• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka tak skús značiť aspoň tento rok, vyzerá byť veeeľmi plodný :grinning:
9. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: heeej vidiiim. heheh.
9. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca @lauritka navnadili ste ma :grinning: lauri, budem ťa otravovať tak o mesiac :grinning:
ovu testy mi veľmi netreba, lebo ja ovu netestujem, pri mojich cykloch by som skrachovala :grinning: ale pár by som ich vzala :grinning:
9. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak skusala som testik je bielunky a len taku dusik sa tam crta :grinning: to len ci funguju ale pacia sa mi ovela viac ako tie predtym...dakujem
9. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 ovu, ci tehu ? :slight_smile:
9. bře 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cawte kočky :slight_smile: Lauri, Govi, Lojka - ako ste sa mi tu pekne zisli. pekne vas tu mam pokope. Lauri, ty kokso, to stretko, v ktorom roku to bolo? waw! kočky, zelala by som si aby sa vam uz tiez postastilo :dizzy_face:
9. bře 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane1 gratulujem k malinkej.. :dizzy_face: v roku 2007 ... :sunglasses:
9. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka keby bol taky dusim na tehu tak saliem od radosti a posielam ti darcekovy kos a zvysne testy naspat zadarmo :grinning: bohuzial len ovu..som sice len 8 dc ale nedalo mi ich len tak supnut do suflika :sweat_smile: tehu budem skusat na narodky 30.3 tak drz palce
9. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda , ahoj, kde si ty bola? kupovať na trhu ovulku na 15.dc? supiš ! :wink:

inač kočky, stretko v Orange predajni? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

nechcete náhodou založiť tému len pre "dlhosnažilky"? mňa už tie čiarkové testy vytáčajú... (sorry kočky s // na teste :wink: ). Deprimuje ma, že niekto sa ide "scvoknúť" lebo sa snaží 5 mesiacov... nejaká téma pre skalné snažilky tesne pred scvoknutím nebude? (do takej práve asi patrím.... :rolling_eyes: )
9. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@sarafortuna ja sa do tej skupiny pridam :slight_smile: i ked to je este len 1.5 roka co sa snazime, ale uz to na mna pomaly ide :slight_smile:
9. bře 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no baby, som si na papieri nasla spinenie...tak uz je to tu, ani som nestihla minut testik :/ :( Nechapem, som sa dnes potesila a zacala namotavat, ze co ak.... http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75 ale asi bude chyba v kratkej LF. Este to nie je ani spinenie, ale nasla som na papieri kusicek, cize sa rozbieha :(
9. bře 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna tam sme isli pozriet jane1, lebo nemohla prist na stretko, pracovala :wink:
stretko bolo v cukrarni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , ale že ste aj FOTO stihli :wink:
9. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinkahc , no tam by sme zobralil iba nad 3 roky snaženia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
srandujéééééééééééééém
9. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. bře 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , ja už sa tu cítim veru jak SKRIŇA okolo ktorej sa míňajú stovky snažiliek, fazuliek, bábätiek... a ja furt len stojím v rohu a kukám na nich, ako silnejú paličky, rastú fazuľky, pribúdajú pipiky na utz, ako rastú brušká a potom ako rastú bábätká.........

ja už nechcem byť SKRIŇA :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :pensive: :pensive: :pensive:

idem v pondelok do KE na endokrinológiu a už by som sa rada niekde pohla z tohto miesta :sweat_smile:
musím veriť... :wink:
9. bře 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
inač, košičanky... nechodíte niektorá k dr. Mníchovej - endokrin. na Krivej :confused: :confused: :confused: :confused:

dúfam, že to nie je nejaká fušerka... ale chodí k nej mama a je spokojná, tak dúfam...
9. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna co ti mam povedat, ja tu tvrdnem od roku 2007, aj govinda :grinning: :grinning: :grinning: my sme uz vecne snazilky asi. :sunglasses:
9. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna nic mi to meno nehovori :confused:
9. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , my sme boli s Govi v téme PCO - tam už naša partia má deti, čakajú už aj druhé a jedna čaká teraz dvojičky :pensive: .

Nič, tak asi taká vychýrená nebude... :unamused:
Predstav si, že tu v PO sú vraj 2 endoši - čakačka 3-6 mesiacov... keby som vedela, tak študujem medinu a mala by som tu BIZNIS jak hovado... :rolling_eyes: . Nechápem, kde sú tí mladí lekári? v rakúsku? Čechy? a my tu môžme pomaly kapať...
9. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri, na fotke ta krasna zena s dietatkom, to je mimusiacik? Nevies, co sa jej stalo?
9. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna hlásim saaaa :grinning: :grinning:
9. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no vsetci odchadzaju.. :unamused: to co som uz davno hovorila o katastrofalnej situacii v zdravotnictve a zatvaraju predtym oci , este ked sa lekari postavili proti tomu, tak boli odsudeni spolocnostou a zvrtli to len na platy... no :unamused:
ved si kazdy uvedomi, ale uz moze byt neskoro :unamused:
9. bře 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzovicka stale som sa nedozvedela od nikoho. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka preco zomrela ta baba?
Inak, dnes som stretla jednu bývalú učiteľku z MŠ... vraj má 8tt bábätko, zistila v 4 mesiaci, že je tehu... že mne sa niečo také nestane :confounded: :grinning: tak to už 6 tohtoročné bábo, ktorých mamky osobne poznám...
@lauritka Ahoj, nevadi, ked testujem o 7:30hod. a zajtra to bude 5.30hod.? Je to zbytocne tak testovat, alebo mozem?
9. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka inac, uz teraz mi je aj smutno, ze odchadzam z tejto temy, ale vdacim jej za vela :wink: , a babenky, zelam vam nadherne vianocne pokladiky pod stromcek, vsetkym, a nadalej vas sledujem, to je jasne @cristi
9. bře 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@manamani1 fakt neviem.. :frowning2:
9. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca v 4tom mesiaci ?? :confused: :grinning: stastna to zena.. :sweat_smile:
9. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek