• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@cristi noo tak výtok už len trošku biely(asi ešte dozvuk kvasieniek-) Teplotu vôbec žiadnu...tak neviem či ísť aby som nevyzerala pred doki ako hypochonder
12. bře 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 ak ti bolesti pretvavaju nadalej,tak chod znova k dr.a povedz ze sa citis horsie..
12. bře 2012 ve 23:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mýslíš ku ženskej alebo ku obvodnej??
12. bře 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 k obvodnej
12. bře 2012 ve 23:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 ale najprv chod este k zenskej,uvidis ako u nej pochodis
12. bře 2012 ve 23:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi dakujem..musím sa teda vybrať....Tehu to nemôže byť však?Šibe mi už si zase začínam nahovárať :frowning2:
12. bře 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 kludne si mohla aj prechladnut, vezmi vzorku a bez zajtra k dr, ja som tiez tak bola, pravidelne kazdy mesiac pocas zimy :angry:
12. bře 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi chapem chapem, len aby to chapalo aj to moje vnutro tam dole, ale tak ked bude stale nizka sliznica tak proste dojde mrcha a je...a hotovo!!!sa mi luuuubi to slovo heheh
12. bře 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 podame si ruku? :sweat_smile: ja si tiez nahovaram ,ze som tehu pri kazdej zmene zdrav.stavu. My snazilky len na to myslime,uplne chapem..aj teraz si to myslim,a som po ms :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak som v pohode :sweat_smile: ak si tehu,tak test ti to urcite napovie :wink: bolest brucha a krizov byva pri X ochoreniach...ak ich mas ozaj velke a trvaju dlho, tak chod aj k obvodnej,nech ta aj ona prezrie.. pre istotu
12. bře 2012 ve 23:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivana2301 ja zastavam nazor,ze treba ist radsej 100x k dr zbytocne ako raz neist a podcenit sitaciu.na to je tam dr,aby vysetrila pacienta a pri troche stastia povie,ze je vsetko v poriadku a riesenie problemu je rychle a jednoduche :slight_smile:
@kacena85 tfuj tfuj nech je sliznica ok a babenko sa zadari :wink:
ozaj baby,zas novacikovska otazka-je nutne mat nejaky konkretny spanok pred meranim?teda meranie napr po 4 hodinach spanku je ok,ci nie? :confused:
12. bře 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 inak to slovo aj ja casto pouzivam,ale nie priamo na moju osobu,ale patri to inym ludom...ako moj mm a synator..musia jednoducho posluchat obaja a hotovo :grinning:
12. bře 2012 ve 23:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobocka doporucuje sa spat minim.3hodiny :wink:
12. bře 2012 ve 23:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85
@cristi
@bobocka žienky dakujem Vám...akurát si chystám veci k doki na zajtrajšok.Pôjdem hned ráno -dám potom info...
@cristi a ruku si môžme podať :grinning:
13. bře 2012 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cristi fu,tak som rada.ja spim cca 4-5 hodin,niekedy menej ako 4 ,ale zas nikdy menej ako 3 :slight_smile: boooze,strasne to vyznie takto "na papieri".ale to je len spanok do merania.po merani pokracujem este v cca 1-2hodinovom spanku.lenze nechcem si rano nastavovat budika a budit maleho v spalni,tak spim v obyvacke,odmeriam teplotu a potom sa presuvam za mojimi chlapmi do spalne :grinning: keby som sa mala budit podla maleho,tak meriam kazdy bozi den v inu hodinu,takze som si vymyslela takyto zlozity bt meraci plan :grinning:
13. bře 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivana2301 som zvedava,ako dopadnes u doki :sunglasses: treba to riesit teraz..
13. bře 2012 v 00:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Boože žienky ved tu je už utorok---nejdeme už spať???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka co by sme neurobili pre taku uzitocnu vec ako meranie BT? vsak to nebude na vecnost,nie pravda?na konci nas caka odmena za nasu obetavost a vytrvalost :wink:
13. bře 2012 v 00:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi ...ako si to krásne napísala :pensive:
13. bře 2012 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi myslím s tou odmenou...nech nás tá odmena nenechá dlho čakať :pensive:
13. bře 2012 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 haha,ze spat.moja netova hyrenica este len zacala :grinning: noc je mlada :grinning: :grinning: :grinning: ja si popri koniku sledujem serialiky na nete a najnovsia zavislost je chelsea lately show :grinning: strasne sa smejem.ako na mna usite :slight_smile: ale co sa serialov tyka,tak mam rozpozeranych cca 30 :grinning: mozno aj viac :grinning: mam co robit vecer co vecer :grinning: :grinning: :grinning:
@cristi vsak ako inak :wink: akoze ja sa teraz doslova len bavim, ale coskoro zacne snazanica naostro a to uz vdaka grafom budem vediet ako na tom fyzicky som a teda pevne dufam,ze vdaka tomu sa babenko coskoro zadari :slight_smile:
13. bře 2012 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka nooo moje nervy :grinning: :grinning: :grinning: a čítam-máš malého syna??Vládzeš potom fungovať cez den??Bo ked ja sa nevyspím noo zle nedobre je :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žieny dobrú noc
@bobocka aj ty chod už spinkať :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 to su mesiace treningu :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,proste som si nejak tak zvykla.potrebujem mat aj cas pre seba.cez den sa venujem malemu(je to jedno uzasne ,velmi dobre,nenarocne dietatko-ma 2 a pol roka),vecer sa venujem muzikovi a ked obaja pospia,tak je cas na mna. :wink: a inak studie ukazali,ze clovek potrebuje len 4 hodiny spanku na fungovanie. ja mam osobnu skusenost,ze cim viac spim,tym viac som unavena :grinning: ale zas vikendy dospavam a vstavam okolo obeda :grinning: .drahy sa o maleho krasne postara.to si treba doma dobre zariadit a vsetko sa da :wink:
13. bře 2012 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivana2301 takto skoro? by som nezaspala :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobocka máme približne rovnako staré detičky...Aj ja teraz tiež večer dobieham čo cez den nemôžem....Doma to máš super zariadené cez víkendy... :slight_smile: Dobrú noc
13. bře 2012 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 ja mam uzasne dietatko a cez den si stihnem aj poriadit aj navarit,misik mi ochotne pomoze,ked riadim,tak beha s handrou za mnou,ked varim,tak povybera vsetky hrnce a vari so mnou :grinning: jedinu vec okolo domacnosti,ktoru pri nom nerobim,tak to je zehlenie.predsa len je to nebezpecne pri tak malo dietatku,staci sekunda a nestastie sa stane. :unamused: ale zas ja sa zehlenici venujem po veceroch,pre mna je to totalny relax.zehlit lubim :wink: misik je fakt zlate dietatko,vie sa pekne aj sam zahrat,je poslusny,fakt ,on je dietatko za domenu :slight_smile:
a moj manzel je z ohrozeneho druhu muzov :grinning: ti uz skoro vymreli-on nefajci,nepije,nenadava ani mini nadavky,nechodi s kamaratmi povonku,z roboty uteka domov za nami,kazdu jednu volnu sekundu chce s nami travit,co sa tyka maleho,tak ma nahradi na 100%,maximalne mu mozem vo vsetkom verit.:slight_smile: a bonus- je to este aj sakra pekny chlap podla mna :wink: btw dnes je to 12 rokov odkedy sme sa prvy krat pobozkali a cim dalej,tym je to krajsi vztah :wink:
este musime nejake veci dotiahnut a budeme dufat,ze sa nam dalsie babenko podari a ked ano a bude vsetko ok a bude zdrave,tak budme uz uplne najstastnejsi :slight_smile: v podstate uz len dalsie miminko a vyhra v lote nam k dokonalemu stastiu chybaju :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa fakt teraz riadne navnadila na bt grafy.bavi ma to.fakt sa kazde rano tesim na to,aka teplota bude a potom sa vytiesam ked to do tabulky zapisujem a potom graf obzeram a porovnavam-no iny ako pozitivny efekt ani len nepripustam :slight_smile: fakt baby,ziadne zahalacky,nech su vsetky tohtorocne vianocne rodinne foto bud bruskate,alebo s malinkymi miminkami v naruci!!! :wink:
13. bře 2012 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivana2301 aj tebe dobru noc.ja pojdem do hajan o cca 2 hodky :grinning:
13. bře 2012 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránoo dievčence môj dnešný graf....a čakáme mrchu http://www.womenzone.cz/uzivatelka/ivana2301/grafy?c=-8588720872854775808
13. bře 2012 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana2301 ved mas slusne teplotky, hore :slight_smile:
13. bře 2012 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek