• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka Dufam, ze ti nevadi, ze ich budem ponukat, u mna sa jedna vylucne o tuto jednu "davku"...Naco mi budu? Takze z mojej strany nehrozi nejake dlhodobe ponukanie testov :slight_smile:
17. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca oh la la. takze ty 1dc.. :confounded: to nepotesi. jasne zastav sa potom kedy budes mat cas :wink:

mozes do ovu grep ale aj po ovu, ze vraj je dobry aj na sliznicu maternice. ale aj cervene vinko je fajn :grinning:
17. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mauerka jezis jasne. :grinning: ved predavaju viacere kocky aj na mimibazare :grinning:
a ako si pisala, Bratislavcankam je asi vyhodnejsie zobrat priamo. :sweat_smile:
17. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mauerka akurat, inzerat je tu zakazne si oficialne dat na bazar, vzdy mi to zmazali a nesmie sa to :unamused:
17. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ;) tak pevne verim,ze su zacarovane a dufam ze mi ms bude meskat tak ten tvoj tehu test bude viitazny
17. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi no tak snazilkovat!!! Mna dnes pravs strana picha dole tak to uz asi priiide.to sa ideme na kolies.korculiach von popri rieke s kamoskou,jaj poraza ma ked vidim ako je krasne vonku a volaju samiii degesi
17. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 jaj ja som myslela,ze korculovat na lade :grinning: tak tie kolieskove su este lepsie...ja nemam jednu ale hned dve ovulky ,ako ma to hrozne boliiiiiiiii...vcera sa sme sa snazilkovali...tak sa spolieham,ze bojovnici ma tento krat nesklamu a cihaju od vcera na korist :sweat_smile: dnes uz nie...ani nemam chut ani naladu.. :frowning2:
17. bře 2012 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: no babky 7tt, som v nemocnici. Rano som spinila,UTZ zatial ok, doostala som injekciu a tabl. Uz len cakat a o 3 dni kontrolny UTZ.
17. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca aj ja neuspesne- 1DC:frowning2:
17. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ved jasne neda sa stale kazdy den,my dnes skusime,ved zajtra sa doma obideme,ja dojdem z prace,priatel odide do prace,jaaaj tak tesim z toho tepla,isto sa plavci uchytia ved budeme narovnako ;))
17. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahody11 drz sa,oddychuj,hlavne mysli pozitivne,viem,ze je to teraz tazke,viem co prezivas,isto bude vsetko ok
17. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....... tak dnes přišla mrcha :slight_smile: Aspoň vím, na čem jsem a můžeme začít nanovo
17. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 no tak aspon to :wink: ale aspon ta cyklus netahauje, snad odide aj cysta s mrskou.
17. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 :unamused: a taky krasne pozitivny ovu test si mala.
ale daksi cyklus = nova sanca. :zipper_mouth:
17. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahody11 drz sa dievca a ver malickemu, ze to bude v poriadku.
17. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 do kelu :angry: ... takže máme obe krásny jarný slnečný deň... :confounded: ja som to už tušila večer, keď som mala silnú chuť upratovať... môj muž sa už vie zariadiť podľa toho, či to vyšlo, alebo nie... to len ja musím furt testovať a čumieť na to a chcieť "vyčarovať" tie //... on príde domov a už na mňa kričí "zasa upratuješ?!" v čase, keď čakáme na výsledok...
ale dnes som objavila recept na "orgazmus"... umývanie okien po zime :grinning: som si aj zlosť vybila! :grinning:
17. bře 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj , prosim ta, akú teplotu si mam zapísať, keď som dnes merala cca. pol hodinku neskôr. Viem, že o 0,1 stupňa len neviem ci menej ci viac :sweat_smile: A včera som aj niečo popila (alkohol), môže to niečo ovplyvniť? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp no moze byt vyssia, ak si pila, ale polhodinka to tak velmi neovplyvni, alebo ju proste vynechaj :slight_smile:
17. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem, len práve dnes som mala výstup o 0,4 stupňa, tak možno som aj ovulovala
17. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp ah :slight_smile: no uvidis ak to zajtrajsia teplota potvrdi, tak super.
ale myslim, ze ti to mohlo maximalne urobit 0,1-0,2 stupna. teda alkohol.. ked si pila vela, ak nie..
tak si potom s velkou pravdepodobnostou 1 dpo :slight_smile: mne jede, dva pohariky s teplotou ic neurobia, ale to si mussi odsledovat na sebe, ani ta polhodina.
17. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica no a co testiiiiik ? :wink:
17. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 Dnes som nerobila :slight_smile: pockam co povie zajtra moje teplotka a ak ani zajtra nepride mrcha rak v pondelok dam tehu test :wink:
17. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica joj drzim aspon tebe palce ked to viacerym mojim kamoskam tu nevyslo :wink:
17. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 moja dakujem, ale neviem preco, ale mam pocit, ze zajtra budem hlasit 1DC :wink:
17. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica ale netrep...budes hlasit 31 dc :slight_smile:
17. bře 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka veru, ta ovulka bola ukazkova, nevadi, ale nekrvacam, len mám hnede spinenie, tak neviem...
17. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loyanca Že čo????? aký orgazmus? :grinning: :grinning: :grinning: ty si meriaš teplotu? bereš aj nejaké hormóny? to je super,mozme tu riesit spolu,kazdodenne pocity:slight_smile:
17. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 hehehe ved aj to je mozne :slight_smile:
@manamani1 tak mozno to este neni mrška,či??
17. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica nooo mozno nie, uvidime zajtra...
17. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek