• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@manamani1 mozes, teplota bude potom pravdepodobne nizsia. ale zazanc si to
9. bře 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vie mi niekto poradit, ci sa da merat BT, ked pracujem na smeny? jeden tyzden vstavam 4.00 d ruhy cca 9.00 ...
@sarafortuna ja odporúčam dr.SEMANOVU na endokrinologii,na strojárenskej
podchytia ma pred tehu a aj vdaka jej liečbe a starostlivosti máme dvojky :slight_smile:))
@uzovicka moja dakujem a ja Ti gratulujem a tiez sa chystam ku doktorke az koncom marca
@lauritka ajoj kedy ideš na IUI???
9. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva no neviem. teraz riesime obyvacku :grinning:
9. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
u nas dnes pozit ovu testik juchuuuu ale uvidite ze ostanem tehu lebo som si kupila lieky za 500eur a urcite mi budu nanic ked uz budem tehu kedze musim cakat do dalsej ms.Je mi divne ze nemam hormony a ovu bolesti neskutocne obe vajecniky,co myslite je viac folikov ci co? :confused:
9. bře 2012 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@poleva , no ja už idem v pondelok k tej Mníchovej... :unamused: Hlavne nech mi preverí štítku a spýtam sa na diabetológiu či ma ona pošle alebo pôjdem sama... Preveriť inzulínovú rezistenciu, nech som kľudná :confused: .
9. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 , a čo za 500€ si kúpila?
9. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna gonal 900iui vraj je to uuuuplne jemna stimulka tak ptom mu tie petorcata ukazem :grinning: ze jemna ved to sa dava na ivf a ja idem v dalsom cykle na iui
9. bře 2012 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 dakujem krasne
Vsetkym Vam dakujem,budem Vas priebezne sledovat a drzat vam vsetkym palceky,nech sa cim skor zagulatite
@lauritka a vsetky dlhodobo snaziace tehulky,Vam prajem dvojnasobne uspesne snazenie :D
9. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna aha,už si rozhodnutá,v pohode
9. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no nejako ma tá ovu prekvapila a skoro som ju nestihla :grinning:
Moja sestra chodí k nejakej enodkrinologičke na krivú, ale neviem meno. Zistím :wink:
@lauritka veru, my sme tu už stálice :grinning: . No nevzdávam sa :grinning:
@jane1 rada ťa tu vidím :slight_smile: Dúfam, že ťa stretnem aj niekde na ulici s maličkou, veď bývaš neďaleko :grinning:
9. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hej, už má jedného syna, mala problémy s ms, asi ju viac nemala ako mala, preto jej to "ušlo" :slight_smile: celý čas brala nejaké lieky na tlak, keďže o tehu nevedela, ale maličká je krásnunká, obzrela som ju v kočiari :wink:
9. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@poleva aj ja chodím k semanovej, dnes som u nej bola na kontrolu. Tiež sa tam treba objednávať skoro pol roka dopredu, ale systém má dobrý :wink:
9. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kolko z vas mava bolavu ovu?mna tento mesiac ale hodne boli raz jeden a raz druhy vajecnik,nemalo by ma boliet iba ten vajecnik ktory ovuluje ci nie?kedze bolia obe co to znamena?dnes ma boli lavy a vcera pravy ale hrozneeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2012 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tvoria sa ti foliky, stimulujes, to je normalne..
mna skor pri ovu boli cele podbrusko.. toto popichavanie je pri stimulke.
9. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja praveze nestimulujem uz 2 mesiace nicim gonal ma caka v chladnicke do dalsej ms a zacinam stimulovat ale take som mala pri clomide bolesti ale nikdy nie prirodzene ale vtedy som mala aj viac folikov na oboch stranach
9. bře 2012 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmemia dakujeme moja a tebe vela zdravicka
9. bře 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ahaaaa :grinning: no neviem, mna to popichvala len pri liekoch a stimulke, a ako vravim pri ovuto je skor taky celkovy pcoit v podbrusku .
9. bře 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha tak mna tiez len po stimulke ale teraz nestimulujem a bolo to hrozne uz sa vajka asi oslobodili lebo uz ma neboli nic tak asi je uz ovu
9. bře 2012 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 nomoze byt, ze si tesne pred ovu, nerobis ovu testiky ?
9. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 dakujem krasne
9. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka robim vcera bol skoro pozit a dnes bola silnejsia ako testovacia,ja to nemam casto takto ze je silnejsia a ked pretekal ten moc tak ta ciarka tam bola hned ako pretekal a este tam nebola ani ta testovacia a uz to bolo ze silneee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2012 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no tak to mas silnu ovulku ;) treba sa posnazit dnes ;)
9. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 no ja cítim len také popichávanie pri ovu a potom pri sexe to bolí poriadne. Ale aspoň viem, že či a kedy ju mám :grinning:
9. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda
@lauritka tak budem musiet zn asilnit manzela,no on bude ln raaad ale najprv musim uspat malu inak sestricka nebude.Uz mame aj pre nu meno ze Anetka :grinning: mala vybrala a take nieco ze chlapcek nepripada do uvahy ak sa nechce volat Anetka-no uz ju len urobit :grinning:
9. bře 2012 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@govinda no, tak presne takú bolesť som mala aj ja tento mesiac, hlavne pri snažilkovaní :unamused: a aj kríže ma statočne boleli v čase ovu, teraz začínam cítiť taký tlak, to mávam často po ovu, akoby som mala závažie v maternici :confused:
9. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca no ja nie vždy mávam také ovu bolesti, ale niekedy áno a tento cyklus to tak bolo. Kríže ma neboleli, ale zato prsia ma od ovulky strašne bolia. Teraz som 15DPO, kadejaké bolesti v podbrušku mám, včera úplne mrchovské, čakala som mrchu už včera a nič. Dnes také divné tlaky a popichávanie, ale stále nič. Ale ja mávam takú dlhšiu LF, 16 dní v pohode :grinning: , takže zajtra uvidíme :grinning:
9. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda a vieš čo? ja si myslím, že ms nepríde :wink: ty prelomíš ľady, ja skočím za tebou a o pár dní stiahneme aj lauritku:slight_smile:
9. bře 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek