, ten duphaston beriem 3 krat denne od utorka
9. bře 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@uzovicka uz nemeraj :slight_smile: nic nove sa tam neukaze. si hore a ze to trosku skace to je normalne. :wink:
9. bře 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj kocky,
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75, no stale mi nechce sam oznacit ovulku cervenym. Ale tak ja verim, ze bola. ;) Uvidime ako to pojde a ci sa dostanem k testovaniu tento cyklus, ci mrcha skor prekvapi... :slight_smile: ;)
Inak gratulka vsetkym novopecenym tehulkam :slight_smile: Snad sa coskoro pridame aj ostatne.
9. bře 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzovicka ahoj,teploty sa drzia hore,a to skakanie teplot si vobec nevsimaj... je to uplne v poriadku :wink: a nemeraj uz,zbytocne ta to znepokojuje.... :unamused:
drzim palceky,aby sa fazulke v tvojom brusku darilo :slight_smile:
9. bře 2012 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmemia elm,i gratulujem vedela som ze s uz tehulka...drzimpalce nech silnie a krvicka nech je pozitivna :slight_smile:
9. bře 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky lauri, čo máš nové?
9. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 drzim plce moja aby neklesla ... :wink:
9. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda cau, zijes ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja v podstate nic, stale nie sme v "tom" teraz mi nejak hapruje ovu. :fearful:
a este sa hlasi mykoza.. no radost. :rolling_eyes:

a vy ako ??
9. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ani my nie sme v tom :unamused: :grinning: Ale môj cyklus ma vyšokoval tento mesiac, keď som ovu mala 15DC :grinning: . 23DC som bola na endokrinologii na krv a prolaktín cez 38, ja sa do toho teda nejako nevyznám, ale lekárka hovorila, že je to teda dosť. Ani s clostilom a duphikom som nemala taký cyklus :grinning:
Ale čo z toho, keď dnes test negatívny :angry: robila som si pepino, citlivosť 25 a nič, čumela som na test tak dlho, až som si tam vypozerala ducha :grinning: , ale myslím, že teraz by som už mala mať čiarku, tak neviem.
A lekárka mi povedala, že mám mierne zvýšený prolaktín, predpísala mi Parlodel, ale mám z toho zmiešané pocity :confounded:
grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
9. bře 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no teploty mas krasne.. inac pepino je uz aj 10ka :slight_smile: ja som mala tiez zvyseny prolaktin a brala som parloder.. ale neviem tie hodnoty ake maju byt , uz nepamatam.
teraz mas teda ukazkovy cyklus :slight_smile: mozno sa ti uz telo dalo samo dokopy?? inac z e vraj prolaktin moze blokovat aj ovulku, ale ty si mala peknu... :wink:
9. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda ahoj :wink: stará parťáčka :wink: teda, sorry za oslovenie,ale viem, že sme z tých "skalných" tu v grafoch :wink: grafík krásny, fakt, chcelo by to ešte počkať alebo teda citlivejší test :wink: som za druhú možnosť :grinning:
ozaj, viem, že poznáš jane1, Natálka je na svete a už má mesiac :dizzy_face:
9. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda inac vies o tom, ze mimusiacik zomrela?? bola som uplne v soku vtedy.. :confused: ked som sa to dozvedela..
9. bře 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dnes som bola kupovať testy, ale nezohnala som mamatest :frowning2: mali len Gravitest s citl. 12,5, tak uvidím a ešte mám doma nejaký digitálny test, ale ten si šetrím :grinning: Neviem, či sa mi cyklus spamätáva, ale som 2. cyklus bez clostilu, minulý cyklus som mala jasné že dlhý :angry:
@loyanca ahojky :slight_smile: možno by bolo fakt dobré ešte počkať, mrcha zatiaľ nikde, tak uvidíme :unamused:
Jasné, že Jane poznám, Natálka je krásna, mrkla som fotečky na FB :grinning:
9. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to odkiaľ si vyhrabala tú fotku? :grinning:
Viem, že mimusiacik zomrela, čítala som to niekde tu na konikovi, ale neviem, čo sa jej stalo. Aj ja som bola v šoku :frowning2:
9. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda preco neprides po testy ku mne ;) ja predavam dvojciarkove :grinning:

no ja mam este vsetky fotky zo stretka , aj fotky malej - mimusiacikovej dcrerky.. ako mala princeznicka vyzera.
sice terajsie nemam, ale urcite je krasna po mame..
tak mi je jej luto , ked si pomyslim, ze stratila milujucu maminku. :frowning2:
9. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nech odpociva v pokoji, bola to dobra dusa. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no keď núkaš dvojčiarkové, na ďalší cyklus si u teba rezervujem zopár kúskov :grinning:
krásnu fotku si tu dala, veru, bola to dobrá doša, veľmi veľa kočkám tu pomáhala . Je smutné, že takíto ľudia odchádzajú :unamused: :frowning2:
9. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda aj ovulacne mam ak by si chcela. mozme dat kafco.
9. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda ber tie od lauritky :wink: aj ja ich už mám nachystané :grinning: ovulačné fungujú, tak verím, že aj tehu :wink:
9. bře 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@govinda podľa všetkého kvalita za rozumnú cenu :grinning:
9. bře 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca uz lutujem, ze som si nerobila ciarky, kolko tehuliek bolo... :sweat_smile:
9. bře 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek