• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@enah juj, tak to už testuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vyzera to nadejne :wink: a kludne ste mohli zachytiť ešte ovulku ranným keksikom :wink:
20. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 čo sa u vás platí 9€? za spg? :fearful:
20. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah Stale meriam a uvidim, co bude. 5.3 som bola na preventyvke a to mi lekarka povedala, ze sliznica ma 6mm a nevidi ziadny dominantny folikul, len same male. Takze bez cysty. Uvidim, som zvedava, co bude. Ak by tplota nestupala, tak v piatok volam lekarke a objednam sa na vyvolacavku.
20. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj, kde si dnes? Ako sa máš? :wink: Testovala si?

Ja som bola dnes v centre na UZ a mám 11 mm folik, len mam prísť ešte v piatok, že či aj rastie, tak dúfam, že narastie, praskne a konečne sa dočkam aj ja ovulky :grinning: :grinning:
20. bře 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva hmm, sama nepouzivam OVU testy, tak sa len spytam ci dobre vidim poztivny ovu test. Ved nemohlo od 5.3. narast? :wink:
20. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah Ano, mala som pozitivny, no teploty nie a nie ist hore. Vydrzim, vraj mozu rast aj na druhy den po nej. A ty kedy testnes, mas krasny graf.
20. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hej v care, no robili mne odbery, vyšetrenia, teraz HP v 3DC a dnes v 14DC, partnerovi spg

a že sestrička nenosi oči :grinning: :grinning: :grinning: asi ich zabudla dnes doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Pozri graf dnes, bola to ovulaciu? http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
20. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahooj. ano, ale nic. takze dalsi cyklus musi byt uspesny :wink:
nooo, musis zajtra stupnut. zatial si na predovulacnych teplotach, cize este sa posnazit dnes a uvidime. :wink:
20. bře 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirna podla mna si stupla pekne, ovu urcite pride :wink: mozem sa spytat ako ti diagnostikovali pco?
20. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už ste sa tu o tom minule bavili, že kolko narastie folik za deň, tuším 2 mm či ako?
20. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no asi lebo moja ruka vyzera otrasne :angry: uz pod kozou!!! sa nevedela trafit...
a ako dopadol prvy hp v 3DC? uz mate aj nejake vysledky ci az teraz po tomto hp?
20. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka jej, toľko sme platili za spg v car
20. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva citala osm ze ovu testy ukazuju ovu 2-3dni predom, to je ich zmysel. Ff Ti ovu vyznaci az po 3 dnoch zvysenej teploty, takze este skoro na usudky - pojdem na vyvylovacku, nie? Ja by som sa tesila, lebo ovu vyzera viac ako realne, ze prebehla vcera alebo dnes, mozno zajtra?
Kedze este nie som zbehla - co obsahuje vyvolavacka? ak by si bola prave teraz otehotnela, bude mat vajicku sancu sa zahniezdit?
PS: co sa tyka mna, dnes kupim test a zajtra rano, ako mi ff odporuca, lebo mne ovu pri LF 16DPO este nemeska. Zajtra ma prist, ale zda sa ze som si tam hore primrzla.
20. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah Vyvolavacka neuskodi, ak si tehotna, prave naopak, pomoze. Tak uvidim a budem dufat. Ja sa totiz bojim kvoli menstruacii. Mala som s nou problemy, takmer 3 roky som ju nemala a teraz taky dlhy cyklus. V septembri som otehotnela, no skoncilo to MA. Potom som mala nasadenu antikoncepciu na 3 mesiace a teraz som druhy mesiac bez.
20. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj,nemam dobru spravu z centra :frowning2: mm spg dopadol zle...este horsie ako pred 5 rokmi...k malemu mnozstvo spermii sa pridala aj zla pohyblivost spermii :unamused: a doporucili nam uz len ICSI...a to mame len 1 rok cas,lebo vraj po veku 38 u zeny poistovna nehradi ziadne vykony spojene s umelym oplodnenim...asi to necham tak a budem nadalej dufat,ze sa nam to podari prirodzene,,vsak ta jedna jedina spermoska sa musi predsa najst.. mm nasadim este nejake vitaminy okrem Macci.. mne brali krv A VYSETROVAL NA UZV...ked sa dr.spytal na moj DC, tak povedal,ooo tak sme pred ovu a ja jemu ,ze uz po ovu...a ze odkial viem..mam ovu bolesti a meriam BT...odpinkal ma ,ze to su metody zo stredoveku.. v tej dobe poznali uz teplomer???...najistejsia je folikulometria..samozrejme z nej ma aspon prachy ,meranie BT je zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kacena85 tak ako pises,nezachytis ten vrchol...a napriek tomu mas ovu :wink:
20. bře 2012 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nie nemam nič, všetko sme tak zbierali a povedala, že až na konzultácii nam všetko povie naraz, mam zobrať aj partnera už, ale môjmu to nedalo a on sa hned informoval telefonicky ako dopadol spermiogram, tak ma všetko perfektné, len trošku morfologia, ale že to by nemal byť problem :unamused: tak neviem, ja sa v tom nevyznám :grinning:
20. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 preto sa pýtam, lebo my v našom centre 17€ :zipper_mouth:
20. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi juuuuj moja citam zle spravy, to mi je luto, tak ale nestracaj nadej, vidis ako u mna, rok a ms prisla a dr uz zufaly a clovek si pomoze sam, ozaj na spermose su tekvicove jadierka moj ich luuuska ustavicne nastastie ich lubi :wink:
no tak konecne som isla urobit ovu test a som fakt tapa akoze nestrepal sa mi celyyy komplet do mocu moooozem ho vies co...vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..neva asi to je znamenie este mam jeden skusim bud este dnes alebo tzajtra a kaslem na ne
drz sa moja nebud smutna aj ked sama viem, ze to nejde niekedy :frowning2:
20. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dělali mi hormonální profil. Menstruace skoro žádná. Minulý cyklus jen s vyvolávačkou a to 60 dnů. Na utz jen malé folikuly.
20. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi joj tak to ma mrzí s tým spg :unamused: no ako sa rozhodneš, držím palce, a ono to ako funguje s tým preplatením nevieš nahodou? Preplaca poisťovna celý zakrok, či len časť? A najprv klienti centra uhradia sumu a až potom to preplatí?

a to hej, to som už počula, že v centrach len zarabajú a niekedy len robia tak, aby čo najviac využili klientov, ach jaj otras, no takže si asi nebola moc spokojná s dr. :frowning2: že? Asi len treba trafiť na dobrého doktora dakedy
20. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/3beece
ahoj mozes mi povedat kedy bude ovula, ked test uz bol pozitivny a teplota stale nic? tie vysoke teploty mam asi z tej choroby :confounded:
20. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ano cca.
20. bře 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky vie mi niekto poradit co znamena ked moje ovu testy vyzeraju takto? :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj vies mi prosim poradit s tymi mojimi ovulacnymi testami co som sem prave zavesila? :slight_smile: dostala som na teba doporucenie. :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yasmin0001 už ani neviem čo som sa pýtala
20. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 uvidis moja ako pojde dalej, ale stupa :wink:
@kikusik88 daj prec tu teplotu 15 dc. zbytocne to matie. :slight_smile: dnes uz mozes byt teoreticky 1 dpo :slight_smile: a sedelo by to aj s testom.
@nadia23 Hm tu to tak pekne nevidno ako u teba :unamused:
20. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah jasne ze testuj... :wink:
20. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek