• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kacena85 po mrche sliznica 3,5 je uplne v poriadku. kludne snazilkuj a pi alchemylku. a cervene vino :grinning:
11. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 no tak uz vyvolavacka zabrala. :wink: drzim palce na dalsi cyklus, nech je pekny ovulacny.
11. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no zima je už dlhá, už ani neviem, ako slnko vyzerá :grinning: Inak som na slniečku rada a často, ale zima je už dlhá na mňa
@sarafortuna pred dvoma rokmi som bola na kontrole a vtedy som aj dosť pribrala, lebo som bola doma 4 mesiace kvôli sadre na nohe a nasledne len barle....tak som nabrala nejakých 7 kíl. Bola som na kontrole a mala som hraničný cukor, ale len hraničný, tak mi metformin nenasadzovala, nakázala mi nízkoglykemickú diétu, schudla som 7 kíl po nej a cukor sa tiež zlepšil. Teraz po zime som opäť pribrala, ale nemyslím, že by som potrebovala nejako veľmi chudnúť :unamused: Vážim cca 55 kíl, meriam 162 cm a myslím, že by som potrebovala skôr spevniť, ísť cvičiť a tak, ale lenivá som ako voš :grinning:
Mrcha zatiaľ stále nikde :angry: Tak nech už dorazí, nech mám pokoj :grinning:
11. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Lauri 3,6 na zaciatku mrchy, pijem alchemilku do ovu, a to viiinko ani nevrav, odporucam vsetkym vinko bikaver, silnejsie ale super a mozno aj kvoli nemu mi prisla ms skor tento cyklus :grinning:
11. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte dnes dnes s cisto mrchovskymi bolestami :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/
11. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..som vo vasej teme 1.krat. Chcela by som sa opytat, urcite budete mat uz viac skusenosti, ze ako dlho moze trvat uhniezdenie...vzdy iba 1 den? Lebo som dnes 24DC a 8DPO, vcera som klesla, ale dnes stojim na rovnakej teplote.... Tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
11. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca volili ho stare babky a byaly komunisti..kedze on je komunista..som hoovsky zvedava ako nam ide byt 4 roky boze ani pomylsiet :unamused:
11. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkushka vidim ze testiky od lauritky su uspesne skoro vzdy uz ich mam aj ja tak sa tesiiiim :slight_smile: gratulujem k babulke :wink:
11. bře 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambula27 zle si dala grafik. hore klikni na sharig, home page set up a tam hore v ramceku budes mat svoj link na graf
11. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 No uvidime. Od jeho posledneho vladnutia sa dost zmenilo v EU. Bude musiet dodrziavat pravidla inac mu unia klepne po prstoch. Este sa uvidi ci niektora strana pojde s nim do koalicie. Je to naozaj otazka nakolko sa mu da verit.
Ak by naozaj myslel uprimne to co hovoril rano na tlacovke a aj to dodrzal bolo by to dobre.
11. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 dakujem tak nech su aj tvoje take
11. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka on je majster slova je nieco ako babuska stalin :slight_smile: neverim mu ani nos medzi ocami...ale aspon bude sranda. vsak nik s nim nemusi ist nie? on vyhral sam nepotrebuje este dajaku stranu..
11. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 hahahaha. :sweat_smile: ani ja mu velmi neverim. on je maly Meciar :grinning:
11. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej aj s tym ho mozno porovnat...ale je to nebezpecny hajzlik....ak sa zrusi rovna dan sme v peknom zadku teda
11. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no po mrchu sa este mozu blaznit hormony, kym sa to ustali :wink:
ideme na obedik. k svokre. see you later everybody. :zipper_mouth:
11. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby prečo mi cez mrchu neklesla teplota vždy mi klesla hned v pvrý den až doovu......
11. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 teplotky máš v poriadku, držíš sa nad čiarou :slight_smile: IP v grafe ani byť nemusí :wink:
11. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 jupí, super, tak tento cyklus to musi vyjst:slight_smile:
11. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 a ty kedy testujes grafik mas perfekntyyyy? a ako sa citis?
11. bře 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka papa moja nech vam chuti :slight_smile:
11. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 nooo mam bolesti aj prsia bolia, aj kremovy vytok mam, dnes bol test negativny, uvidime zajtra:slight_smile:
11. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 este je mozno skoro na testovanie, moc drzim palceky :wink:
11. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda tak vdaka.... zdali sa mi trosku nizke, ale ked je podstatne, ze som nad ciarou, tak super :slight_smile:
11. bře 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 fakt je na testik mozno skoro uvidis o den dva:slight_smile:
11. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambula27 vidím, že si mala aj pozitívny testík pred ovu :wink: Potom si pekne stúpla, tak už len vydržať, ako sa to bude vyvíjať najbližšie dni :wink:
11. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím!!!!!!!! :frowning2: :frowning2:
Na první fotce je graf ze včerejška- kdy je vyznačená OVU. No a dnes mi ji FF vymazal :frowning2: I když zadám BT 37.3, tak mi ji už nevyznačí :frowning2: Co se děje?? Proč??

My Ovulation Chart
11. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda , tak to máš ideálnu váhu :wink: , ja mám BMI okolo 26 :unamused: :unamused: :unamused:
11. bře 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek