• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@irsina83 waw ďalšie bábinko na ceste :grinning: ....moc gratujujem a prajem veľa zdravíčka obom :slight_smile:
14. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
14. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no treba si taky pekny vikend co najviac uzit, ja mam tiez jar najradsej :dizzy_face:
padlo by mi vhod, niekde mojho priatela vytiahnut, no neviem, kedze v sobotu ma rannu... a ak budu mat vela roboty, bude rad, ze je doma...
14. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 taketo vyratovacky ja nemam velmi rada... potom je to fakt len o vyrobe, nie o uzivani si blizkosti jeden druheho, z takeho kalkulovania sa coskoro akurat tak milovania clovek doslova obzerie... radsej nech je to o prirodzenosti a chutiach... :slight_smile:
14. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no tak pokial viem u nas nikto (klop klop klop) :grinning: no ja sa vikendu neviem dockat, aj ked som teraz nejaka chora, boli ma hrdlo, som jak mechom prastena, asi budem cez vikend trcat v posteli :pensive:
14. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 juuuj...ja by som už išla na chatu...moji rodičia majú chatu v lese pri Zlatých Moravciach a je tam táááák krásne....len neviem ako naši robia a bez nich sa tam nedostaneme,lebo je to horská cestička a naše auto,keďže je športovo upravené a má nízky podvozok,sa tam nedostane. my vždy nechávame auto u horára a potom nás tatino vyvezie hore. od horára je to asi 5km k našej chate a pešo veru,fuuu riadna makačka do kopca.....
14. bře 2012 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko nebudéééš...uvidíš že keď zbadáš ako je vonku krásne tak sa preberieš :grinning: :grinning:
14. bře 2012 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 mne sa tie vyratovacky ako ty hovoris oplatili a vobec netrvrdim, ze sme si to neuzili, prave naopak, malu som dala k nasim a mali sme romantiku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko je o tom ako to clovek berie, ako je na tom psychika... ale samozrejme nech si robi kazdy tak ako to citi....
14. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe tak im rychlo zavolaj :wink:
14. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@manamai1 tak ako moja, stale na teba myslim :wink: dufam, ze coskoro sa ozves...
14. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 ale nebola ta romantika taka ucelova, ze dnes je ten den, tak si ju "musime" spravit? ale tak ak sa ti to vyplatilo, fajn :wink:
14. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe no ja sa uz neviem dockat kedy bude tak krasne, takze dufam ze mi to do soboty prejde :angry: a potom sup ho na zahradku makat :grinning:
14. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no musím zavolať mamičke,ale podľa mojich výpočtov má tatino cez víkend poobednu :angry: ale neva,na šibačku určite pôjdeme,to je každoročný rituál....vždy sa tam stretneme celá rodina :grinning:
14. bře 2012 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 nie preco, my sme to brali prirodzene, v ten den sme mali vela behaciek a vybavovaciek tak ani nebolo casu sa nat tym nejako zamyslat....
14. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko a zachvílku budú reďkovky a pažítka...mňam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. bře 2012 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ak vam to s chatou nevyjde, tak si aspon spravte vsetci spolocne dlhsiu prechadzku po vonku, aj to bude isto stacit, aby ste si vychutnali pocasie :slight_smile:
14. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 no ak bede pekne,tak chalani budú určite hrať futbal tu na lúke...to vždy hrajú keď je pekne :slight_smile:
14. bře 2012 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe alebo by ste si mohli najst nejake zakutie kde vas nenajde mlady a sup ho na to :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no však mladý dojde až v piatok poobede...tak dovtedy hádam aj vyskočí teplota a bude po ovu :slight_smile:
14. bře 2012 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe :slight_smile: tak drzim palceky :wink:
14. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ja to uz musim mat ucelove a vyuzit kazdy jeden cyklus. :grinning: ani den nazmar...
ale tiez si urobime kvazi romantiku, :grinning: dame si vinko a nejaku tu "hot show" skukneme v tv :grinning:
a niekedy len tak arychlovka. ale najlepsie na tom je, ze sponntajnejsie je to mimo ovu, ale to mi je tak na prd :grinning:
14. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
povodny zamer boha bol mat sex len na plodenie deti, len ludia si z toho urobili hobby :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
ahojte ja dnes takto. Včera som nemerala, lebo som nepočula budík ráno a potom ma manžel zobudil a ja som vstala bez merania. Dnes som skúsila odmerať rano a potom som vstala na WC a nasäť si ľahla, zmerala som a bola rovnaká teplotka. Je to možné?
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588713960854775808
Myslite, že už bola ovulka?
14. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lienkapp no moja zda sa ze uz bola....uvidis zajtra aka bude teplotka... :wink:
@lauritka ahoj moja ako??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lienkapp moze byt dnes, este musi viac stupnut, takze sa snazte :wink:

@annavi j som ok :slight_smile: par dni po ovu a ty ?
14. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@januliatko1985 negativny, a uz ma to nebavi, ak budem tehu, napisem len vtedy ked budem mat knizku!a ty ako? uz po mrche?
14. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka
@annavi Dakujem, budeme sa snažiť :sunglasses:
14. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikusik88 este si myslim, ze nemas ovu....
14. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ja tiez oka ..ako v "čakačke"... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: kedy testíme,,,???? :grinning:
14. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek