• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kikusik88 no ja som isla koli tomu bo som chcela byt uz tehu a ked som mala nepravidelny menzes tak nech mi ho napravi :grinning: aj napravil a teraz sa len snazit :grinning:
10. bře 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja ja by som odporucala memerat, ist na dovolenku, vypnut, poriadne sa opit a uzit si :wink: niekedy to pomaha :wink:
10. bře 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 mne dokonca az okolo jedenastej.
co pamatam posledne, foliky uz mali cez 20mm vo stvrtok , pregnyl som mala pichat az v sobotu !!!
bolesti .. v nedelu uz odoznievalo pomaly a v pondelok sa mi zvysila teplota a IUI robil az vtedy !!!
10. bře 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ... Lauri vam uz len Criss Angel pomoze :grinning: a mne ani ten nie :grinning:
10. bře 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 no neviem, pred rokom 2007 sme sa nesnazili intenzivne vobec, brali sme to na volno.. aj tak to neslo.. :unamused:
dovolenku si nemozme dovolit, obyvacka je teraz v kurze, dalsi tyzden malujeme. :grinning:
a vinko si davam niekedy.. xoxoxo
10. bře 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica aha ja mam este 4pokusy,lebo platim Dnp a mam ho len do jula :grinning: potom ak otehu super ak nie nevadi posnazime sa dalej..ale 5 pokusov a nic to pojdem a poviem ze sa nedari nech ma kukne
10. bře 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 som pocula dobru vetu : " chcete otehotniet? prestante sa snazit :grinning: "
10. bře 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka ... Lauri mne dokonca pregnyl pichol az v den iui...tomu som nepochopila uz vobec...skoda,ze niekedy nedaju aj na nase pocity,idu si podla svojich tabuliek :frowning2:
10. bře 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 v den IUI ?? :fearful: :fearful: :fearful: to co je za postup...

no ako meranie BT oni vobec nepovazuju za adekvatny argument...
10. bře 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88
@lauritka
@mili78 babulky uvidime ako bude :slight_smile: neda sa len tak na to vylaslat ked tak moc chceme,ale da sa dam psychicky do uplnej pohodu a brat to co pride. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Velmi nam drzim palce kocky . . . uprimne :hearts:
10. bře 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nemusi to byt neviem aka dovolenka, staci aj pbycajna grilovacka niekde na chate :grinning: my sme mali stastie pri malej uplne obrovske, ked som si myslela, ze fakt to nejde tak to prislo...ale v tom obdobi som pisala diplomovku a nemyslela som na to... ale tak je ine ked ma problem zena a ked chlap :unamused: ja tiez neviem podla coho to je...zlatko ono sa tazko hladaju aj slova lebo reci takeho typu ,, ze neboj sa urcite sa vam podari,, su o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja kamaatka nevedela otehotniet 8 rokov a pritom obaja boli v poriadku a tak si adoptovali chlapceka a ona o necely rok na to otehotnela...ale ona sama tiez povedala ze uvolnila sa jej psychika, uz mala koho lubit a uz na to vobec nemyslela...a porodila ako 36 rocna...
10. bře 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ... no ja som tiez pozerala ako mucha Puk...ano, po vykonani iui mi pichli pregnyl...hlavne,ze pri ivf som ho pichala vecer pred odberom
10. bře 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica ...ved ano, co ine nam ostava? len dufat a drzat si palce :slight_smile:
10. bře 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mili78
@lauritka niektory lekari to je cisty otras...ani moj neni fanusik meania BT ale zas vypocul si ma a zostal skor taky neutral....
10. bře 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 .... no a este ked im spomenies internet a modreho konika tak idu z koze vyskocit :grinning:
10. bře 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica podobne neda sa na to kaslat .... ale neboj vsetko pride ked bude spravny cas...
10. bře 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 ano , no je to tazke, najradsej by som chcela vypnut mozog a nemysliet na to uplne.. :rolling_eyes: ale tak je to tazke. :unamused: este ked aj fyzicky citim ovu, ze mam bolesti, tak uz viem.. aha....
10. bře 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83
@mili78
@lauritka tak to čo máte za lekárov baby? moja doktorka ma za meranie BT a sledovanie hlienu pochválila :slight_smile: že nič lepšie na zistenie ovu (doma) nie je :slight_smile: aj grafy som jej doniesla vytlačené a založila si ich do mojej karty :slight_smile: ale to môže byť možno tým, že je žena :wink:
10. bře 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mili78 oni poznaju uz modreho konika ? :grinning:
10. bře 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili78 take veci mu nerozpravam radsej :grinning: ale minule som mu vysvetlovala, ze po pozitivnom ovulacnom teste pride ovulka do 48 hodin... nejako tomu nechapal ale nehadal sa :grinning:
10. bře 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu lekar v CAR.. moj gyndos to uznava, len ma trosku mylne informacie, ze ovulka je len vtedy, ked teplota vystupi nad 37.. ked som mu povedala, ze niektore sa nedostanu ani na 36,9 v tehu, tak kukal ako puk :grinning:
oni sa ucia take vseobecne info na kurzoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: grafy nestuduju...
10. bře 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ... no jasnééé...to si nevedela? :slight_smile: skus spomenut svojmu :slight_smile:
10. bře 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ach tak...treba im dať link na FF :slight_smile: nech si popozerajú :slight_smile: ja som mala 37 za tých 5 cyklov len 2x :slight_smile:
10. bře 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ja mam dobreho dr. kebyze nemam jeho tak nemam asi ani malu...velmi mi pomohol a vdaka nemu som aspon donosila do 31tt, keby som sla niekomu u nas v tt tak by to skoncilo inak...ja som mala tazke tehotenstvo velmi... :wink: akurat ze on je neutral a to je cele ale ja si na nom cenim, ze vzdy pokazde vsetko krasne vysvetli aj nakesli ked je treba...ja som s nim spokojna :wink:
10. bře 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
"konikarky" musia mat radi :grinning:
10. bře 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 tak to máš potom fajn :wink: aj ja som takto spokojná so svojou, dúfam, že sa mi tiež podarí otehotnieť raz niekedy..... :wink:
10. bře 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to mozes citit to je ok ale asi by ti ozaj prospelo nemerat na cas a niekam vypadnut v lete :wink: ale ty to tak spravis ked to budes tak citit :unamused:
10. bře 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jasne ze podari uvidis :wink:
@lauritka moja a neuvazovali ste adopciu???
10. bře 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 no bolo aj tak, ze som nemerala, ked sme podnikali pred dvoma rokmi v lete..
aj tak prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek